Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Snimanje telefonskih razgovora  (Pročitano 16830 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
elem od tehnickih stvari predjosmo na filozofiranje

za andoid imas vakakvih aplikacija za snimanje razgovora i to nije problem

za fiksni bih izveo 2 zice od slusalice i prikljucio na audio ulaz racunara ili nekog kasetofona i snimao po zelji,a imas i specilazovane spravice koje to rade vidjao sam ranije nesto po ebayu i slicnim sajtovima
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
mob
VIP VIBE C
ај за почетак научи своје дете разлику између јер и јел... па онда пређи на то коме треба да виче ви а коме може ти.

И реално човече јеботе... ти си се надркао што ти неки клинац шљакер преко телефона не персира? Па промени мало те лекове које пијеш јбте.

Izvini, molim te, čika doktore, u privatnoj poruci mi objasni vezu između tvog odgovora i teme. Mislim da je totalno off. Ja sam čisto objasnio zašto mi treba. Mnogo vi sebi dopuštate, a onda "Bio sam u zatvoru zbog Facebook-a". Ne bio si u zatvoru zbog nekulture, širenja lažnih, neproverenih informacija
« Poslednja izmena: 02. Dec 2016, 06:30:02 od megasoft »
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
to moze samo tebi da koristi za neke licne motive...

tu se manje vise sve zavrsava...

planeta ima 7 milijardi....
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
mob
VIP VIBE C
to moze samo tebi da koristi za neke licne motive...

tu se manje vise sve zavrsava...

planeta ima 7 milijardi....

Moram priznati da ne razumem. Baš zato što ima 7 milijardi moraju da se poštuju neka pravila. "Lakše je sa kulturom" zar ne. Ne znam u tvom okruženju, u mom je puno malih bogova (pozavideli bi nam stari Grci). Treba ih malo spustiti na zemlju, i onda će možda biti bolje.
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
mob
VIP VIBE C
elem od tehnickih stvari predjosmo na filozofiranje

za andoid imas vakakvih aplikacija za snimanje razgovora i to nije problem

za fiksni bih izveo 2 zice od slusalice i prikljucio na audio ulaz racunara ili nekog kasetofona i snimao po zelji,a imas i specilazovane spravice koje to rade vidjao sam ranije nesto po ebayu i slicnim sajtovima

Potpuno se slažem i još jednom ti hvala na odgovoru. Šta da radimo kada smo Nebeski narod.

Ima tu više problema. Jedan je recimo da u "Tehnomaniji" call centar nisu znali šta je audio kaseta. Dobijam ja svakodnevno email od Conrad-a, ima stvarno interesantnih stvarčica, problem nemački i para. Fiksni telefon mi ionako treba kad sam baksuz, moj stari Panasonic faks, mi je pao kada sam njih čekao da instaliraju telefon. Poklon telefon je - ne znam za telefone - znam za satove - što se kupuju na kilo. Nisam dobio ni garanciju. Uputstvo doduše jesam na jedno 10 jezka.
« Poslednja izmena: 02. Dec 2016, 19:05:10 od megasoft »
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
Citat
Šta da radimo kada smo Nebeski narod. Ima tu više problema. Jedan je recimo da u "Tehnomaniji" call centar nisu znali šta je audio kaseta.

Питај клинца од 20 година који живи у Норвешкој, Чешкој или било где друго шта је аудио касета па ћеш да видиш да то нема везе са небеским народом и Србијом.Ћерка моје сестре кад је видела код мене грамофон и плоче није имала појма шта је то. Сконтала је да има везе са музиком јер се поред налазе звучници Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
Bože kakva tema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
mob
VIP VIBE C
Citat
Šta da radimo kada smo Nebeski narod.
Ima tu više problema. Jedan je recimo da u "Tehnomaniji" call centar nisu znali šta je audio kaseta.

Питај клинца од 20 година који живи у Норвешкој, Чешкој или било где друго шта је аудио касета па ћеш да видиш да то нема везе са небеским народом и Србијом.Ћерка моје сестре кад је видела код мене грамофон и плоче није имала појма шта је то. Сконтала је да има везе са музиком јер се поред налазе звучници Smile
Da, moja greška. Trebao sam verovatno novi pasus (ispravljeno). Pogrešno si me razumeo, baš sam to hteo da kažem da su kasefotoni zastarela tehnika da ih je jako teško naći nove.
Ovo je ipak forum, a ne pismeni iz srpskog jezika. Doduše u moje vreme je bilo iz srpsko-hrvatskog jezika. Mislio sam na bespotrebno širenje diskusije, ali izvini neću da prećutim, pogotovu osobi koji javno upotrebljava reči koje su označene kao vulgarne. Doduše moram da mu zahvalim naučio sam nešto, iako sam kao osnovac dobio literalnu nagradu. Heh, dete više volelo da se igra, nego da to razvija. Verovatno je automatski usvojeno, kao i što vlasnik knjižare pita dete "jel hoćeš svesku u kocke ili linije". Ne znam da li uz svesku u kocke isporučuje i kolica. Ili obadvoje i slično
Znaš, mislim da dosta govori o osobi koja koristi ćirilicu, a avatar mu je na engleskom.
 Da ne širim diskusiju, kada sredim komp za par dana, instaliran je novi OS, možemo da otvorimo neku temu u blabla ili tako nešto.
« Poslednja izmena: 02. Dec 2016, 19:09:07 od megasoft »
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
mob
VIP VIBE C
Bože kakva tema.
Da, vi je pravite takvom. Tvoj komentar je stvarno bio neophodan. Ne bi preživeli bez njega Smile
Znači ja sam postavio pitanje, jedino sez i Anea što su pravilno odgovorili.
« Poslednja izmena: 02. Dec 2016, 14:10:00 od megasoft »
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
Citat
"jer hoćeš svesku u kocke ili linije". Ne znam da li uz svesku u kocke isporučuje i kolica. Ili obadvoje i slično

шабане што прозиваш људе да су неписмени... ЈЕР означава узрок... ''напушио сам човека јер је чобан''...  ЈЕЛ или ти ЈЕ ЛИ или ЈЕ Л' је упитна речца... ''чобане јел имаш појма шта пишеш''...

IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.