Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Snimanje filma "Crni Gruja i kamen mudrosti" počinje 9. oktobra  (Pročitano 11537 puta)
Zvezda u usponu


E grom vas gadjo...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1210
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia 1100
Ja sam gledao samo prvu sezonu, mislim da je bila jedna od boljih serija napravljenih kod nas, a i pored svega mislim da je Sergej ipak jako dobar u toj ulozi
IP sačuvana
social share
Nemoj, sine, govoriti ni činiti krivo. Bolje ti je izgubiti glavu, nego svoju ogriješiti dušu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile   yuupiiii
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

The_Punisher

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4179
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
To će biti glupost,kad vidim ove sportiste da glume,sve mi je jasno.Serija je super.
IP sačuvana
social share
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.


Armin van Buuren
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k700i
serija je odlicna, videcemo za film!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
EKSKLUZIVNO
URNEBES
Press na prvoj klapi filma "Crni Gruja i kamen mudrosti"

Jezdić mahao pištoljem, Ogi i Marinko dogovarali tezge, Boris jurio klopu, a Bata Đoša cigarete

U beogradskom naselju Višnjica juče počelo snimanje filma "Crni Gruja i kamen mudrosti". Filmska ekipa, predvođena Nenadom Jezdićem, Borisom Milivojevićem i Bogoljubom Mitićem Đošom, okupljena oko glavnog "junaka", jajaste kamenčine od koje se postaje mudriji, juče je bila pojačana i "Flamingosima", ali i reporterima Pressa, koji su ekskluzivno prisustvovali snimanju prvoj klapi.
Amidžić kao seljak Radonja!
Prva filmska uloga, pa - glavom u kamen. I to tri puta. A onda reditelj kaže: "Ne valja! Idemo ponovo!" Tako je započeo filmski debi Ognjena Amidžića. Nenad Jezdić u odori Crnog Gruje i njegove verne sluge Bole (Boris Milivojević) i Čeda Velja (Marinko Madžgalj) pokušavaju da "opamete" glupavog seljaka Radonju (Amidžić), lupajući mu glavu u kamen mudrosti, dok se sa njima oko cene dotične "usluge" žučno raspravlja čiča Dragić (Đoša). Jer u njegovo dvorište je iz svemira pao kamen mudrosti, koji će Gruji konačno pomoći da ispuni sve svoje snove i postane "Karađorđe umesto Karađorđa".
Prva lokacija na kojoj se okupila ekipa koja će pokušati da kultnu televizijsku seriju pretoči u bioskopski hit odabrana je zbog enterijera koji bi savršeno podsećao na 18. vek da nije kamiona iz obližnjeg kamenoloma koji svaki čas prolaze obližnjim zemljanim putem i prekidaju rad. Na sreću, snimanje je tek počelo i nervoze nema. Samo je konj koji vuče zapregu sa ošamućenim Radonjom malo nemiran zbog tolike gužve. Posle snimanja svake scene ekipa se okuplja oko monitora i uz reditelja Marka Marinkovića gledaju i komentarišu šta su uradili. Nenad Jezdić se očigledno brzo ponovo uživeo u ulogu Gruje, pa maše kresivom i kad se kamere ugase i autoritativno lupka štapom o čizmu.
- Ajde, 'oćemo li više... Lako je vama, ja imam i noćnu scenu, a vi ćete da se razmilite po kafanama - komanduje Jezda.
Gladni Bole i nedopušeni Đoša!
Ognjen i Marinko dogovaraju se o sledećoj tezgi "crvenih roda", a Boris Milivojević juri do autobusa sa klopom, koji je parkiran stotinak metara niže.
- Kad će već jednom taj ručak? Kad zađe sunce? Vi, bre, ljudi, niste normalni...
Jedino Bata Đoša kulira, okom sokolovim tražeći žrtvu za još jednu "greb" cigaretu, dok se "mali sas cigare" ne pojavi.
- Si vid'o kako to Bata Đoša radi? Na ovom setu sam sigurno među pet najboljih. Ako ne računamo ovu ragu...
Producenti filma veruju da će filmski "Gruja", koji će se pred bioskopskom publikom pojaviti u januaru, biti još urnebesniji i zabavniji nego TV serija. Sudeći prema prvoj klapi, nisu daleko od istine. Snimanje se nastavlja narednih dana na istoj lokaciji, a ekipa "prvog autentičnog šumadijskog filma" seli se krajem meseca u Sirogojno, gde će biti snimljeno veliko finale u večitom ratu kamena mudrosti i kamena gluposti koji je pao "s one strane brda".
(A. S. I.)

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
SonyEricsson W610
I ja bih radije gledao Sergeja u toj ulozi, ali ajde... Smile Nadam se da ce film ispasti ok, barem priblizno kao serija, koja je stvarno bila dobra Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Vojvodina Novi Sad

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3927
Zastava Srpska Atina (Novi Sad)
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC HD2
Serija je odlicna,nadam se da ce i film biti takav  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung Galaxy Nexus
ja sam vecj rekao, svidja mi se serija, i ja bi pre gledao trifunovicja u toj ulozi, ali ipak jedva chekam film Smile Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


That`s all in your head.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 172
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG moj
Zna li neko gde bih mogao da nadjem torrent crnog gruje?
ubih se trazeci da pronadjem ali bez uspeha.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia E72
Ma idi kupi dvd, šta ti fali. Nije skup.
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.