Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:13:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SMS romantika  (Pročitano 5756 puta)
20. Sep 2006, 11:02:42
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
SMS romantika   

Pisanje ljubavnih pisama ili pisama indiskretnije sadržine odavno više nije deo udvaračke prakse. I muškarci i žene danas rado zamenjuju pisanje pisama slanjem SMS poruka. Nova vrsta romantike trenutno je na svom vrhuncu; danas nema osobe koja nema mobilni telefon. Poplava SMS poruka različitog sadržaja odgovara savremenim uslovima i tako je koncipirana da pre svega ide vama u korist.

Za početak, izbegavajte da u ljubavnim SMS porukama šaljete "smajlije" sačinjene od dvotački, crta i zagrada koje podsećaju na lice razvučeno u osmeh. Izvinite, ali svaka osoba starija od 16 godina koja u svoje poruke ubacuje ovakve simbole morala bi da bude pod ključem. Uozbiljite se. Pisanje poruka je opasna igra. Naravno da jeste i naravno da je baš zbog toga reč o dobroj igri koja se često igra.

Obično ste ograničeni na svega stotinak znakova po jednoj poruci, što od vas automatski zahteva sažetost. Čak i jednostavna rečenica: "Ti, ja, večera, četvrtak, može?", može delovati mnogo više seksi nego čekanje na pravi trenutak da se tako nešto predloži u telefonskom razgovoru. Upotrebite nekoliko pitanja i tako kroz poruku provucite svoje skrivene namere. Pri tom budite duhoviti i postavite uslove za poziv na večeru s vinom. A kad se budete dogovorili o večeri, pustite je da čeka i nemojte odmah odgovoriti na njenu poslednju poruku. Neka gori od nestrpljenja iščekujući glavni specijalitet večeri - vas lično!

Sasvim je prihvatljivo da imate epistolarni odnos s više žena istovremeno, samo treba da znate da one ne žele da znaju kako se dopisujete i s drugim ženama. Budite diskretni i ne pravite sebi probleme bez preke potrebe. Kada odete na večeru, isključite mobilni ako ne želite da vaša trenutna prijateljica ili partnerka sazna da je putem SMS poruke varate s drugom/drugima.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia the best
"Ti, ja, večera, četvrtak, može?" - da to moze... ali oni deciji ljubavni stihovi... kosa mi se dize na glavi i nikid ne procitam do kraja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
hahahaha ljubavni deciji stihovi???Ja takve poruke ni ne primam mene niko ne voli  Smiley 1  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia the best
veruj mi bolje da te ne voli nego da primis tako nesto  Smiley 1
ali evo jedan za tebe: Smile

''Kada te povrede i nema
ko da te brani,
kada padnes na kolena ti zbog mene ustani.
Mozda ti sada predaleko postajem
ali znaj da uz tebe zauvek ostajem'' Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
 Smile

Neki ljudi to vole. Uglavnom klinke. Vidim to po mojoj sestri i njenim ortakinjama.

Prime neku taku poruku, i odma su zaljubljene. Iako "Lika" nisu ni videle.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
veruj mi bolje da te ne voli nego da primis tako nesto Smiley 1
ali evo jedan za tebe: Smile

''Kada te povrede i nema
ko da te brani,
kada padnes na kolena ti zbog mene ustani.
Mozda ti sada predaleko postajem
ali znaj da uz tebe zauvek ostajem'' Smile

 Smile
ajoooj bre  Smile a jel ono ustani sa leskovackim naglaskom ili kakvim?mislim radi rime??nekako moras trcati da bi sve izdeklamovao hahahahaha Smile Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia the best
to se cita bez daha  Smile, jer te ostavi bez daha
mozes ubaciti i leskovacki akcenat-tada deluje zanimljivije  Smile

IceMan - 100% si u pravu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Само ти...У моме срцу си...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 15336
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 6303
Sto se tice mene ni ja ne volim te komponovane poruke jer najjaca stvar je kada nekoj ribi posaljes nesto sto zaista mislis i

to svojim recima ma kako to izgledalo.
    Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1039
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.5
mob
Samsung 
SF kaze:
Sasvim je prihvatljivo da imate epistolarni odnos s više žena istovremeno, samo treba da znate da one ne žele da znaju kako se dopisujete i s drugim ženama. Budite diskretni i ne pravite sebi probleme bez preke potrebe. Kada odete na večeru, isključite mobilni ako ne želite da vaša trenutna prijateljica ili partnerka sazna da je putem SMS poruke varate s drugom/drugima.


????????????????????????????? Smile
« Poslednja izmena: 21. Sep 2006, 22:31:17 od TheCat »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 274
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.02
mob
LG 8360
ne najjaca je ova poruka     sunce raspizdilo svoj e zraci, morava kotrlja svoji beluci, vrapci se deru ki konji, ja te volim jebes mi mater!!      Smile  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ko mi dira potpis gadjacu ga s' pracka...


Zasto love name, zasto nema moj stari
zasto predsednikov sin vozi novi Ferrari, ko mari
zibi brzo , umri mlad budi lep les….
A bar zabodi neki kes…Edit by Anea: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:13:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.