Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 10:55:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sms Poruke  (Pročitano 7223 puta)
22. Jul 2006, 00:04:31
Poznata licnost


Never give up!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3630
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 6600
Posto niste clan planinskog drustva i nemate clansku karticu stoga vas molim da mi se ne penjete na kurac!!

Kad sam jeo govna, jeo sam tebe.

Pretpostavka: Zene vise uzivaju u seksu nego muskarci. Dokaz: Kad vas svrbi uho, pa ga prstom pocesete, vase uvo je sigurno mnogo vise uzivalo nego prst.

 UPOZORENJE!Nocas ce se desiti zlocin iz strasti! VREME:oko ponoci. ZRTVA:ti. MESTO:tvoj krevet. POCINITELJ:nek ostane mala tajna do veceras!

 Obecao je da ce biti nezan, bolelo je, viknula sam kad sam videla krv! izvadio
ga je i pokazao mi ga. Bio je veliki moj prvi zub.

Posjedujem plantazu oraha potrebna djevojka za tucanje!!

 Otiso si jednog dana i odneo pola stana! Sad se vracas po vitrinu.....MARS U PIZDU MATERINU!!!

 m0bI+eL mI Je p@o sA PeTO& $pRAT@.FALa B0gU n!je MU Nl$tA

BESPLATAN LICNI HOROSKOP- Besplatna izrada licnih horoskopa, da bi dobili vas licni horoskop kliknite OVDJE i prijavite se, za 24h vas horoskop ce biti gotov!

 Kad snajperista namigne tu uvek obori s nogu...
 Igraju dva eksera kosarku i dodje cekic i zakuca.

We will now upgrade your brain-please wait.............
Searching.......... searching...........still searching................
sorry, NO BRAIN found...

 Zene su kao bioskop. Interesantne dok ne udjes a onda shvatis da si taj film vec gledao...

 Einstain je mrtav, Newton je mrtav, a ni ja se ne osjecam bas najbolje...

 Moram ti priznati da mastam o tebi i de mi se vec dugo svidjas!Zastane mi dah kad te vidim!Zelim te i jednom te moram imati.
Audi A8...volim brza kola... Smiley

 Kako se udvara filozof : U kluminaciji entuzijazma kolosalno inspirisan vasim
egzoticnim sarmom manifestujem sledece: nebi da budem maliciozan, niti da priudiciram ali vasa psiha je tako cudna da ja apstraktno deabortujem sve simptome vase dijalekticnosti! Smiley

 Prosla si kroz moj zivot, kao krava kroz kukuruz!

 Juzna Morava niz reku kotrlja kamencice, vetar niz avliju rastura articici, moja
ljubav raste kao krater, ako te ne volim jebes mi mater.

 Orgazam ima sest faza:
Asmaticnu: Ah,Ah!
Geografsku:
Tu,Tu!!
Matematicku:
Vise,Vise!!
Religioznu:
Oh,Boze!!
Samoubilacku:
Umirem!!
Ubilacku:
Ako stanes ubicu te!!
 Pitaju kravu zasto tuzno gleda a ona kaze: Kad bi vas svaki dan tukli i za sise
vukli, jednom godisnje jebali i vi bi tuzno gledali!!!

 Ako procitas moju poruku, dugujes mi zagrljaj, ako je izbrises poljubac, ako memorises izlazak, ako ne odgovoris seks, ako odgovoris onda mi dugujes sve! Izbor je tvoj!

 Nakon dobrog sexa pojescemo dva, tri keksa. Biti cemo snazni i pomalo vlazni. Uvek ostanem bez reci kad spermici pocnu teci, kada sve izgubi svoj sjaj jer je sexu kraj!!!
 Sada cu vam nadograditi mozak...molim sacekajte..trazim...trazim..i dalje
trazim...izvinjavam se, oticicu, mozak nije nadjen!

 Reci 2 vrste sladoleda. Jesi li? Sad reci 2 vrste cigareta. Jesi li? E sad reci 2 reke
u Argentini. Sta je bilo? Lizanje i pusenje ti idu a geografiju nemas pojma!!!

 Svaki dan unutra-van, gore-dole, udahni-izdahni, a njega ni otkuda. Nikad vise u zgradu bez lifta!!!

 Nase prijateljstvo mi puno znaci: kad ti places, placem i ja, kad se ti smijes, smijem se i ja, kad se ti bacis kroz prozor, ja umirem od smijeha...

 Ova poruka 15 miljijuna god. trazi najgluplje bice u svemiru, sa zadovoljstvom vas obavjestavamo da je njezina misija upravo zavrsila!!!

 Iz agencije "Play girl" vas obavestavaju da slika koju ste poslali nije dosledna da je objavimo, zato vas molimo da sliku posaljete u emisiju "Konji koji jure"!

Meteorolozi za sjutra najavljuju KISU POLJUBACA...Uz povremeno DUVANJE U
VRAT...Temperatura tijela ce dostici cak i 39,2...A pritisakna tebi bice VEOMA JAK !!!

 Kako si sladak."rodila majka kinder jaje"

 I wish you to have sex only on days that begin with "T": Tuesday, Thursday, Tomorow, Today, Taturday, Tunday...Every tuckin' day.

 Bog stvori sunce-toplo i sjajno, stvori mjesec-mio i drag, stvori more bistro i
duboko, zatim stvori TEBE...jer, nekakvu pizdariju je ipak morao napraviti.

 Cu te scepam ko seljak hladno pivo ispred zadrugu.. Poruku nam salje Marko Cvetanovic!
 Kako da te pronadjem u izlasku sunca, kako da te jutrom budim, kako da zajedno jutrom otvaramo oci, kako da te pronadjem u kapljici rose, kako kad se budim u podne.
 Dosta je bilo stiha i proza,mene bez sexa hvata nervoza!!!

 Zivi u sumi, vuk nije, sedi na jajima , kokos nije, ima glavu, covek nije, ide u rupu,
mis nije. Ako pogodis sta je dobices sedmodnevni boravak na njemu! Poruku nam salje Gaga!

Zao nam je, ali vas pimpek nije prihvacen u "GUINESOVU KNJIGU REKORDA" zbog nezadovoljavajucih okolnosti. Pokusajte u knjizi "CUDNE MALE IZRASLINE".

 Lezim u krevetu, gledam nebo i zvijezde kako prekrasno sjaje poput tvojih ociju i
mislim....................JEBO TE, GDJE MI JE KROV???

 Cula sam da ti je velik, krut.Da ti ne moze stati u hlace, i mogu ti reci da ti je bas
super taj...DZEMPER !!!

 BOSANSKA POEZIJA(2. dio):Noc, tisina, Bog ti dao, koja mjesecina, ja gol, ti gola, jebo bi i mrtvog vola, a kamoli tebe ljubavi moja!

Razgovaram sa foteljom, sarmiram televizor i doruckujem sa tosterom. Molim te javi mi se dok ne zapocnem ozbiljnu vezu sa usisivacem!

Idealna definicija seksa: OOP,PRC,AAH,STRC!!!

 Stojim i pisam na sokaku, uzivam u svjezem zraku i dok mi tako mlaz curi moja misao tebi juri, u daljini cujem da se deres i pomislim............GARANT SERES!

 Padne zeka u vodu i pocne da se davi.Naidje lija i zec je zamoli da ga izvuce
napolje. Lija mu baci rep i zec izadje. Kasnije lija padne u vodu pa zeka baci svoj rep da je
spase al` ne ide mali mu je. Ode do svog BMW-a uzme sajlu i spasi liju. Naravoucenije: nije bitno koliki ti je vec kakav auto vozis!

 Sjecas se kada smo se vozili u vozu i ti si kroz prozor isturio lice a ja guzu i svi su mislili da smo blizanci:)

 Einstein je jednom rekao:"Ne vjeruj sjaju u partnerovim ocima,to je samo svjetlost sto mu prolazi kroz suplju glavu!"
 Love is a name, sex is game, forget the name and play game. Pristajes?

 Bili jednom princ i princeza, voljeli su se tako strasno kako niko nikad nije.Jednog
dana princ ALAD-UM EJIN ostavi princezu u suzama.Znas li zasto? Procitaj ime princa sa zada!

 Vi kao clan brzojebackog kluba "jebivjetar" pozvani ste na proslavu dana "
kurceve mudrosti" koja ce se odrzavati u restoranu kod "mokre pizde"!
 Ako te nekad na ulici sretne covjek u crvenom, zgrabi te i nabije na kurac, ne plasi
se, to je Djeda Mraz, ispunjava moju zelju!

 Pricaju dva kondoma, i rece jedan: u zadnje vreme sanjam decu, a drugi ce covece pa ti si puko!!

 Patis dok ne shvatis, a kad shvatis da patis tad patis sto si shvatio da si uzalud
patio...
 Kada ti sreca okrene ledja sutni je u DUPE!

 U ljubavi treba biti uporan-rece mrav i dize prvu nogu stonogi...

 Obozavam te toplu i mokru. Obozavam kada udjem duboko u tebe i osetim tvoju toplinu. Ne mogu bez tebe. Volim te, moja kado!

 Kidnapovat cu te i odvest daleko u sumu i onda tucat, tucat, tucat, tucat, tucat, tucat, tucat, tucat, tucat, tucat KAMENOM PO GLAVI...

 Mesnica Gavrilovic salje Vam sluzbenu obavijest da ste proglaseni svinjom godine, te da ce za nagradu Vasa slika biti na konzervi svinjskog gulasa. Cestitamo!

 Dodirni me pogledom i uzvraticu ti,polako me skidaj ocima i dopustit cu ti.Njezno
tjelo mi usnama uzbudi...a sada se lijepo probudi!
 X3S WI73Z- ovaj kod izmislili su profesionalni informaticari. Okreni mobitel
naopako i ti ces ga razumjeti!

180. Moram ti ovo priznati, znam da ti se nece svideti ono sto ti pisem, ni meni nije lako, ali moras saznati istinu od nekoga pre ili kasnije, PRAVI DEDA MRAZ NE POSTOJI!

 Samo lezi opusti se i skini pantalone,ja cu polako uci u tvoju guzu-Tvoja injekcija..

 Kosovsko drustvo Albanaca vas obavestava da ste na nagradnoj igri dobili jednog
Albanca, ako ga ne podignete za 7 dana poslacemo vam celu porodicu..

 Vidjela sam te kako hodas ulicom, te oci, taj pogled, tijelo, noge,... Nisam se
mogla suzdrzati i pocela sam pjevati: Who let the dogs out !!!!

 Sex is sensation caused by temptation when a man puts his location in a woman's destination. Do you get my explanation or you need a demonstration?!

 Hoces li da ti ispricam jedan vic od kojeg ce ti otpasti sise? Ma necu, vidim da ti je
vec neko ispricao!

Lep si ko slika, treba te obesiti:)

 Sanjala sam da si carobnjak i da si me pretvorio u pusku i okacio na zid. Posto ti se ne uklapam u enterijer ti me skines, nategnes i opalis!

 En ten tini pimpek ti je MINI, savaraka NE VIDI SE od dlaka, tika taka ne bi ga ni stara baka, bija baja MALA su i jaja, TUF neces dobiti MUF...

 50% znas da mislim na tebe, 60% znas da mi se svidjas, 70% znas da te sanjam, 80% znas da ne mogu bez tebe, 90% znas da te iskreno volim, 100% znas da se ja zezam..

 Jebi u vodi jebi na stazi ali na svoje dupe dobro pazi!Ode ti dupe dok covek migne jer danas jebe ko koga stigne!

Zeni su potrebne 3 zivotinje u zivotu: jaguar u garazi, lisica oko vrata i majmun da joj sve to placa !

 NO WORD-NO MAN;NO MAN-NO WOMAN;NO WOMAN-NO SEX;NO SEX-NO CHILDREN;NO CHILDREN-NO SCHOOL;NO SCHOOL -NO PROBLEM!!!

 Pre par godina u nas gradu je bila velika poplava! Samo je jedan od nas preziveo, to je onaj koji cita ovu poruku, preziveo je jer govna plutaju. !

 Lepa si ko ikona kad te vide svi se krste!

 Znas li sta je Bog rekao dobrim jebacima??? PA NARAVNO DA NE ZNAS!!!

 Ne doruckujem jer te volim!
Ne rucam jer te volim!
Ne vecerem jer te volim!
Ne spavam jer sam gladna!!!

 Kad sam bio mali, bio mi je veliki. Sad kad sam veliki, sada mi je mali. Pocinje sa K a zavrsava sa C. Sta je to? Odgovor: KREVETAC...

 Ti si pravo djubre!mrzim te,ti odvratni stvoru! Rece zec mrkvi i baci je u
smece!!

Cuo sam da si umro, crko, jeben si citav, kiflicar, kifla, debil, kreten, govno, seronja, sidas, izdrkana stoka, zgazio te sleper i izresetali automatskom......javi mi
se ako si ziv!
 U jednom hladnom zimskom danu nasle cure jednu bananu, pa je ljube, pa je lizu, u zivot da je dizu. Gle pa to je moja kita, popusi je ko procita!

 Ako te srce zaboli, ako te u grudima stegne, ako osjetis jaku ceznju i pamet ti se
pomuti, nije to ljubav, to je INFARKT!

 Menjam metalik sarenu kravu sa hi-fi urlanjem i spustenim spojlerima za konja koji ovo cita.
. Pitam Carobnjaka za cvijet on mi dade vrt, pitam Carobnjaka za rijeku on mi dade okean, pitam Carobnjaka za supak on mi dade TVOJ BROJ!

 Muskarci su rodjeni vozaci - Prvo te upale, pa te provozaju, onda te zgaze a potom - OBILAZE!!! Poruku
 Napokon sam sigurna sto osjecam i priznat cu ti...
V
Vo
Vol
Voli
Volim
Volim t
Volim te
Volim tekilu :O)

 REMEMBER!If you need FUCK you can always count on me, cause F.U.C.K. stands for FRIEND U CAN KEEP.Fuck forever and promise me that we'll fuck till eternity!

 Kazu da homoseksualci za citanje poruka koriste palac, sada je kasno da promenis prst pederu jedan. !

 Takmicili se zec i magarac koji ima vaci. Izvadi mago veliki, a zec mali. Kad zec vidi poce da pjezi. A mago veli, nije za tebe moja kita nego za onog koji cita !

 Ja sam najvece zlo sto gazi tlo, ja sam najveci gad sto ide kroz grad, ja sam najgori lik sto stvorio je bog, ja napravicu pakao od zivota tvog !!! !

 Sto me tako glupo posmatras? Ja sam tvoj mobilni! samo sam hteo na svez vazduh! Bilo mi je previse mracno i tesno u tvom dzepu! Sad je bolje.
 Ova poruka je napisana ultrljubicastim slovima! Kod normalnih ljudi izaziva slepilo a kod seksualno opterecenih samo blagi osmeh!

Dokazano je da je na svijetu 20% jebaca , 30% drkaca 50%lizaca, ali ne boj se ti ne spadas u tu grupu jer su posebno PUSACI.

Koka kola smedje boje../ Prevedi na satrovacki,pa ces vidjet da je super!

 Vuce pogresio si u jednom slovu trebalo je da me POJ-E-DES;!!! Trudna Crvenkapa!

Zasto da se zajebavamo, stavi aparat medju noge da te pozovem i sve ce ti biti jasno...sta hocu! !

 Ispred kuce metar drva, ti si moja ljubav prva!!

 Komunalno preduzece Gradska cistoca vas obavjestava da je u toku velika akcija sakupljanja smeca. Molimo vas, stanite na vidnom mjestu!

 Pusticu te da mi skines pantalone, zatim majcu i na kraju donji ves, ali te molim da mi ostavis stipaljke na zici.

 Imas anticku ljepotu!! Licis mi na trojanskog konja!

 Znam koliko ti nedostajem, znam koliko sam ti potrebna u ovom trenutka. Zao mi je sto sam te napustila -Tvoja PAMET:)))

O Srbijo moja draga javljam ti se ja iz Haga, kako Mira kako deca, s kim se sada jebe Ceca.Ovde mi je lepo, jedem samo "MONTE" a navecer jebem Karlu Del Ponte!

 Pozor, pozor picke na prozor kurci na zapad svi u napad borbene trupe zauzele dupe vodi se borba oko velike rupe..!!

Mazis me, zoves me...
Vec osecam nesto mokro izmedu nogu...Pa me posle nezno stavis na ledja, pa pocnes da me
svlacis....
Jupiiii!!!!!
Dobicu nove pelene!!!
 Urednistvo RTS-a vas obavestava da ce se sutra snimati dokumentarac o vasem mestu, pa vas molimo da radi lepote prizora ne izlazite iz kuce...

. Ovu poruku moze procitati samo zgodna osoba! NISTA? Probaj opet! Izgleda da nisi zgodna osoba. NE FORSIRAJ RUGOBO!!!!!

. Ujutru ga osetis, usnama ga dodirnes, rukama ga drzis... volis ga vrelog uzimas ga celog... i kad ne znas kad je kraj - to ti je AMER CAJ!!!

Jutros je policija pronasla tijelo potpuno mutirano bez zuba, kose, mozga.
Molim te, javi mi se da se vise ne brinem.

 Kurac je mafijas, celav je, ima oziljak na glavi, nosi koznu jaknu i voli svugdje da zaviri.

Nisi zgodna ko Jennifer Lopez, nemas sise ko Pamela Anderson niti se jebes ko Sharon Stone al zato pusis ko Partizan!!!

 Police is looking for a person descibed as gorgerous, sexy, good in bed, intelligent, smart.....your safe but where the FUCK am I gonna hide!
 Zashto da trosimo kredit na poruke, kada k`o ljudi mozemo da se vidimo i uradimo TO!! Nacicemo se u hotelu Moskva i POZVATI ROOM SERVICE!!

 Mislila sam da je kraj medju nama, sve dok nisam napipala produzetak.

Trava se zeleni, nebo se dere a Romeo Juliji pod prozorom SERE.
 Love is NAME, sex is GAME, forgat THE NAME and PLAY THE GAME!

 Dragim neprijateljima zelimo srecan prelazak preko minskog polja uz pesmu "Ucini bar jedan pogresan korak".

 Nasmesi se ako hoces da spavas samnom...!!
 Pre nego shto legnesh da spavash obavezno obrishi vrat!!! (tvoj VAMPIR) Poruku nam salje Ognjen!
 Kozmeticki salon "LEP U PIZDU MATERINU" obavjestava vas da depilaciju supka koju ste zakazali za sutra odlazemo....jer nismo nabavili kombajn!
 Gledam sunce vidim tebe, gledam mesec vidim tebe, gledam zvezde vidim tebe, gledam more vidim tebe, daj jebote pomeri dupe.
 Uzmi pistolj, otvori vrata od spavace sobe, ubi njega, ubi i majku, sad baci pistolj kroz prozor u bazen...Sta nemas bazen? Da li je ovo 06415879.. Izvinite molim vas...c!
Kada mi je deda umro,ostavio mi je tri jutra marihuane, ako hoces mogu da ti dam da mi popusis jedno jutro. d!
Volim kad ne biras mesto i vreme, kad si sa mnom dan i nic, kad me neprestano posmatras, kad me diras tamo gde se palim...tvoj TV.

Zelim da te odvucem u krevet, da te lomim, da te preznojim,da te tako obuzmem da se treses dok me imas, da ti telo gori....tvoj grip.

 Otkada se nismo...nisi ni ti dugo...a ni ja nisam dugo...bas bi se mogli kad vec dugo nismo...stvarno bi se mogli vidjeti...

Vas GSM operater od sada vase pozive obracunava po drugacijoj tarifi.Zavisno od vaseg seksualnog zivota. Manje sexa manji racun. Oho, cestitamo! Pa vi zovete dzabe.

 Ovo je mis dobar mis nacin mis da mis idiot mis mis bude mis mis zauzet mis dva mis minuta. Sada poruku procitaj bez rijeci MIS!!!

 lepo je...ptice to rade, leptirici to rade, cak i pcelice to rade. Da li zelis da i mi to radimo?? Zaboravi..., ljudi ne mogu da lete!!:)

 Ja nisam pjesnik slomljenog srca, ja sam onaj sto curu ti prca.Ovo su rijeci u stihu i prozi, nabio ti mojoj kozi. Izvini za ovo malo rime popusi svima u moje ime.

Prodajem kolor televizore, radio aparate i potkovice za konja koji ovo cita .

 Sta bude kad se sudare dvije plavuse. RAZBIJE SE OGLEDALO.

Zelim da...Kad bi ti i ja...No,kad bi nas dvoje...Ne treba niko znati...Mogli bi onako skrivecki...Sasvim tiho... Gledati POKEMONE!!!

 If your life dosn`t make a point, fuck it and take a joint!!!

 Danas se snima emisija o ljepotama vaseg grada, zato vas molimo da danas ostanete kod kuce, unapred zahvalna RTRS.

 Sta je zena u ekonomskom smislu? Ona je nisko lezeci objekat u koji muskarac polaze svoj visoko stojeci kapital uz tekuce kamate, nakon 9 mjeseci dobije profit.

Ti na cebe konj na tebe cik pogodi ko te jebe ..??

 Pogledi se muski kupe na tvoje fino dupe, svako srce ludo kuca jer bih htjelo da te tuca, imas oci zavodnicke hoces li mi dati pi***?

 Upozoravamo vas da nema straha da se zarazite od kravljeg ludila jer ste vi jedna obicna svinja!!!

Najbolji TV je zena! Naprijed 2 dugmeta, nazad zvucnik, a u sredini ekran. Mjesecno emisija u boji. Ako to slucajno izostane, onda je netko sjebo aparat !!!

Tvoji zubi su kao biseri, ne blistavi nego rijetki, noge su ti kao u srne ne vitke nego dlakave, ali ipak imas nesto sportskog u sebi! Glava ti je kao balon!

 Ubijam ljude za pare. Ali ti si mi drug-ubit cu te djabe! 

 Kad je lutala-zvali su je lutalica! Kad je pila-zvali su je pijanica. Kad je
ljubila-zvali su je kurva. A kad je umrla rekli su : "Znala je da zivi!"

Ti si moje sunce, ne mogu te ocima gledati.


Ako spavas probudi se, kad se probudis javi se, ako se ne javis jebi se, ako to upravo radis barem misli na mene.

 Do ovoga je jednom moralo doci, casa je prelivena sta mogu jad te volim rece zec mrkvi i pojede je!

 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ..upravo ste primili mojih 25 cm.kako se osecate?

 Lesi se vraca kuci, bernardinac spasav ljude, labrador je vodic slepih, poenter lovi, nemacki ovcar radi u policiji, A STA TI DZUKELO RADIS??
 Samo da znas kakav mi je prije upotrebe suv, dugacak i krut a posle mlitav, mokar i kaplje...MOJ KISOBRAN!

 Ja sam djevojka sa sela rado bih na tvrdog sjela, rumeno mi lice i velike cice , napeta sam ko mina i ime mi je SEVERINA!

 Zbog svog hemijskog svojstva ANDOL se guta, a MIDOL se sisa. Zato poslusajte savjet svojih ljekara pa gutajte ANDOLE, a sisajte MI`DOLE, hvala na saradnji!

 Oh baby, baby ko te nebi taku mladu strpao u kadu, malo soli da ne boli malo ulja da ne zulja i jedno cebe da ne grebe, pa da vidis kako znam da jebem....

Moje je srce velika livada a ti si jedina krava sto u njoj pase!
 Hajde da radimo matematiku. Prvo se saberemo, odjecu oduzmemo, noge podjelimo pa se izmnozimo.

 Medjunarodna ljubav je kad indijanac njemacku groficu ruskog porijekla u japanskom hotelu, francuskom strascu, americkom brzinom BOSANSKI POJEBE!!!

 Sunce sija k'o tepsija ti si meni najmilija. Saljem ti cvece, dosta romantike aj se j-b-m-.

 PODGORICKA POEZIJA: "Evo ti ovaj buket draca, sto ti moje srce baca, volio sam te ti to nisi znala, vrati mi se bez majke ostala!!!"

 Draga moja tvoje noge su kao noge od srne: tako su mrsave, tanke i cupave !

 Zamisli nas dvoje sami, ptice cvrkucu oseca se miris zita, sunce obasjana nasa vrela i znojava tela, a mi i dalje okopavamo kukuruz!

 Ti si moja kockica secera, ali posto mi je sinoc trebao sitni secer morala sam celu noc da te tucam!!!
 Volim te volim, ne mogu bez tebe, kad bolje razmislim: KO TE JEBE!!

 U zdravom tijelu zdrav i dug!

 Pre upotrebe promuckati! MUSKI SLIC!

 Ako nemas sidu imaj me u vidu!

 Zelim ti 12 mjeseci zdravlja, 53 nedjelje uzivanja i srece, 365 dana
bez nerviranja, 8760 sati ljubavi, 525600 minuta lepih trenutaka i 31536000 sekundi sexa!

 Toliko si ruzan da bi mogao da trazis odstetu od roditelja!

 Jebem, jebem, jebacu. Ko procita i njega cu!

 Muskarci se najlakse sarmiraju punim brushalterom i praznom glavom!

 Vadi ruke iz mojih gacica brojim do 1000!

 Jedini zakon u ljubavi: BRZE, JACE, DUBLJE, DUZE.
 Nemj da places na mom pragu da mi vrata ne povuku vlagu.

 Ako si tuzan i mislis da si niko i nista imam jedan predlog za tebe: kupi veliki prezervativ, navuci ga na glavu pa da ljudi vide da si i ti neki kurac!!

 Volim interesantne razgovore u prijatnom drustvu.Zbog toga te nazalost jedno vreme necu posecivati...

 To sto postojim nije rezultat prirodne selekcije vec toga sto Bog poseduje smisao za lepotu. A ti postojis...pa da jer Bog poseduje i smisao za humor!!!

 Otis'o si, e pa nek' si, nisi bio Bog zna sexy, svaka ti je nesto dala a ja sam te zajebala. Sunce sija i bez tebe, prema tome ko te jebe!!

 Brzo se sakri, veceras dolaze djubretari.

 U modi su mala auta mali motori mali mobilni telefoni za kratko vrijeme i ti ces u modu sa svojim mali mozgom!
Hajde da radimo ONO, bice tebi lijepo a i meni i nece nam biti prvi put... prvo cu ja TEBI, pa ti MENI, hajde da se...DOPISUJEMO!


 Koja je razlika izmedju temperamentne i pedantne zene? Pedantna zena trazi dlaku u jajetu, a temperamentna JAJA U DLAKAMA!

 U ovom trenu 3 milijarde ljudi radi, dvije milijarde spava, jedna milijarda se
sevi jedino TI drkas po telefonu!

 la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,sta gledas pjevaj!
 Nocas te sanjam da si umrla! Iz sanduka ti ispala ruka, stavim ti ruku, ispadne ti noga, stavim ti nogu, ispadne ti kurac, stavim ti kurac ispadnu ti oci!

 Sastale se cure na brijegu, smrznut kurac nasle u snijegu pa duvaju i u njega pusu nebi li mu povratile dusu. Posto je to moja kita nek je pusi onaj koji cita!

 U gacama kita tvrda, sisao sam juce s brda, a u glavi sve mi prazno gledam samo sto bi mazno.Kud ja prodjem tu je tajac ja sam curo POLICAJAC.

 Kakva je razlika izmedju sladoleda, picke i guzice? Sladoled se lize iz slasti, picka iz strasti, a guza iz vlasti. Pazi da ne pomjesas!

Telekom vas obavjestava o novim uslugama seksa preko mobilnog: za KLASICNI pritisnite taster 1, za GRUPNI taster 2, za ORALNI taster 3, a za posebne zelje POZOVI MENE!

 Dosao tip kod doktorice i kaze: "Pomozite mi, jebem, jebem, a nikako da se spusti. Sta mi mozete ponuditi?" Doktorica:" Stan i hranu!!!"

 Ribe muvam, lepak duvam, pivo pijem, glavom bijem. Belo volim, sitom solim, travu sadim, venu radim, rokam vodku i tablete i lepkove za parkete. Uvek COOL GO TO SCHOOL!

 Seksualni odnos SRBINA traje 36 minuta. 5 minuta udvaranja,1 minut sam odnos i 30 minuta ubedjivanja da ce drugi put biti bolje.

 Bile dve krave i jedna bila corava.

 Postovani korisnici dobili ste nagradu: 7 dana kupanja u mulju i karanja u bulju, lezanja na suncu i jahanja na kurcu! Nagrada ce da stigne kad se meni digne!

 Setala crvenkapa kroz sumu i naidje na Pinokia, zgrabi ga i baci na zemlju pa mu sedne na nos i kaze mu:” lazi Pinokio, lazi”!

 Ne mogu da odolim kad te vidim.Polako zavlacim prst u tebe, zatim ga lagano izvlacim i lizem svu tvoju slast i tiho sapucem tvoje ime: ”NUTTELA”.

 Bili su emte, bemte i jebemte. Jednog dana oni se popickaju i zavrse u zatvoru. Emte dobije 5 godina, bemte 9 godina, a JEBEMTE DOZIVOTNO!!

 ...i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma, ja ih sve sakupim, istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise: GOOD YEAR!

 Zvuk koji ste upravo culi nije poruka,vec znak da je vasa UMNA aktivnost na
minimumu,PREDUZMITE NESTO!!!

 Danas sam bio u zoo vrtu, dao sam 100 dinara da vidim noja, dao sam 50 dinara da vidim zmiju, dao sam 20 dinara da vidim tigra i dao sam 10 dinara BUDALI KOJA CE OVO DA PROCITA !!!


Sanjao sam jedan san. Kako sam krao kokoske i jaja. U tom snu ti si bila sudija, za kokoske si mi dala 3 god. A za jaja si me pomilovala...

 VREMENSKA PROGNOZA: "Djevojke su danas djelomicno suve i normalno prohodne, no na pojedinim mestimasu mokre i klizave. JEBACI OPREZ!"

 Zasto su TANGE skupe? -Jer niko nije lud da se zavlaci u dupe za male pare!

Tri svetska cuda: Kurac nema noge a stoji uspravno; Picka je stalno vlazna a ne rdja; Zemlja je okrugla a narod se jebe po coskovima.

 Prodajem kravu TURBO DIZEL, aluminijumske potkovice, TDI vime, platinijumski rogovi, titanijumski zubi. Cena 20000DM (Moze i zamena za konja koji cita ovu poruku)!

 Stavi MOBILNI u picu i izvuci antensku zicu, vibraciju ukljuci da se pica ne muci ja cu te dugo zvati da ti pica ne pati. Tako jebe TATAMATA preko GSM aparata!
 volim kada me odnazad drzis,i polako pritiskas s preda,volim kada me punis po celu noc,kada ustanes ti na mene navuces kozicu..TVOJ MOBILNI...

Zimski SEX: ako jebes, mozes da najebes! Jebes jebanje pusti grejanje...

 Send this message to one person you love, one person you hate, one person you like and one person you wonna fuck with and think about why I sent it to you.

 ROMEO:Ja bih malo malcice da ti skinem tanga gacice, i da ti mrsim stidne
dlacice. JULIJA:Tvojih pustih obecanja sam sita dabogda ti otpala KITA.

 Dobro vece ja sam vanzemaljac i zivim u vasem telefonu to sto upravo stiscete su moja jaja sudeci po vasem osmjehu to vam se svidja pa vas molim da nastavite...

Falis mi cijeli dan.Jedva cekam da te vidim.Da udjes u mene. Da dodjem na tebe. Da spavamo zajedno i postanemo jedno. Voli te tvoja pidzama!

I nocas ces biti moja divlja lavica, uzbudice te opet moja kruta palica, jer ja sam tvoj vranac a ti moja jahacica, jer ja sam tvoj... a joj, pogresio sam broj!

 Lijepa plavusa dobrih proporcija trazi mladog, lijepog covjeka koji voli pare da mu proda 10 kubika drva.

 Dodje jedan kod psihijatra i kaze: Dobar dan, ja sam Napoleon, ali ne dolazim zbog mene nego zbog moje zene, uvek tvrdi da se zove Mirjana.

1-dan bog stvori dan, a djavo noc, 2-dan bog stvori ljubav, djavo preljubu, 3-dan bog stvori brak, djavo sex, 4-dan bog stvori tebe, a djavo se samo nasmeja.:-)

 NEW YORK - REKLAME: "Na menhetnu grob do grobatrazi majka sina svoga za utehu njenog bola uvijek svjeza COCA-COLA"

Lizati picku je isto kao biti clan mafije, jedan pogresan korak i vec si u govnima...

 Nemojte strahovati da bi mogli dozivjeti mozdani udar , zbog kolicine vaseg mozga bio bi to udarac u prazno...
 Dilema ozenjenog muskarca: "Izacu u grad i gledati ono sto ne mozes jebati ili ostati kod kuce i jebati ono sto ne mozes gledati"

 Cvrsto ga drzi da ne isklizne, dobro ga protresi, sto ga vise treses on vise prska, to bijelo obavezno probaj jer svaki sampanjac je drugaciji....

 ********************************************************************************Sta si
zinuo vidis da pada sneg!

Sup Beograda vas obavestava da ono u sta ste sinoc duvali nije bio alko test...

 Vas horoskop za 2002: "LJUBAV:Zvezde vam se smese; ZDRAVLJE: Zvezde vam se smese; SEX: Zvezde crkavaju od smeha"

 Plata je kao menstruacija! Krvavo ja zaradis, dobijes je jednom mesecno, prodje te za 4-5 dana a onda mozes da se jebes!

 Istrazivanja pokazuju da osobe koje nisu dobre u krevetu ili nisu imale dobar
sex, prilikom citanja poruka mobilni telefon drze u desnoj ruci!

 Zamisljam tebe i sebe daleko od svih, cuje se cvrkut ptica i sum mora dok sunce greje nasa oznojena tela...,a mi i dalje krpimo gumu.

 Kad bih te imao polizao bih te celu,stavio bi ti jezik u tu tvoju malu usku rupicu i shvatio da te volim vise od bilo koje druge...moja voljena flaso NIKSICKOG PIVA.

 Zivot ti je kao zenske gace. Kratak, prljav a ponekad i krvav...

 Lijeva mi je noga BOZIC, desna NOVA godina, a ti dodji izmedju toga...

 Zene su kao lopte ili su suplje ili ih sutaju....

Uzela ciganka pa maze picku sa kafom, a tek ce ti ciga: "Sto bre mazes tu picku s'kafu" a tek ce ti ona: "I MIRIS I UKUS"

 Sve je tamno, gubim dah u srce moje usao je strah, javi se bar, dusa me boli sto nismo zajedno goli. Drhtavi glas iz grla muca, gde si ljubavi meni se tuca?!

 STvArnOJezAJeBaNOkADatINekOPoS aLjepORukUNapiSanUBeZraZMaka IZNaKOvaINteRPuNKcIJepAJoSAkoN EmAMnOgoSMisLA...

 SEX je senzacija prouzrokovana situacijom kada muska lokacija udje u zensku destinaciju, da li shvatas konstataciju ili zelis demonstraciju!

 Crnogorac na sex trosi 2000 kalorija. 100 tokom samog sexa i 1900 dok se hvali...

Zasto muski polni organ ne moze da zasnuje radni odnos, ima glavu a nema mozak kao saradnik je krut ne moze da radi osam sati dnevno, a i ono sto uradi uprska...

 Ti bi jednom-ja bih vise, ti bi glasno ja bih tise, ti bi sporo-ja bih brze, ti bi
grubo-ja bih nezno, ti bi danju-ja bih nocu, ti bas neces kad ja hocu!

 Ti si moje zlato, ti si moje srebro, vidim li te s drugim slomit cu ti rebro!

 Kad ti nesto lose krene, nemoj da bodes vene;kad ti se nesto lose desi nemoj da duvas lepak u kesi;vec samo mucni glavom, problemi se resavaju TRAVOM!

 Zivio jednom jedan zmaj,iza sedam gora,iza sedam mora,iza sedam gradova,iza sedam sela,... Probudi se jednom zmaj i rece:"GDJE JA ZIVIM U PIZDU MATERINU!"

 Sretan pad Njujorka zeli majka Safija sinu Binladenu,uz pjesmu "Sve je postalo pepeo i dim"! Cestitci se pridruzuje otac Hamas, brat Abusajaf porodica Taliban i komsija Mudzah Edin.

 Stojeci sam je molio, sedeci mi je dala, od pozadi sam je polizao, spreda pritisnuo, a ipak se nije branila. Oh ti moja mala postanska marka!

 OOoo ooOo ooo OoOo ooo OOO oo ooO oOOo OOoo oooO oo OO oO O OOooo O oo oO O ooo oOO OOO O ooo OO ooO ooOOOO OOOOO oo Mislim da ti je u mobilni usla mineralna...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


It Is I Le Qlerc

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3878
Zastava Jagodina
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.23
mob
Samsung Note 8
citao sam pola sata          Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Najtuznija zivotinja na svetu je muskarac, zato sto ima sise bez mleka, patku bez krila, jaja bez ljuske i kesu bez para. Podatak da je 80% zena neudato govori da su shvatile da se zbog 70 grama kobasice ne isplati gajiti celu svinju u stanu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Baš sve, pa i ova izjava, je relativno...

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1039
Zastava Cirih (CH)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
citao sam pola sata          Smile Smile Smile
Ma kakvi pola sata - ja sam odustao posle pola sata.
Ali sam si ipak sve kopirao na disk.
Ima, boga mi, par komada koji su jako dobri.
Fala taurunum87  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
There are two kinds of people in this world, and I am one of them.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1032
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
 Smile
IP sačuvana
social share
"Uspjeh nije slučajan"
"Uspjeh je stanje uma.
Ako želite uspjeti, sami sebe
počnite smatrati uspješnim"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1709
Zastava Stan
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
HTC One S
 Smile
IP sačuvana
social share
Tako je kako je
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zvezda je zivot, ostalo su sitnice!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6629
Zastava Kruševac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Nokia N900,N97mini,N95
 Smile
IP sačuvana
social share
Mercedes 190D 2.0 75ks 1990 god.
Mitsubishi Eclipse 2.0 147hp 1996 god.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


...ko ovde ne poludi, taj nije normalan...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3348
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Samsung SGH-E730
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Never give up!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3630
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
mob
Nokia 6600
Oprostite, biste li bili inkubator mojim jajima pa makar i par minuta.

Imas lepu majicu... a ima li ta majica adresu i broj telefona?

Cini mi se da smo se i ranije sreli. ON: Je li? A gdje? JA: U prostorijama mojih snova!

Svaka Cast!!! Svaka Cast!!! (Na cemu?) Na izgledu, naravno!!!! (Joj, hvala, bas si cool).

Izvini, devojcice, koliko je sati? -Pola jedanaest. Mislim da je vreme da se upoznamo....

Da li verujes u ljubav na prvi pogled ili da prosetam ispred tebe jos jednom?

Hej mala stani!! Sta je?? Digo mi se kurac i hoce malo da se nahrani!!!

Ja imam maco jedan plan!!! Koji??? Da ti umocivam moj kurac cjeli dan!!

Znas li gdje se nalazi najdalji kamen u najdubljem okeanu? -Aha! -A najdalja zvijezda u svemiru? -Aha! -Onda znas koliko te volim!!!

..a Nemas seksualni zivot? ...pa pozovi me onda pa ces imat!

Kisa pada kamenje se kotrlja, ja te volim moja mala ti si moja cura!

Usla si mi u svidjanje 'oces da se zanimamo?

Najbolji je kromanjonski stil, udaris devojku motkom po glavi, natovaris je na ledja pa je nosis kuci. Momci verujte uvek uspeva.

Rekli su mu da te lako osvojiti, ali teško zadržati. Voljela bih im pokazati da nemaju pravo. Što kažeš?

Ma nemoj... ja sam tebe prvi.

Mala, objavljujem ti rat, jer imam prema tebi osvajacke pretenzije.

MALA TI SE MENI DOIMAS BIL SE CERALA SA MNOM!!!????

Imas sve predispozicije da te ozenim samo sacekaj da se konsultujem sa mamom. Hmm...... Ipak se necu konsultovati

Je li ti iko ikad rekao da imas prelijepe oci? -Da. -Grdno te je slagao!

Da li mi se cini ili si ti onaj momak iz mojih snova?!?!

Poljupci su postali najljepse iskusenje od kad postoje tvoje usne!

Da li su ti to zrnca secera u ocima ili si stvarno toliko sladak?!

NEKI SNOVI SU DUZI A NEKI KRACI A MOJ NAJLJEPSI UPRAVO STOJI ISPRED MENE !

E ajmo kod mene da slusamo ploce a tebi ako se ne svidja ti se obuci pa idi kuci.

Kazu da je poljubac najljepsi susret na svijetu,  hajde da se nadjemo!

Da li nosis kontak sociva u boji ili su tvoje oci tako prirodno lepe?

Hej curo.....bas si meso, rado bi ti kazru medju sise streso!!

Jel ti itko ikada rekao da imam lijepe oci?

Sigurno je lijepo biti na tvome mjestu dok me gledas???

SPREMAM SE DA OTPUTUJEM NA SEDMO NEBO! OCES SAMNOM?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko rano rani, zajeb'o je pevca

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7005
Zastava Krusevac/Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Nokia 6630
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

    �

"San sam proziveo na "Marakani". Nisam kao klinac sanjao dres Mancestera ili Reala vec dres Zvezde, kapitensku traku na ruci i gol Partizanu! I sve sam to ostvario..." - Nemanja Vidic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 10:55:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.