Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 14:43:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Smrzavanje laptop-a  (Pročitano 1251 puta)
01. Sep 2010, 12:00:18
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Pomozi tko može!
Totalni sam laik!
Imam HP 6720 laptop koji je star skoro 2 godine i nikada nije čišćen mi se smrzava kada pristupim wireless HT-ovom internetu i nakon toga je moguće samo reset-irati laptop na silu.   Već neko vrijeme mi je dosta usporen i kada hoću ugasiti zvukove on se opet smrzava.   Jučer sam ga defregmentirao, ali ništa.   Pokušao sam skinuti besplatni antivirusni program Trend Micro i uspio nakon nekoliko reset-iranja i ponovnog paljenja laptop-a.   Nakon instaliranja programa trebalo ga je update-ati ali to nikako nisam uspio jer se stalno smrzavo.   Prilikom instalacije Trend Micro tražio me da deinstalira AVG kojem je tako i isteklo probno razdoblje korištenja.   
Da li imam neki brutalan virus.   
Molio bih znalce da mi detaljno pojasne što bih trebao napraviti osim možda kupiti novi laptop !?
Unaprijed hvala!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
HTC 
Skini Program DDS http://download.bleepingcomputer.com/sUBs/dds.scr
Dvoklikom pokreni DDS
Sacekaj malo, izbacice ti dva loga
Kopiraj mi log DDS.txt
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
@neodoljivi1, po tvom pisanju rekao bih da ti je komp prepun gluposti koje su totalno zablokirale komp. Rekao bih da se ne radi tu samo o možda upadu nekog virusa. U kompu imaš i ono što ti treba a još više ono što ti ne treba. Ako ti je komp kupljen u USA onda je došao sa OS u kome su još u fabrici instalirali neke aplikacije koje nama srbima u životu ništa ne znače a samo opterećuju komp. Moj savet ti je da narežeš recovery disc koji se nalazi u START pa PROGRAMS i onda videćeš. Trebaće ti 2 DVD diska. A onda uzmi pa preinstaliraj sve. Kada to uradiš, pobriši sve one plejere, igrice, džidžu midže koje se nalaze u kompu. Napravi čist vindovs pa stavi programe koji ti trebaju. Veliku grešku koju ljudi prave je što u nekom pretraživaču, recimo mozila, instaliraju milion toolbar-a koji samo usporavaju i usporavaju komp. A da se vratim na početni problem, sve one sitne aplikacije koje dolaze u legalan vindovs samo usporavaju komp a ne služe ničem pametnom a vremenom se i razmnožavaju. Imao sam takav slučaj i to upravo sa HP-om. Kompjutre se toliko bio usporio da je jedva "disao". Nakon što sam ga sredio na način  koji sam opisao, evo i posle godinu ipo dana taj komp šljaka bez greške.
Nema dakle nikakve mudrosti u svemu ovome. Samo nemoj da instaliraš sve što ti padne pod ruku i komp će ti živeti lduže.

E i ako se uselio neki virus  i tako te neke zezalice, onda će ovi drugari da ti bolje pomognu od mene.
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I have a dream

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 509
Zastava Na dvoru Pape
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.1
mob
I-mate /de si be
Uzmi sve sa particija sto mislis da ce ti koristiti i narezi na DVD diskove. Kada to uradis, reinstaliraj sistem i resen problem. Ubuduce prati gore pomenute savete i neces imati problema.
IP sačuvana
social share
   "I am the happiest man alive.  I have that in me that can convert poverty to riches, adversity to prosperity, and I am more invulnerable than Archilles;  Fortune hath not one place to hit me." - Sir Thomas Browne
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 14:43:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.