Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:26:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 46 47 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Smak sveta!?  (Pročitano 81735 puta)
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia E72
Smak sveta ili kraj ovog sveta nije nesto sto je negativno. Oznacava ga dolazak Hrista u svakog od nas odnoso spoznaja Hrsta od strane svakog coveka na planeti sto znaci u prevodu apsolutna promena svesti covecanstva - Biblija ovo zove radjanje nove Zemlje i novog raja. Armagedon oznacava simbolicnu poslednju bitku covecanstva protiv sopstvenog ega i svega sto su ego akcije doprinele ovom materijalnom svetu i nacinile ga ovakvim kakava je - a kao takav je iluzoran i nistavan i na putu sigurnog unistenja.

Armagedon oznacava budjenje svesnosti i odbacivanje materiijalno-telesne iluzije i osvecenje u "Hristovom" telu a samim tim i Bogu - u toj svesnosti covek se vraca tamo gde mu je mesto a planeta Zemlja kao mesto boravka "palog" coveka gubi svoju svrhu i propada kao i sve materijalno u ovom univerzumu.

DA li ce se to desiti danas ili za milion godina - nebitno je - jel je vreme nevazno za boziju vecnost - cinjenica je da ce se desiti.

E ako nije toliko negativno, ima tebe prvog da pošaljem na borbeno polje kad zarati...

Ja sam polako počeo da kuliram ovu temu. Jedno znam, svakome jednom dođe kraj. Ja bih samo želeo da živim kako su moji živeli - da se oženim, imam decu, snimam prvoklasne filmove... I to je sve što želim. Jednu stvar znam, ova misao da će 2012 možda svemu doći kraj, mislim da je iz mene isterala onu trunčicu depresivnosti i donekle mi isterala suicidne misli iz glave...jednom rečju, nateralo me je da živim punom parom...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Bosch ima centrifugu
Pravo pitanje je zasto bilo sta zelis ako ZNAS da ce svemu doci kraj? To mi se cini malo kao LSD trip - ja bi da se jebem ali da mi ne udje.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia E72
Bila mi je interesantna teorija o trećem svetskom ratu, apokalipsi jer sam mislio da će ona biti za 60-80 godina...međutim sada kada sam otvorio oči i shvatio da to može biti za 6-8 godina, sasvim drugačije gledam na sve to...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Bosch ima centrifugu
PA modofikuj tu realnost jos malo - recimo da ce da se desi ovog trenutka - mrtav si za 2 sekunde - da li i dalje imas bilo kakvih zelja i prohteva?
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Bella ciao

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 6200
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ko to kaže da će tada biti nije ni to istina Smile ako misliš  i na kalendar Maja oni jesu predvideli katastrofu ali ne i kraj ničega a o trećem svetskom ratu niko nije nikada prorokovao isprorokovane su katastrofe a kada i dali će se bilo šta desiti mi možemo da nagadjamo. A što se tiče trećeg svetskog rata možda on upravo i traje ne mora rat biti samo sa vatrenim oružijem tu su podmićivanja razne trgovine i naj više pljačke a najveća svetska pljačka upravo traje pitanje je koliko smo svi mi podložni televiziji i informacijama sa nje pa kako na sve to gledamo Smile
IP sačuvana
social share
Život je lep.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia E72
PA modofikuj tu realnost jos malo - recimo da ce da se desi ovog trenutka - mrtav si za 2 sekunde - da li i dalje imas bilo kakvih zelja i prohteva?

Modifikuj ti pitanje.. Šta hoćeš da ti kažem? Ja sam se izjasnio, ti pročitaj pa protumači šta sam rekao...

Ko to kaže da će tada biti nije ni to istina Smile ako misliš  i na kalendar Maja oni jesu predvideli katastrofu ali ne i kraj ničega a o trećem svetskom ratu niko nije nikada prorokovao isprorokovane su katastrofe a kada i dali će se bilo šta desiti mi možemo da nagadjamo. A što se tiče trećeg svetskog rata možda on upravo i traje ne mora rat biti samo sa vatrenim oružijem tu su podmićivanja razne trgovine i naj više pljačke a najveća svetska pljačka upravo traje pitanje je koliko smo svi mi podložni televiziji i informacijama sa nje pa kako na sve to gledamo Smile

Pa nisu baš ni maje, koliko sam informisan, predvidele katastrofu... Što ste tiče katastrofa i "opšteg rata", slažem se. Možda je sam "treći svetski rat" u nama jer svaki dan vidimo ko je koga ubio i kako...više ljudi umire na taj način nego što bi bilo zahvaćeno opštim ratom...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Bella ciao

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 6200
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Pa može i tako da se gleda ali nigde se ne opisuje treći svetski rat kao uzrok smaka sveta. Više ovo što si pomenuo seti se samo Sodome i Gomore one su uništene zbog velikog nemorala a na dobrom smo putu ka takvom ne moralu i najviše se nemoral i svetom pismu opisuje ako uzrok naših nevolja to je suština. Čovek kao biće propada  sa nemoralom nemoraja biti samo rat  povod za veliku katastrofu evo na primer da smo svi homoseksualci ne bih bilo poroda i sve bi jako brzo propalo Smile
IP sačuvana
social share
Život je lep.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia E72
Ma ne verujem ja u te fore sa Sodomom i Gomorom, svetim pismom itd...  Smile

Iskreno, zabole me i za nemoral, njega je uvek bilo...samo da ne bude rata i da smo svi živi i zdravi..to je najbitnije.
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Sony xperia
Citat
fore sa Sodomom i Gomorom

Koje fore ?? Pa ti gradovi postoje i danas, doduse razruseni. Samo sto u Bibliji pise da ih je unistio gnev Boziji, a po ostacima bi se reklo mini nuklearka.

Baci pogled

Link
« Poslednja izmena: 14. Dec 2007, 00:58:11 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia E72
A jel znate onu foru kad igrate igricu pa se ubiste tražeći rešenje, dok vam je ono sve vreme bilo tu-- ispred nosa...

Možda u tome i jeste problem. Svi očekujemo nekog boga, nešto da siđe sa neba i nemam pojma šta, ali verovatno je istina da je "bog" u nama..da smo mi bogovi, da mi krojimo svoj put... Dakle, ne postoji ništa iznad nas, samo mi sami... Prema tome, ako se kaže da su Sodoma i Gomora porušene od strane boga, možda je istina ta da su se svi međusobno pobili... ŠTo da ne? Bliža je istini.
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 46 47 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:26:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.