Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Slucaj VECA  (Pročitano 2055 puta)
17. Dec 2002, 17:07:07
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Slučaj "Veca"

Evo sta se događa kada neko ko je tek položio vozački ispit istog dana sedne u tatina brza kola i odluči da se sa drugarima dobro provede u gradu to veče.

Prvo gde smo se to veče nas petorica zaputili bila je naravno Skadarska ulica, odnosno pivnica koja nudi velike količine piva po veoma pristupačnim cenama. Na putu do Skadarlije dogodilo nam se nešto veoma neočekivano, nešto što nam je svima uteralo strah u kosti. Treba napomenuti da vozač automobila u kome smo se kretali izuzetno loše vidi, a pri tom odbija da nosi sočiva. Vozeći tako Sarajevskom ulicom dotični novopečeni šofer je odlučio da nas sve malo isprepada tako što će u poslednjem trenutku skrenuti vozilo sa pravca koji vodi direktno u parkirani auto i to pri brzini od nekih 90km/h. Auto i jeste skrenuo u poslednjem! trenutku, svi smo se zaista usrali od straha, ali da nesreća bude veća, za to skretanje nije bio odgovoran vozač, već suvozać koji je primetivši da ćemo se skucati instinktivno zgrabio volan i nekako nas spasao skoro sigurne smrti. Po vozačevom priznanju (koje je usledilo tek dve godine kasnije) on je planirao da ide pravo još neke dve sekunde pa da tek onda skrene! Ne treba naglašavati koliko je to bila loša i neiskusna procena!?

Pošto smo svi bili iskreno šokirani, u pivnici u Skadarskoj ulici smo popili nesto više piva nego što smo očekivali. Zatim smo krenuli u st. James klub da još pijemo i da slušamo neki loš bluz. Tada se dogodio sledeći incident. Naime, naš već pomenuti novopečeni vozač je pri isparkiravanju tatinog auta iz Skadaske ulice zadnjim krajem prilično žestoko i nekontrolisano udario u prednji trap nekog POTPUNO! crnog automobila sa svega četiri broja u registraciji! Pored nesnosne buke, štete koju je proizveo (ulubljivanje prednjeg trapa i razbijanje levog fara) i ponovnog stanja isprepadanosti svih drugara u kolima, taj događaj je doveo i do iskrsavanja izuzetno pesimističnih očekivanja po pitanju ishoda tekuće večeri. Brže bolje smo pobegli sa tog mesta i čim smo stigli u st. James bacili smo se na gašenje tuge alkoholom. U veoma kratkom vremenskom periodu svi smo se napili ko svinje; niko od nas nije želeo da bude svestan vožnje kući, uključujući i dotičnog vozača.

Povratak kući naravno nije mogao da prođe bez daljnih incidenata. Prolazeći pored sajma polako smo pristizali do mesta na kome je trebalo da se isključimo za Banovo Brdo. U tim trenucima primetili smo da dotični novopečeni vozač nekako ne ide baš onuda kuda sav normalan svet ide, odnosno išao je pravo na čeličnu bankinu koja je razdvajala put desno i put koji nastavlja pravo. Suvozač (isti kao i u prvoj situaciji) je mahnito zgrabio volan i povukao ga svom snagom na desno. Tada je auto odskočio od ivičnjaka, počeo da ševrda, osetio se lagani udarac zadnjim delom u bankinu na mostu i tada smo shvatili da smo još uvek živi i da idemo putem kojim smo i nameravali da idemo. Nismo se previše pitali kako smo uspeli da se ne prevrnemo jer nas je sve u tako teškom stanju alkoholisanosti obuzeo histeričan smeh. Dva drugara koja su se vozila na zadnjem sedištu su odmah po tom otvorili prozor i počeli da iskaljuju svoj bes pijanih ludaka na prvom automobilu koji im se našao sa desne strane. Ukratko rečeno bilo je to "sve po spisku" bez ikakvog razmišljanja o tome ko je u tom autu. Dvesta metara dalje smo se zustavili da izbacimo drugara koji je tu stanovao, zavideći mu što on izlazi iz kola, a mi ostajemo da se i dalje vozimo. U taj čas se onaj isti auto koji smo napušavali pre nekih dvadesetak sekundi užurbano zaustavio ispred nas. Iz njega su izašli Veca (teški lokalni gangster), njegov stariji brat (takođe gangster više puta osuđivan) i dva krupna ćelava momka u tranerkama koji su držali po jednu ruku sa unutrašnje strane njihovih gornjih delova trenerki. Mislim da smo u tom trenutku svi zaćutali osim suvozača koji je kroz zube promrmljao nešto poput: "Daj mi dizalicu da ih odvalim...", što svedoči i o njegovom stanju teške alkoholisanosti.

Dva teška slučaja sa zadnjeg sedišta (od kojih sam jedan i ja lično), koja su  izazvala ovu situaciju, imali su loša iskustva i ranije sa dotičnim Vecom i ne treba napominjati da bi im se noge odsekle, samo da su bili u stanju da stoje. Jedan od njih je procedio nešto poput :"Nemoj Vecooo, drugari smo, prijatelji smo...", a drugi je pokušao nevešto da izgladi situaciju rekavši polusvesno: "Izvinite, pijan sam, ne znam šta sam...!?" (moja malenkost).  Međutim izgleda da lokalni gangsteraj nije uživao da odvaljuje od batina osobe koje nisu svesni šta im se događa, niti su odgovorni za svoje postupke. Kako se to tačno završilo niko od nas i dan danas nije svestan.

Posle toga smo svi otišli da se negde lepo i na miru ispovraćamo, a zatim smo se nekako dovukli do  kuće u ranim jutarnjim satima i tamo zakucali za svoje krevete kao vreće pune cementa.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
JEBOTE ... sreca pa ste ostali zivi to vece.
Ja sam samo jednom vozio pijan po kisi i video svoju losu voznju, klizanje u krivini prema obliznjem oooooooogromnom hrastu, da sam se toliko usrao da sam batalio voznju i alkohol.
Ali kolega vozac koji ne vidi - to je tek posebna prica.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 468
ma treba da vidite feeling kada pijani vozite motor Smiley
upozorenje : NE POKUSAVATI NA OVOM SVETU  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
verujem....edan je pored mene proleteo..a motor je ostao u nekom jarku ..tacnije iskopu na sred puta...lik se istripovao da tje da ga sa nekom mashinom od motora preleteti...motor je upao..a pored mene je proleteo samo jedan lik..Smiley))))
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.