Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Slovenci imaju svoj crveni krst red je i na nas  (Pročitano 19722 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 77
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Ovaj mali sa crvenim krstom ima odvratnu nasilnu taktiku. Neću u detalje... Nek se dete veseli!


reci detalje necemo nikom reci  Smile

Igrac ima crveni krst i odmah je gugler  Smile
strasno Smile


kad odigras sa njim koju partiju onda se javi  Smile

Alexe, ti ocigledno imas neki problem, ajd zapocetak  izadji iz dupeta ovim sto se uvlacis pa mozemo da razgovaramo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 453
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Igrac ima crveni krst i odmah je gugler  Smile
strasno Smile

Za tvoju informaciju premmijer, igram redovno na slovenackom i imala sam priliku da se susrecem sa likom, ja NIKAD ne govorim na slepo. Pricam ti iz iskustva.....sto duso moja,  mozes proveriti!
« Poslednja izmena: 19. Okt 2010, 05:12:18 od Lilien.Lily »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 217
Zastava Pančevo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
mob
Nokia Lumia 1020
Venera, prvo da Vam čestitam na 8000+ PI poena. Baš sam gledao kod vas onu listu i video sam da, od 2600 igara, na prosečan PSP od 6000, Vi imate 1.09 prosek, što je stvarno fantastično. Samo tako nastavite Venera, i jednog dana ćemo i kod Vas videti crveni krst. Wink

Broj igara    1. Mesto    2. Mesto    3. Mesto

2 599          2407         157             35   

Ako neko ovo uspe na 6000 PSP, onda je to stvarno za pohvalu. Venera je time dokazala da je mnogo ozbljan igrač. Još jednom, sve čestitke od mene Venera. Wink   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Uf, koja pohvala! A meni neugodno biti ispostavljena.  Smile

Inače, dok sam igrala srpski CQ, ljutilo me jer ne mogu podignuti PI iznad 7000 i jer ponekad ispadnem glupa na lokalnim pitanjima. U slovenačkom mi je mnogo lakše.
Crveni krst? Vjerovali ili ne, na kraj pameti mi nije pao. Tek sad, kad se otvorila ova tema, malo me zagolicalo da ga pokušam dobiti. Šta onda? Da prestanem igrati kao što je to uradio ovaj kojii ga je dobio? Jer, mogla bih ga izgubiti?
Što su viši ciljevi, više je nervoze.
Mah...igrajmo se, ljudi, zabavljajmo se! Crveni, modri, zeleni, kao da je važno...

Ali, Arnolde, zar nismo mi već bili na Ti? Nemoj brate meni sa Vi, osjećam se staro (matoro)  Smile

Hvala!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
Venera, prvo da Vam čestitam na 8000+ PI poena. Baš sam gledao kod vas onu listu i video sam da, od 2600 igara, na prosečan PSP od 6000, Vi imate 1.09 prosek, što je stvarno fantastično. Samo tako nastavite Venera, i jednog dana ćemo i kod Vas videti crveni krst. Wink

Broj igara    1. Mesto    2. Mesto    3. Mesto

 2 599          2407         157             35   

Ako neko ovo uspe na 6000 PSP, onda je to stvarno za pohvalu. Venera je time dokazala da je mnogo ozbljan igrač. Još jednom, sve čestitke od mene Venera. Wink   

PSP predsavlja prosek protivnika u poslednjih 100 partija, sigurno nije prosek protivnika 6000 u svih 2599 igara. Ali svejedno ako ima na tom slovenackom PI 8200 i na ovom nasem 7000 bez googla onda je to stvarno za svaku pohvalu. Venera koje si godiste ako nije tajna Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia N95
Ja ne razumem samo u cemu je fora tamo 9 igraca ima PI iznad 8000 a mi ovde ga jedva dostizemo mislim da li oni imaju nesto sto mi nemamo ili jednostavno ima manje pitanje u njihovoj bazi bas me zanima ako bi neko mogao da mi objasni?
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
Ja ne razumem samo u cemu je fora tamo 9 igraca ima PI iznad 8000 a mi ovde ga jedva dostizemo mislim da li oni imaju nesto sto mi nemamo ili jednostavno ima manje pitanje u njihovoj bazi bas me zanima ako bi neko mogao da mi objasni?

Imaju dosta manje pitanja u bazi, pa je samim tim veci PO i PSP....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia N95
Tako sam i mislio.Hvala
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
vala skupice se i kod njih pitanja..posaljemo ove nase da im malo napune bazu sa pitanjima... Smile
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 217
Zastava Pančevo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
mob
Nokia Lumia 1020
Citat
PSP predsavlja prosek protivnika u poslednjih 100 partija, sigurno nije prosek protivnika 6000 u svih 2599 igara. Ali svejedno ako ima na tom slovenackom PI 8200 i na ovom nasem 7000 bez googla onda je to stvarno za svaku pohvalu. Venera koje si godiste ako nije tajna Smiley

Molderu, znam da se PSP gleda u poslednjih 100 partija. Ali, ne pricam ja napamet, registrovao sam se tamo par dana nakon sto je kviz poceo sa radom, i pratim Veneru redovno i mogu ti reci da je uvek drzala jak PSP, nikad ispod 5800, za svih 2600 partija...

Citat
Ali, Arnolde, zar nismo mi već bili na Ti? Nemoj brate meni sa Vi, osjećam se staro (matoro)  Smile

E da, ja se izvinjavam Venera, zaboravio sam da smo vec pricali o tome. Evo, od sada necu vise da ti persiram. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.