Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:48:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Slobodno vaspitanje  (Pročitano 12746 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80

Veruj mi ja nisam nikada tukla dete onako kako je mene moja keva, nije bilo potrebe. Jedna cuska, preko usta kad ne jede i pljuje hranu, i udarac 2 - 3 puta po guzici kad odgovara lajavi krelac.....
Ali zato ...kad iscupam iz zida produzni (ne moze da ukljuci TV,DVD ,XBOX) ...sve radi kao singerica  Smile

A sa druge strane treba da se zapitamo da li smo mi vaspitani i u stanju da vaspitavamo. Da je to slucaj 3% svetske populacije bi imalo decu.
Drugo je vaspitna cuska. Vec neko izivljavanje ne ide...

A ovo drugo, jbg, da je tako verujem da ni mi ne bismo postojali.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
"Pederi su najveca prijetnja za covjecanstvo.. "  E jebiga sad.

Ocigledno da nisi obavesten..da svijetom hara bijela kuga..
A da se svakim danom sve vise ljudi izjasnjava kao gej - seksualno orjentisano.. Smile
Ako to tebi stagod  govori... Smile
 
Sem toga , cini mi se da rode ne svracaju na njihove adrese... Smile
I da jako jako prijete covjecanstvu...
Naravno da to nije prijetnja...kao nukearna katastrofa..
 i kao kod prevencije od nuklearnih katastrofa...gdje se mora  obratiti posebna paznja..
Tako Treba obratiti paznju i na ovu prijetnju...

Mada sam siguran...da  ce ih za nekih dvestotinjak godina... "loviti kao vampire"... Smile
I zao mi samo sto ja to necu dozivjeti... Smile jer ja sam od malih nogu zelio da lovim vampire... Smile
Jbg umoran sam od zivota..A i ko ce cekat jos dvejsto godina... Smile
Valjda ce biti neka parada uskoro... Smile
« Poslednja izmena: 03. Jun 2011, 05:32:33 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
Šta znam..s jedne strane smo vrlo liberalni, s druge strane konzervativni roditeji.Trudili smo se da detetu postavimo jasne granice i sigurno okruženje unutar kog može slobodno da se kreće. Kako dete raste, granice se pomeraju.
Oko nekih stvari se zajednički dogovaramo, oko nekih smo dali slobodu da sama odluči, kao i da potom snosi posledice svojih odluka.Za sada donosi mudre odluke.

Bitno je pomoći detetu da  izgradi samosvest, dati dobar model ponašanja, uspostavitii poverenje i onda je briga oko podizanja i vaspitavanja mnogo manja.
Moje dete ima snažan i stabilan karakter, ali je srećom vrlo razumna, uvažava sugestije i najčešće hoće da posluša. Ponekad i neće, ali uvek da dobre argumente za to. Kada bude u pravu, budem jako ponosna na nju.
Pošto je već velika, o bitnijim stvarima, koje utiču i na nju, uvek se zajednički dogovaramo i uvažavamo i njeno mišljenje, jer nam je njen lični interes jako važan.
Za neke stvari ne mora da nas pita, ali je obaveno da nas obavesti. Pita nas samo za ono što nije sigurna da li bismo odobrili. Taj osećaj slobode joj daje osećaj lične odgovornosti i za sada nije zloupotrebila tu slobodu.
Za drugo dete verovatno ne bismo mogli da upotrebimo isti model vaspitanja, jer bi to dete verovatno imalo drugačiji karakter i potrebe.
Prijatelji nam ponekad kažu:"Lako je vama s njom, kad je ona tako dobra, videli bismo mi vas sa ovim našim divjacima." Mislim da to nije istina, jer ne rađaju se deca takva, roditelji su tu da iz njih izvuku najbolje.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
 Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
Ma pedera je uvijek (nazalost! ) bilo jednako kao i sad.. samo u nekim dobima se to smjelo priznati pa djeluje da ih tad bude vise.

Npr. u renesansi je to bila moda,  u indijskoj kulturi, cak i u Japanu.. otvoreno priznavali to.. znas da su Atinjane zafrkavali da "vole djecake"..

http://en.wikipedia.org/wiki/Pederasty

Eto ti i istorije pederluka..

Toga ti je uvijek bilo, nije to 21. vijek donjeo.

Nema sta da ugrozi normalne ljude.. to nit se siri ko zaraza, niti oni napadaju strejt ljude.. oni to medjusobno.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Citat
"Pederi su najveca prijetnja za covjecanstvo.. "  E jebiga sad.

Ocigledno da nisi obavesten..da svijetom hara bijela kuga..
Naprotiv, svetom trenutno vlada prenaseljenost, koja preti da iscrpi sve hranljive resurse i to vrlo brzo ako ne promenimo svoje ponašanje prema prirodi.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Citat
"Pederi su najveca prijetnja za covjecanstvo.. "  E jebiga sad.

Ocigledno da nisi obavesten..da svijetom hara bijela kuga..
Naprotiv, svetom trenutno vlada prenaseljenost, koja preti da iscrpi sve hranljive resurse i to vrlo brzo ako ne promenimo svoje ponašanje prema prirodi.  Smile
+ gomila ekoloskih problema...ali to je vec previse off topic

svetom definitivno ne vlada bela kuga...mozda vlada u Srbiji (nacuo sam i nesto o tome...ali ne mogu sad da nadjem tekst)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Naprotiv, svetom trenutno vlada prenaseljenost, koja preti da iscrpi sve hranljive resurse i to vrlo brzo ako ne promenimo svoje ponašanje prema prirodi.

Ocigledmno da ne dobijamo informacije...od istog izvora... Smile
i ne razumijemo se kod pojma bijela kuga.. Smile
kad kazem bijela kuga ...to i mislim..a ne zuta ili crna i td... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Nema tu šta da se ne razumemo, to se uči u trećem osnovne iz poznavanja društva: bela kuga je kada je stepen mortaliteta veći od stepena nataliteta u određenoj jedinici vremena, što verovatno jeste slučaj u Srbiji, ali nije u celom svetu.  Smile
« Poslednja izmena: 04. Jun 2011, 02:12:08 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Znam ja sta je bijela kuga...Ali ti i dalje ne kontas sta sam ja napisao....tj na sto sam mislio... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:48:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.