Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 18:01:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Слобода за Европу  (Pročitano 13679 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
"Neophodna reforma EU ili će doći do Fregzita"


Kandidat centra na uzborima za predsednika Francuske Emanuel Makron izjavio je danas da su Evropskoj uniji (EU) neophodne reforme ili će se suočiti s mogućim "Fregzitom", odnosno istupanjem te zemlje iz Unije.


Makron i njegova rivalka, kandidatkinja krajnje desnice Marin le Pen, nastavili su svoje kampanje u Francuskoj šest dana uoči drugog kruga predsedničkih izbora.
 
"Ja sam proevropski (kandidat), tokom izbora sam stalno branio evropske ideje i evropsku politiku jer verujem da je to veoma važno za narod Francuske i za mesto naše zemlje u globalizaciji. Ali u isto vreme moramo da se suočimo sa situacijom i da slušamo svoj narod i činjenicu da su ljudi u današnje vreme veoma ljuti i nestrpljivi jer EU više nije održiva", rekao je Makron.
 
On je naveo da bi, ako bi omogućio EU da nastavi da funkcioniše kao do sada, to bila "izdaja" i da će njegov predsednički "mandat u isto vreme biti duboka reforma EU i evropskog projekta".
 
Marin le Pen je ranije pominjala da bi njen prirotitet bio da pregovara sa EU o "povratku monetarne suverenosti francuskom narodu". Posle tih pregovora, Le Penova bi ogranizovala referendum o ostanku ili izlasku Francuske iz EU.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Brutalan „doček“: Marin le Pen u poseti fabrici dobila jaja u lice!


Kandidatkinju krajnje desnice za predsednika Francuske Marin Le Pen pojedini demonstranti gađali su jajima, tokom posete jednoj fabrici u regionu Bretanja, u okviru predizborne kampanje.

Tri dana uoči predsedničkih izbora, oko 50 osoba okupljenih oko liderke Nacionalnog fronta uzvikivalo je „napolje sa fašistima“ i gađalo jajima Le Penovu u mestu Dol de Bretanj.

AFP ističe da demonstranti nisu pogodili svoju metu jer su pripadnici obezbeđenja zaštitili Le Pen (48) i uveli je u zgradu frabrike.

Poseta je usledila dan nakon televizijske debate Le Penove i njenog protivkandidata na predsedničkim izborima Emanuela Makrona koji je, prema mišljenju oko dve trećine gledalaca, bio ubedljiviji tokom debate.

Drugi krug predsedničkih izbora u Francuskoj održava se u nedelju.




https://www.youtube.com/watch?v=eoY_1JL2tVw



https://www.youtube.com/watch?v=rEf7M_dMUvA

(Tanjug)
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
mob
Nokia 33-10
fašistički kukavički napad na jednu ženu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
fasisticki napad jajetom  Smile
na predsednickog kandidata a ne ženu  Smile
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Ле Пен: Фрацуску ће водити жена – ја или госпођа Меркел


У жестокој дебати коју су водила два кандидата за предсједника Француске, Марин Ле Пен и Емануел Макрон, лидерка странке Национални фронт је у једној реченици успјела да матира Макрона.

„Чињеница је да сте ишли да се сусретнете са гђом Меркел, отишли сте да од ње узмете благослов јер не планирате да ништа чините без њене сагласности,“ казала је Ле Пен и упитала:

„Шта ћете урадити да се супроставите гђи Меркел? Сами сте казали: ‘Ја нећу бити против ње, већ уз њу’.“

Макрон је потврдио њене ријечи казавши:

„Наравно, ја желим да Француска буде једнако јака држава као Њемачка.“

„Да вам кажем шта ће се десити: Француском ће владати жена: или ћу то бити ја или ће то бити гђа Меркел. То је чињеница,“ нагласила је Ле Пен.



https://www.youtube.com/watch?v=O520GohyDqw
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Ствари се мењају на боље. Данас сликано у просторијама Етнографског музеја у Београду.

Српски хероји, Милан Недић и Милунка и генерал Милош Васић.

Ђенерал Милан Недић.

п.с. на сву срећу црвене фукаре Вулин, Јошка и Дачић не посећују музеје, иначе би спровели цензуру.
« Poslednja izmena: 18. Maj 2017, 19:41:31 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
?
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Окачен је због заслуга у Првом рату.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Да, али до сада је његова ''срамота'' из другог св. рата била ''милијарду пута'' већа од херојства у првом св. рату, па нико никада није спомињао његову улогу у првом рату.

Замисли да у Немачкој окаче Хитлерову слику и да глорификују само његов сликарски таленат или у херојство у пр.св. рату или неки трећи део живота пре него што је открио нацизам.

Да ли неолиберали цене Србе само када срљају у рат и када гину до максимума, а пљују и сатанизују Србе када желе да сачувају Србе од уништења ?

Колико српске крви треба да се пролије да би Енглези и Американци били срећни ?
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 18:01:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.