Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 242 243 245 246 ... 348
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skupštinska birtija - "Bistri osvrt na mutnu političku scenu" - Vol. 30  (Pročitano 458759 puta)
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
Citat
шта ви бре слушате бре људи... како ви уопште успете да се нашикате под шатором и да правите хаос?  Smile


Не идем под цираду и не шикам Smile




Пост дет метал фаза...није сликовито као Опетх али опет добар рок Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
e па ово је и слушљиво  Smile

Citat
Не идем под цираду и не шикам Smile

па и како ћеш са том музиком...  Smile

Јуче се дохватих овог албума па га мало вртео у круг хех...

IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
mob
Nokia krntija
Citat
шта ви бре слушате бре људи... како ви уопште успете да се нашикате под шатором и да правите хаос?

Их брате... па ја сам позната бекрија. Кафана је моја судбина.  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
mob
LG Nexus 5
Никада нисам контао ту америчку фасцинацију суперхеројима.

Zato sto su istorije bez. Drkaju samo na zombi apokalipsu, kapetana americu i ajromena.

шта ви бре слушате бре људи... како ви уопште успете да се нашикате под шатором и да правите хаос?  Smile

Uvek ima mesta za Mileta Ignjatovica kad je kafana mod u pitanju. Ima mod i za klubove:



A za bukija i mrgrudina:



Ima nesto i za dabudina:

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
hvala  Smile

Никада нисам контао ту америчку фасцинацију суперхеројима.

Zato sto su istorije bez. Drkaju samo na zombi apokalipsu, kapetana americu i ajromena.

ma jok. to je psiholoski ista fora kao sa antickim politeistickim bozanstvima.. grckim herojima i bogovima ..

plus ako se kriju kao sto vecinom rade, supermen, spajdermen, betmen.. tu imamo i neke komplekse


a od mene jazz
 Smile


IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
Ђе сте људи и музике Smile

Сад гледам на Н1 прилог како неке породице одолевају у Савамали и неће да се иселе јер им не одговара да им држава да привремени смештај до 5 година или да их исплати.
Питају једну и она каже да нису они ту неки нелегални дивљаци већ су у поступку легализације Smile Значи...кознаколико година су живели ту нелегално и можда су јуче покренули поступак легализације и сад су они најчистији на планети Smile

Какве исплате, какви привремени станови, какве пичкематерине...багер и равнај.
Значи...мој ћале је био будала јер му је и пољски веце уцртан а ови су паметни. Али ће гарант добити све што траже па и више. Диктатура јбг Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
Pa i jeste. Ali nije ovo vredjanje, to isto mislim i za sebe kada su te teme u pitanju  Smile

Moze rusenje. Sto ukljucuje, rusenje mislim, i nekretninu ministarke plavusice, razne "vikendice" (e da, ne, ne mislim samo na te dve)  kao i taj h20  Smile

Koji bip je placen svaki m2 legalan, i to skoro duplo, kao i sve dazbine "drzavi" Srbiji, pojma nemam  Smile kad mi nista za te pare ne radi posao, za pocetak, ne stiti mi po p.s. u napravljenu i placenu nekretninu. Jer inspektorku mrzi da radi svoj posao, cak zena nije ni mito primila za mambo dzambo koji mi je nastao ispred zgrade  Smile samo je na drzavnoj sisi i ne interesuje je nista dalje od toga  Smile

A btw, slucaj, Altina naravno, zgrada ne postoji (mislilm, postoji ona na nekoj poljani), notar odbija da overi prodaju, jer, legalno, stanovi ne postoje, ali "drzava" je pametnija i, kao garant sigurnosti svojim gradjanima, hahaha, naredjuje notaru overu.

A sto se od mojih parica svim tim pametnjakovicima (mada, zaista ispadose pametni na kraju) pravi infrastruktura, dok sam ja i meni slicni to sve morali da platimo kroz cenu m2, plus raspisane dazbine, posebna prica

Smehoteka od "drzave" na svakom koraku Smile

Ne turaj diktaturu svugde, ovo nije to pitanje Smiley



« Poslednja izmena: 15. Maj 2017, 11:22:17 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
Dodatak - na slavi kod drugarice u Ripnju, ripanjska porodica, januar, kucica u snegu kao za razglednicu, u istoj takvoj ulicici, razgovor sa mamom joj "kako je vama ovde lepo ali svaki put kad dolazimo do vas, na pocetku puta, od Banjice, svaki put sve je gore" (mislim naravno na "kucice" izrasle) a zena meni: "kada smo pravili, arhitekta, plan, dazbine, zato je to tako" i rece mi koliko je to tad vredelo, malo mi se zavrtelo. Eto i ta fina, skromna porodica, isto ispade budale  Smile Jbg. ko ce drugi da plati cenu pametnjakovica Smile
« Poslednja izmena: 15. Maj 2017, 11:45:08 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
Да се све сравни што би требало да се сравни не би остало 30% објеката у Србији Smile

Моја поента је да дотична госпођа из интервјуа представља себе као светицу а цео живот живи у нелегалном објекту. Није проблем да се легализује али немој ми ту глумити Далај Ламу и остале алтруисте.  Smile

Остатак поста ти искрено не разумем Smile

А што се тиче министарки, министара и сличних...запитај се само једно: Шта мислиш...да ли је неки политички лидер у САД или Европи икада за било шта одговарао? Smile Мислиш да у САД администрацији нема екипе са вилама, викендицама и сумњивим пословима? Smile Такви људи не одговарају. А ако и одговарају то је само форме и шараде ради. Као наногица нпр Smile
Чак и посрани трећеразредни глумац (и то још црнац) који је проневерио силне милионе је добио три године затвора (затвор је тешка реч...боље рећи бања и луксузни апартмани ограђени жицом). Говорим о Весли Снајпсу. Да је толике паре проневерио Џон Смит из Делавера робијао би минимум 10 година у супермаксу где би сваки дан имао новог дечка Smile
Једноставно...закон није исти за све. Ни овде а ни на било којој тачки планете.


Citat
Ne turaj diktaturu svugde, ovo nije to pitanje Smiley

Како сад то? Или је диктатура или није. Нема између Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
Ne, nelegalna gradnja je odavno ovde - tvoja tema je to bila. Zato je i receno da to nije pitanje diktature. Ja ne turam sve na Vucica Wink


Evo ti ukratko, kad ne razumes Smiley - jeste problem da se legalizuje, jer je neko legalno platio infrastrukturu i to papreno, da li kad je zidao svoju kucu, da li kad je kupovao legalno izgradjen i sa gradj. zemljistem placen stan, a taj sto ce da legalizuje nece da plati nista, vec ce mu drzava platiti odnosno, zavucice drzava ruku u moj dzep pa cu tako platiti visestruko, za mene plus za pametnjakovice  Smile Plus je problem jer je gradjeno na nedozvoljenim odnosno nepredvidjenim, neadekvatnim mestima za gradnju.




E sad, ako tebi ne smeta da placas za druge, a ponegde i da rizikujes glavu kada prolazis pored, ispod nekih nelegalnih objekata, tvoja stvar, meni itekako smeta  Smile


« Poslednja izmena: 15. Maj 2017, 12:11:41 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 242 243 245 246 ... 348
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.