Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skot Vejlend izbačen iz "Velvet Revolver"  (Pročitano 3398 puta)
02. Apr 2008, 23:17:55
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
Skot Vejlend izbačen iz "Velvet Revolver"
Autor: Blic online | 02.04.2008 - 16:23


Nakon šest godina karijere, Velvet Revolver ostao je bez pevača, pošto su osnivači benda saopštili da su se razišli sa Skotom Vejlendom.

Kako prenosi Mondo, razlog za prekid saradnje je sve hirovitije ponašanje ekscentričnog pevača.
"Naš bend je posvećen muzici i fanovima, a Skota više ne zanima ni jedno, ni drugo. Između ostalog, njegovo sve uvrnutije ponašanje na bini, i lični problemi, naveli su nas da se raziđemo" izjavio je za "Bilbord" gitarista Sleš, inače bivši član benda "Guns n Roses".
On je otkrio da su trzavice između Vejlenda i ostalih članova Dafa Mekegana, Meta Soruma i Dejva Kušnera, postale sve učestalije proteklih nedelja.
Vejland se nedavno prijavio na lečenje od bolesti zavisnosti, zbog čega je bend morao da otkaže nastup u San Dijegu. Nije poznato ko će zameniti ekscentričnog pevača u supergrupi "Velvet Revolver".
Velvet Revolver, dobitnici Gremija 2005. godine, trenutno se nalaze u Amsterdamu, gde će poslednji put nastupiti u ovom sastavu. Međutim, Vejlend neće biti bez posla, pošto je najavio ponovno okupljanje svoje prethodne grupe "Stone Temple Pilots", sa kojom je nastupao od 1990. do 2003. godine. "Stone Temple Pilots" će nastupiti na festivalu "Rock on the range" u Ohaju u maju, kao i na smotri "Edgefest" u Torontu u julu.




Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1438
Zastava Fukushima
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Nije poznato ko će zameniti ekscentričnog pevača u supergrupi "Velvet Revolver".

mogao bi Axl   Smile

znam da je skoro nemoguce ali bi voleo da ih bar jednom cujem uzivo na okupu 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Guns N' Roses forever

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2920
Zastava Arandjelovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
dobro je...bar neka lepa vest....konacno je papak izleteo iz benda.... Smile...idem da se napijem u to ime......
IP sačuvana
social share
"All men betray, All lose heart! I don't want to lose heart!......I want to believe"

"Music is subjective, GNR are more than just music. Those who have been riding along may know that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
Pa nisu hteli novi slucaj Axl.....sto je i normalno Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1438
Zastava Fukushima
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
@Deadhorse

i ja sam sinoc popio koju...u to ime    Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Velvet Revolver: Audicija za novog pevača
Ponedeljak, 7. april 2008. 13:53     


Posle burnog razlaza od Skota Vejlanda, bend Velvet Revolver, započeo je potragu za novim pevačem.

"Znam već nekoliko imena koje bih vrlo rado pozvao da nam se pridruži ali vam ih neću otkriti. Recimo da je konkurs otvoren i dalje", rekao je najpopularniji član benda i bivši gitarista "Gunsa", Sleš.

Ipak, magazin "Rolling Stone" nagađa ko bi bio više nego "dostojna zamena" Vejlandu, pa se kao mogući pevači spominju Fil Anselmo, bivši frontmen Pantere, kao i Kris Kornel koji je posle Soudgardena postao frontmen benda Audioslave.

Saradnja sa Vejlandom prekinuta je nedavno povodom čega je bend izdao i zvanično saopštenje u kojem su za bivšeg frontmena rekli da "nije dovoljno posvećen radu kao ni fanovima".

"Bend će raditi na svom novom albumu sa novim pevačem i to je to!", rekao je Sleš magazinu "Rolling Stone" koji je na kraju čak dao i predlog za budućeg frontmena, bivšeg Slešovog kolegu iz benda Guns'n'roses, Aksela Rouza!

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1438
Zastava Fukushima
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
"Bend će raditi na svom novom albumu sa novim pevačem i to je to!", rekao je Sleš magazinu "Rolling Stone" koji je na kraju čak dao i predlog za budućeg frontmena, bivšeg Slešovog kolegu iz benda Guns'n'roses, Aksela Rouza!

ovi iz "Rolling Stone" magazina razmisljaju u istom pravcu kao i ja ali mislim da ta opcija(Aksel Rouz) ipak nije realna,nazalost  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mozes danas, ostavi za sutra...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1207
Zastava Stairway to heaven-Highway to hell
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
ovi iz "Rolling Stone" magazina razmisljaju u istom pravcu kao i ja ali mislim da ta opcija(Aksel Rouz) ipak nije realna,nazalost  Smile
Mada bi bilo fenomenalno kad bi se ponovo okupili (mozda bi se Axl, zbog para koje bi zaradili potencijalnom turnejom i ponaso normalno),to je veliki znak pitanja, ali to bi bilo potpuno ludilo koje ne bi propustio ukoliko bi gostovali u nekoj od Balkanskih zemalja, pa makar morao da prodam kola, opljackam banku ili ubijem nekog  Smile
IP sačuvana
social share
De Gustibus Non Est Disputandum


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1438
Zastava Fukushima
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
...ali to bi bilo potpuno ludilo koje ne bi propustio ukoliko bi gostovali u nekoj od Balkanskih zemalja, pa makar morao da prodam kola, opljackam banku ili ubijem nekog  Smile

slazem se , to se ne propusta  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
Fil Anselmo, bivši frontmen Pantere,

ovo bi bilo strasno....phil bi isprljao sve sto je dosad uradio u panteri i down-u(pogotovu down-u Smile)...nije on za takvu vrstu benda.... Smile

naravno,moj stav je subjektivan...jer kad je krajem osamdesetih i pocetkom devedesetih bila dilema guns ili metallica ja sam vikao death ili cannibal corpse Smile
nikad nisam voleo gunse(ne sporim da su ostavili trag sa nekim izuzetnim pesmama) a pogotovu ne volim velvet revolver(preslusao sam jedan album i sledece je bilo:delete-empty recycle bin Smile)
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.