Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Škola / kurs knjigovodstva  (Pročitano 4955 puta)
13. Avg 2011, 10:39:02
Zodijak
Pol
Poruke 1
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Zna li neko da mi preporuči neku OK školu knjigovodstva a da nije "mlaćenje prazne slame" i uzimanje para kao u većini slučajeva?
Bio bih zahvalan ako mi neko napiše svoje iskustvo i sl.
Pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
ja sam isla u savez racunovodja srbije u beogradu

e sad, isla sam u I ekonomsku u Bg gde mi je predavao odlican i dosta strog profesor racunovodstvo

tako da meni na tom kursu gotovo da nije bilo nepoznate stvari odnosno ja sam ocekivala mnogo vise

realno ovi daju neku recimo ok osnovu

u svakom slucaju, knjigovodstvo se jedino za prave nauci kroz praksu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
U Beogradu postoji nekoliko knjigovodstvenih agencija koje drže svoje škole tj.  obuke kadrova (često i za svoje redove) i ta varijanta mi se ipak čini bolja od večernjih univerziteta jer time dobijate dragocenu praksu o čemu je govorila i Krouli.
Najzanimljivija od tih "agencijskih" škola mi je ona od agencije S&S
evo njihovog sajta hxxp:|| skolaknjigovodstva. com/

Inače, "mlaćenje prazne slame" je je i ekonomski fax ako nećeš zagrejati stolicu. . .

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
symbianNepoznat
Browser
Applewebkit 533.4
mob
SonyEricsson K750 on Linux
kapiram da knigovodstvo mozes sam da naucis za mesec dva uz odgova literaturu.Mislim nema sta tu da te nauce u skoli sam moras da pohvatas kako sta i naucis dobro teoriju.Posle kad se zaposlis krece praksa i upoznajes se sa ostalim stvarima...tipa da iako u knjizi pise da prihodi nikada nisu jednaki rashodima u Srbiji jesu i ostale zavrzlame
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0
Knjigovodstvo ima svoje dve strane joje su izrazito polarizovane: teorija i praksa!
Nema ništa od učenja teorije.  Ne kažem da je ona bespotrebna ali sa njom uglavnom ništa ne možeš jer u praksi knjigovođa ima tj.  mora da radi mnogo poslova koje nisu isključivo iz domena knjigovodstva.  Npr da komunicira sa Poreskom upravom i drugim državnim organima i sl.  što nema veze sa knjigovodstvom. . .  Zato smatram da je nemoguće izučiti knjigovodstvo ni uz najbolju moguću literaturu.  S druge strane, ne možete da se zaposlite (ili da volontirate) u nekoj agenciji za knjigovodstvo i tu kao naučite praksu kad nemate nikakvo teorijsko predznanje odnosno ne poznajete suštinu knjigovodstva.  

Zato mislim da su ipak najbolji kombinovani kursevi i škole knjigovodstva pri knjigovodstvenim agencijama a ne pri većernjim univerzitetima.  naravno, Ekonomski fax je neprikosnoven ali ovde je, vidim, reč o kursevima. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Pozdrav, škola koju želim da ti preporučim je Finance Team iz Novog Sada, obuka se organizuje u Novom Sadu, Subotici i Beogradu.  
Škola nije nikako mlaćenje prazne slame, već na prvom nivou sve radiš potpuno samostalno, kao da si zaposlen, kreiraš dokumentaciju, zatim je kontiraš proveravaš kartice i knjige sa glavnom knjigom, nakon toga sve unosiš u knjigovdstveni program billans koji možeš i kući da koristiš, jer je internetski, zatim sve kontrolišeš sa dokumentacijom, izrađuješ zaljučni list i bilanse.  Imaš besplatne skripte za teoretsku i praktičnu nastavu a imaju i napredni nivo kursa sa specifičnim promenama, mada i se i na prvom pored ostalog  prelazi i uvoz i izvoz, devizna plaćanja i kursne razlike. . .
Veruj mi nakon ovog kursa osposobljen si da radiš ovaj posao ako ga voliš. . .  :) pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.