Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skinhedsi napali aktiviste NVO „Žene u crnom“  (Pročitano 9396 puta)
23. Jan 2007, 13:30:18
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Skinhedsi napali aktiviste NVO „Žene u crnom“

BEOGRAD - Trojica skinhedsa napala su preksinoć u centru Beograda aktiviste nevladine organizacije „Žene u crnom“ Violetu Đikanović (41) i Miloša Uroševića (23).

Violetu su nasilnici gurnuli niz stepenice prolaza u Sremskoj ulici i ona je zadobila povrede glave.

Vidno potresena, Violeta Đikanović pokazuje nekoliko podliva na desnoj strani lica i poveću modricu ispod oka. Podlive ima i na levoj nadlaktici, desnoj butini i, kako kaže, oseća bol u desnoj slepoočnici.

- Pola sata posle ponoći, Miloš, moja ćerka i ja vraćali smo se sa žurke iz štaba Liberalno-demokratske partije u Domu omladine. Kada smo ušli u Sremsku ulicu, u susret su nam dolazila trojica mladića. Bila sam euforična i učinilo mi se da je jedan od njih nešto rekao. Okrenula sam se i pitala ga: „Meni nešto kažeš?“ Tada sam videla da je Miloša uhvatio za kosu - priča za „Blic“ Violeta Đikanović.

Miloš Urošević dodaje da mu se skinheds obratio rečima: „Vidi p..., on je u ‘Ženama u crnom’. Ja njega znam, zbog njega imam krivičnu prijavu“. Zatim je svoju žrtvu povukao za kosu.

- Iz tašne sam izvadila biber sprej i prsnula skinsu u oči. Pustio je Miloša i počeo da se savija od bola. Kada me je njegov drug uhvatio za levu nadlakticu, viknula sam: „Deco, bežite“ i uspela da i ovog napasnika poprskam. On me je odgurnuo, pa sam se skotrljala i udarila o ivicu stepenica i za trenutak izgubila pamćenje. Sledeće čega se sećam jeste da sam ležala na dnu stepeništa, dok su mi dvojica prolaznika pomagala da ustanem - priča Violeta.

Skinsi su u međuvremenu pobegli, a Ljubica je pozvala policiju. Pitali su je gde je Sremska ulica, pa je ona prekinula vezu. Violetu su zatim odvezli u Urgentni centar i ona je posle ukazane pomoći puštena kući.

Žrtve skinhedsa najavljuju da će u saradnji sa Jukomom podneti krivičnu prijavu protiv nasilnika.

- Napadnuti smo iz političkih razloga. To su učinili isti oni klerofašisti koji viču „Nož, žica, Srebrenica“ - tvrdi Violeta.

A. Ž. Adžić

    „Fireri“ divljali u Somboru


    SOMBOR - Grupa mladića prošlog vikenda upala je u somborski klub „Aut“ i posle podizanja ruku u znak nacističkog pozdrava izazvala nered i pretukla dva čoveka.

    Vlasnik lokala Marko Vulinović kaže da je prvo pokušao da smiri nasilnike. Kada u tome nije uspeo, pozvao je policiju, ali se ona pojavila nakon 45 minuta.

    - Pomenuta grupa dobro je poznata somborskoj policiji. Te večeri su nebrojeno puta u pijanom stanju skandirali „Zig hajl!“ i podizali ruke kao nekada Hitler. Nudili su mi da prodaju ekstazi u mom lokalu! Kada sam ih izbacivao napolje, pretili su mi hladnim oružjem. Rekli su mi da imam sreće što me nisu izboli jer me poznaju. Moj brat Gojko dobio je batine u lokalu jer je pokušao da me brani - priča Vulinović.

    On dodaje da je ta grupa često izazivala nerede i u lokalima širom grada, a ispred diskoteke „Eden“ jesenas je nasrnula i na policajce. Nasilnici si pretukli i Radovana Palić (23), kome su naneli više povreda po glavi. Kako „Blic“ saznaje, iste večeri na meti „firera“ našla se i jedna šesnaestogodišnja devojčica.

    Somborci su zgranuti događajem i pitaju zbog čega policija toj grupi i njenom vođi konačno ne stane na put.

    U somborskoj Policijskoj upravi su nam rekli da su im poznata imena nasilnika i da je istraga u toku.

    S. P.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
BEOGRAD - Trojica skinhedsa napala su preksinoć u centru Beograda aktiviste nevladine organizacije „Žene u crnom“ Violetu Đikanović (41) i Miloša Uroševića (23).

Milos Urosevic zena u crnom!  Smile Smile Smile

S' obzirom kolika su gamad i izdajnici "zene u crnom", nije nista cudno sto su dobili batine. A to sto ih nazivaju "klerofasistima" samo pokazuje koliku mrznju gaje prema SPC i Srpskom narodu. Za njih je svako ko sebe smatra Srbinom fasista. Pozdrav za "klerofasiste"!!!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1255
Zastava Iza...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia x6
Tako im i treba obicne ustase... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Samo u Srbiji si heroj ako tuces zenu...
Low life form...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Skola mu je bila sumorna dolina Zemun Fontana...

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 295
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N73
zene na belom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Ma, ja kazem.. treba ih tuci.. ako je ikako moguce javno silovati i vesati po Terazijama...
One su se usudile da misle suprotno vazecim kanonima... svasta.. u okove s njima... vestice.. na lomacu direkt...
Sto nisu kod kuce i ne kuvaju muzu rucak, peru noge i titraju jaja... Kurve tako reci...

E... Srbijo medju sljivama...  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Ako nemas s kim da ratujes, istresi se na zeni... Ona ce sigurno da cuti...
« Poslednja izmena: 24. Jan 2007, 13:38:39 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 1100
Колико сам ја схватио текст у новинама, била је гужва на степеницама и та група жена у црном се саплела на истим, а затим су извадили бибер спрејеве, које је иначе законом забрањено носити и испрскали три момка само зато што нису у црном и што су ћелави, а да су били полућелави, као Батић на пример, можда су могли да мирно наставе својим клерофашистичким путем. Ко зна шта су и колико они тамо у изборном штабу шмркали и пили, па се исртиповали; господин полицајац је пита: Где у Сремској?, а ова по старом наркоманском петоколонашком обичају то изврне у своју корист и медијски скандал, макар је признала да их је провоцирала - што она гура нос у туђе ствари, зато се и саплела јер није гледала испред себе. Свака част Милошу средњепругашу што је запалио, схватио ,човек - жена, да од њега зависи. А парола "Нож, жица, Сребреница" је само историјска чињеница.
Поздрав Комбионџији клерофашисти.
« Poslednja izmena: 24. Jan 2007, 21:57:10 od milosvasic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
ni u jednoj zemlji organizacija koja je otvoreno protiv drzave i naroda poput zena u crnom ne bi bila dozvoljena - to moze samo u srbiji. zato narod i mora da se sam brani protiv njih ,kad vec to ne chine drzavni organi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Never a dull moment...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1374
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 3510i
Ovo je vandalizam prve klase, a jos je vise debilno sto neki idioti i podrzavaju ovako nesto....
IP sačuvana
social share

And there comes a time
When You, when You oughta know
And there comes a time, so quit
So quit all that running!

The fire in the sky
Or the dead at your door...
Stay Free!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Колико сам ја схватио текст у новинама, била је гужва на степеницама и та група жена у црном се саплела на истим, а затим су извадили бибер спрејеве, које је иначе законом забрањено носити и испрскали три момка само зато што нису у црном и што су ћелави, а да су били полућелави, као Батић на пример, можда су могли да мирно наставе својим клерофашистичким путем. Ко зна шта су и колико они тамо у изборном штабу шмркали и пили, па се исртиповали; господин полицајац је пита: Где у Сремској?, а ова по старом наркоманском петоколонашком обичају то изврне у своју корист и медијски скандал, макар је признала да их је провоцирала - што она гура нос у туђе ствари, зато се и саплела јер није гледала испред себе. Свака част Милошу средњепругашу што је запалио, схватио ,човек - жена, да од њега зависи. А парола "Нож, жица, Сребреница" је само историјска чињеница.
Поздрав Комбионџији клерофашисти.

Low life form...
Izgleda da je bf dobio druga...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.