Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:28:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: skidanjemagije Da li je prevara?  (Pročitano 76128 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
Apple iPhone SE 2020
Autobuske stanice su sjajne za posmatranje ljudi... Ne mislim tu na glavne, vec ove.. bus stop... po gradu...

Prosto se iznenadite koliko... aham.. cudnih ljudi ima...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
imal neka gospoja neku magiju za skidanje mamurluka  Smile Smile Smile
trebam ga podhitno skinuti  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
Apple iPhone SE 2020
Da.. paradajz sirup... litar vode skoro na eks i 2 konjska kafetina\andola  Smile

I onda kada piskis.. jos vode Smile
« Poslednja izmena: 02. Apr 2014, 13:02:40 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
znaci moze da prodje i paradajz corbica... Smile
hvala teta anea  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
bas sam sllucajno dosla do ove stranice i evo da obavestim sve za tog coveka koji se kao prvo lazno predstavlja kao karlo letajev posto imam iskustva stim prevarantom trazi od 300 do 500 evra kao fora za materijal koji treba da naruci i kad treba novac da se posalje salje se na sasvim drugo ime branko a tu se predstavlja kao karlo letajev kao prvo svaki covek koji skida crnu magiju vraca voljene osobe nesme da trazi novac pogotovo velike svote ja znam zato vam i kazem da nemate posla stim prevarantom jer ta osoba koja pomaze ljudima koja skida crnu magiju ili neznam vec sta ima svoje demone i one nesme da uzima novac ako vec neko ima neki problem bolje mu je da ode u bor majdanpek po tim selima da potrazi vracaru koja mu nece uzeti ni dinara nego da se bakce stim prevarantima po internetu imala sam iskustva stim covekom i znam moj savet dalje od njega ljudi koji traze novac da bi nekom vratili srecu ti ljudi nisu sa bogom vec sa djavolom imam iskustva snjim platila sam mu i nista mi nije zavrsio nemojte imati posla stim covekom
« Poslednja izmena: 24. Apr 2014, 10:05:05 od mersihana »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 484
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.131
bas sam sllucajno dosla do ove stranice i evo da obavestim sve za tog coveka koji se kao prvo lazno predstavlja kao karlo letajev posto imam iskustva stim prevarantom trazi od 300 do 500 evra kao fora za materijal koji treba da naruci i kad treba novac da se posalje salje se na sasvim drugo ime branko a tu se predstavlja kao karlo letajev kao prvo svaki covek koji skida crnu magiju vraca voljene osobe nesme da trazi novac pogotovo velike svote ja znam zato vam i kazem da nemate posla stim prevarantom jer ta osoba koja pomaze ljudima koja skida crnu magiju ili neznam vec sta ima svoje demone i one nesme da uzima novac ako vec neko ima neki problem bolje mu je da ode u bor majdanpek po tim selima da potrazi vracaru koja mu nece uzeti ni dinara nego da se bakce stim prevarantima po internetu imala sam iskustva stim covekom i znam moj savet dalje od njega ljudi koji traze novac da bi nekom vratili srecu ti ljudi nisu sa bogom vec sa djavolom imam iskustva snjim platila sam mu i nista mi nije zavrsio nemojte imati posla stim covekom
Bila si u Boru kod vracara jel pomazu mislim skidaju li magiju i proricu.Otisao bih da mi proreknu kad cu konacno dobiti 1.000.000 dinara na kladionici.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
Post obrisan:

Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
dahamani i shamani i gurui i magija i gatke i vracke i klinci i palci...to je prica za sebe... Smile
sve to treba pohapsit i dobro prebit ..i istjerat ta sranja iz tih ludih glava.... Smile

ljudi neki "razvijeni" planiraju u doglednoj buducnosti da putuju na mars za vikend..
a ovi se jos bave gatanjem i proricanjem sudbine...gledanjem u grah i menstruaciju... Smile
jbn balkan...i jbn zatupljeni seljakluk...jbn regiona... Smile

« Poslednja izmena: 30. Apr 2014, 14:31:43 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.71
molim vas ako netko zna nekog hođu ili nekog tko se bavi time a da nije prevarant molim vas da mi se javi. unaprijed hvala!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11.0
Browser
Chrome 45.0.2454.93
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne postoji niko ko nije prevarant.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:28:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.