Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: skeniranje dokumenata i rad u excelu pomoc  (Pročitano 6640 puta)
06. Dec 2009, 00:28:55
Svakodnevni prolaznik


zeljan znanja da bih se pravi pametan...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 275
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola e770v
Malo je komplikovano za opis ali...
Dali postoji program koji bi skeniran papirni dokumrnt pretvorio u excel tabelu...
Skenirao bih neke fakture na kojima imam kolicinu robe i sifru artikla,i kako da to  nabudjim da excel sam nadje formulu koju bih ja napisao i izracuna konacnu cifru.Mozda neka fora  na foru cirkularnih pisama ili tako nesto..
Nadam se da kontate sta hocu...
Unaprijed hvala
« Poslednja izmena: 06. Dec 2009, 00:31:25 od momiska75 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
за препознавање текста постоји abby finereader, али не знам да ли би препознао табелу, вероватно би..
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
Malo je komplikovano za opis ali...
Dali postoji program koji bi skeniran papirni dokumrnt pretvorio u excel tabelu...
Skenirao bih neke fakture na kojima imam kolicinu robe i sifru artikla,i kako da to  nabudjim da excel sam nadje formulu koju bih ja napisao i izracuna konacnu cifru.Mozda neka fora  na foru cirkularnih pisama ili tako nesto..
Nadam se da kontate sta hocu...
Unaprijed hvala

врло тешко, ја нисам чуо да има неки који ово ради....
знам за препознавање текста и те форе, али ово не  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zeljan znanja da bih se pravi pametan...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 275
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola e770v
recimo da to rijesim kako da natjeram da skenirana celija nadje odgovarajuci red excel tabeli sa formulama i upise ostale vrijednosti?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 284
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
knjigu u sake i same formule ce da dodju elem mnogo trazis da sve sam uradi i jos da ti skuva kafu ako moze

mala sala   Smile Smile Smile


verujem da se sve svodi na sume zato malko zasuci rukave prepoznaj txt tj tabele prekopiraj u excel napisi par formulica i eto skuvaj pride kaficu  Smile Smile Smile   bez muke nema nauke pozzz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zeljan znanja da bih se pravi pametan...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 275
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola e770v
skonto sam kako da tekst  prebacim u tabele,al kako da ga natjeram da u redove dopuni podatke sa formulama,mogu za svaki naziv da vezujem jednu formulu al kako da ih on nadje.Mozda je sve ovo lakse u accesu a ja tek tu nemam pojma
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
skonto sam kako da tekst  prebacim u tabele,al kako da ga natjeram da u redove dopuni podatke sa formulama,mogu za svaki naziv da vezujem jednu formulu al kako da ih on nadje.Mozda je sve ovo lakse u accesu a ja tek tu nemam pojma

то пријатељу тешко, као што рекох... мора нешто и мануелно да се одради, мислим не знам каква је табела, што је проблем направити добру формулу, који ће он вући на места где треба, ако је добро постављена....  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zeljan znanja da bih se pravi pametan...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 275
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola e770v
iamam ja tabelu,prilicno jednostavna,u jednui kolonu unosis kolicinu pod sifrom artikla,on sam  mnozi sa cijenom i sbira redove.Najveci problem je unosenje kolicine za svaki artikal posebno,to je taj manuelni dio koji moram da odradim i koji je naporan.Svaki artikal ima svoju brojnu sifru,ja mogu iz text dokumenta da ih ubacim u novu tabelu,ali dali moze ta sifra da povuce svoju formulu iz recimo drugog sita a da to nije teze od upusivanja kolicine za svaki artikal.Neznam dal ste me skontali al  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 196
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Ja imam abby finereader i odlican je program ali to sto trazis ne moze da uradi niti jedan program. Nesto slicno sam i ja probao da radim i nije uspjelo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 196
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
iamam ja tabelu,prilicno jednostavna,u jednui kolonu unosis kolicinu pod sifrom artikla,on sam  mnozi sa cijenom i sbira redove.Najveci problem je unosenje kolicine za svaki artikal posebno,to je taj manuelni dio koji moram da odradim i koji je naporan.Svaki artikal ima svoju brojnu sifru,ja mogu iz text dokumenta da ih ubacim u novu tabelu,ali dali moze ta sifra da povuce svoju formulu iz recimo drugog sita a da to nije teze od upusivanja kolicine za svaki artikal.Neznam dal ste me skontali al  Smile

Zavisi kakav ti je knjigovodstveni program ali je uobicajno da se za uvezivanje proizvoda ne koristi sifra vec naziv proizvoda jer je lakse za zapamtiti kada ga trazis nego da pamtis silne brojeve. Vecina programa je povezana ili ti povezi da kada npr. ukucas   sibice - otvori ti se ta stavka i tu automatski imas opciju dodaj. Ako s i me shvatio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.