Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skejt Park u Beogradu na Uscu, Blok 15.  (Pročitano 1293 puta)
06. Okt 2008, 12:12:49
Hronicar svakodnevice


Do As I Say, Not As I Do.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 994
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia e72
Više od 100 skejtera, vozača rolera i bmx-a 29.9.2008 je isprobalo novi skejt park. Priliku da pokažu šta umeju prvo su imali takmičari do 18 godina, posle čega su stariji i iskusniji skejteri stali na svoje bordove. Oduševljena publika skandirala je i pozdravljala svaki trik, ali i pad. Na takmičenje su došli skejteri iz bivših jugoslovenskih republika. Iako očekivani, skejteri iz Nemačke nisu došli zbog drugog takmičenja.

- Neverovatan je osećaj. Ovo je najbolji skejt park u regionu zato što su ga pravili skejteri. Park mora da bude ograđen, a u međuvremenu treba obezbediti čuvara kako se ne bi dešavalo da noću neko, na primer, slomi flašu pa da se sutradan neko od skejtera povredi. Trebalo bi da dobijemo i osvetljenje kako bi i uveče mogli da vozimo - kaže za „24 sata“ Nikola Stanisavljević iz skejt kluba „Kobazz“.

Sa radom će uskoro početi i skejt škola koju pokreću klubovi „Kobazz“ i slovenački „Boardshop“.
- Mislim da će se u Srbiji skejt scena brzo razviti jer ima dosta potencijala. Uskoro otvaramo školu u kojoj će stariji skejteri učiti mlađe. Svi zaljubljenici u skejt, od pet godina pa naviše, mogu da se prijave. „Boardshop“ će pokloniti 10 skejt kompleta koje će koristiti polaznici škole - kaže Rok Skele iz slovenačkog „Boardshopa“.

Mlada nada našeg skejta trinaestogodišnji Mihailo Prostran popeo se na pobedničko postolje mnogih takmičenja u inostranstvu.
- Presrećan sam što konačno mogu da se vozim u našem skejt parku. Želja mi je da i ovde zabeležim neku pobedu - kaže mali Mihailo.

Gosti iz Slovenije oduševljeni su novim mestom za vratolomije.
- Ovo mi nije prvi put da sam u Beogradu. Pre sam sa vašim skjeterima vozio ispred „Hajata“, ovaj park je fenomenalan, veliki je i rampe su odlične - kaže Timotej Lampeignjić (16) iz Slovenije koji skejt vozi četiri godine.

Sprave nisu za vožnju rolera i bmx-a
U pauzama između kvalifikacija i finala skejt takmičenja, publici su se predstavili blejderi i bmx vozači. „Park je super, ali nije za vožnju rolerima i bmx-a. Ovo je pravi skejterski park, nama trebaju šire sprave. Bilo bi idealno kada bi pored napravili i park za vožnju rolera i bmx-a“, kaže za „24 sata“ najbolji beogradski blejder Slaviša Živković.

Pozajmljeno sa 24sata.co.yu

i jos malo Smiley

Ceo event je proteklo glatko (ne računajući jednočasovni blackout zbog agregata koji je crk'o pa se moralo čekati na novi).

Oko dve hiljade (!) ljudi je posetilo događaj. Bilo je praktično nemoguće prići. Posetioci iz svih delova Srbije. Gosti iz regiona.

Sam kontest je bio vrhunski (slike govore) uz dve iščašene ruke i jedne noge. Takmičilo se u dve kategorije: A - uzrasta od 18 godina pa na više i B - ispod 18 godina.


Sve tri nagrade A kategorije otišle su u Hrvatsku i to:
1. Denis Pušić (HR)
2. Ivan Maras (HR)
3. Filip Kisin (HR)

U B kategoriji imali smo i pobednike iz Srbije:
1. Dino Tartaro (HR)
2. Branislav Barjaktarević (RS)
3. Mihailo Prostran (RS)

Čestitamo!


Ceo događaj je bio apsolutno senzacionalan! Ko nije bio, ne zna šta je propustio.

preuzeto sa www.boardshop.rs




POZDRAV SVIM SKEJTERIMA! Smiley
IP sačuvana
social share
From ex girl to next girl.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.