Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skandal u Austriji: Mentalno ometene žene nasilno sterilisane u domovima  (Pročitano 8630 puta)
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Nokia 
Da. Tada je homoseksualizam smatrana bolescu, sto svakako i jeste. Wink

Metode lecenja su vec nesto drugo, u tu materiju se ameri vise razumeju.
Zasto krowz mislis da je homosek.bolest?
Objasni mi..
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
Pa sad, poznajući razne ljude ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
LG Nexus 5
Zasto krowz mislis da je homosek.bolest?
Objasni mi..

Bez obzira sto svetska zdravstvena organizacija tvrdi da homoseksualnost nije bolest (pederski lobi je izuzetno jak), licno mislim da jeste. Po sadasnjim normama i shvatanjima je homoseksualnost seksualna "orijentacija" koja je odredjena kombinacijom genetskih i hormonalnih uticaja. To je po meni izfrizirana definicija nastala mesanjem gej lobija.

Moja definicija je: Homoseksualnost je seksualna orijentacija ljudi koji imaju poremecaj na genetskoj, hormonskoj ili psihickoj bazi. Isto kao sto su idioti osobe sa IQ do 25, imbecili do 50, debili do 75, koji pate od odredjenog nivoa mentalne retardacije, tako i homoseksualci imaju odredjene nediostatke ili poremecaje koje sam opisao u prethodnoj recenici. Naravno, vremenom su idiot, imbecil i debil zamenjeni za malo prihvatljivije nazive, pa se za njih kaze da su duboko/srednje/blago mentalno zaostale osobe.

E sada vezano za temu, da li ti i ostali mislite da mentalno zaostali ljudi, raznih stepena poremecaja treba da prave decu, cak i kad je skoro izvesno da ce i to dete biti mentalno zaostalo?

Ili jos bolje pitanje, da li bi porodica (buduci mama i tata) hteli bebu i pored (eventualno mogucih) doktorskih analiza i rezultata kojim se dolazi do toga da ce ta beba biti mentalno poremecena ili bi radije da prekinu takvu trudnocu? (ako se ispostavi da je moguc prekid)



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
Аустријо и ти твоји подруми...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02

Ili jos bolje pitanje, da li bi porodica (buduci mama i tata) hteli bebu i pored (eventualno mogucih) doktorskih analiza i rezultata kojim se dolazi do toga da ce ta beba biti mentalno poremecena ili bi radije da prekinu takvu trudnocu? (ako se ispostavi da je moguc prekid)

Moje licno misljenje je da je to prevelika muka i za to dete a i za te roditelje ali tu postoje dva probema :

1. Ne mozes zabraniti slobodan izbor. Ako ti roditelji zele da rode takvo dete(npr. imas one hriscane koji ne veruju u ono "abortus je ubistvo") i zele da ga cuvaju ne moze im drzava zabraniti da to urade. Mislim, moze, ali bilo bi bilo malo totalitarno sa njene strane da zabrani tako nesto...

2. Kod takvih slucajeva kao sto su nasledna oboljenja u porodici sve se svodi na sanse. Postoji neka sansa ako ti neki rodjak boluje od neke nasledne bolesti da ce tvoje potomstvo bolovati od iste. Tako da se u vecini slucajeva svodi na kocku gde su sanse da potomstvo bude, pa ajde da kazemo, "kako treba" vece ili manje.

E sad, u svemu ovome vezanom bas za temu se postavlja jedno drugo pitanje a to je: Da li drzava(kao u slucaju Austrije) ima pravo da bilo koga nasilno natera na sterilizaciju samo zato sto misli da ce ta osoba uopste praviti potomstvo?
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
pa sta je trebalo da im dozvole da orgijaju po domovima i da radjaju socijalne slucajeve ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
LG Nexus 5

Ili jos bolje pitanje, da li bi porodica (buduci mama i tata) hteli bebu i pored (eventualno mogucih) doktorskih analiza i rezultata kojim se dolazi do toga da ce ta beba biti mentalno poremecena ili bi radije da prekinu takvu trudnocu? (ako se ispostavi da je moguc prekid)

Moje licno misljenje je da je to prevelika muka i za to dete a i za te roditelje ali tu postoje dva probema :

1. Ne mozes zabraniti slobodan izbor. Ako ti roditelji zele da rode takvo dete(npr. imas one hriscane koji ne veruju u ono "abortus je ubistvo") i zele da ga cuvaju ne moze im drzava zabraniti da to urade. Mislim, moze, ali bilo bi bilo malo totalitarno sa njene strane da zabrani tako nesto...

2. Kod takvih slucajeva kao sto su nasledna oboljenja u porodici sve se svodi na sanse. Postoji neka sansa ako ti neki rodjak boluje od neke nasledne bolesti da ce tvoje potomstvo bolovati od iste. Tako da se u vecini slucajeva svodi na kocku gde su sanse da potomstvo bude, pa ajde da kazemo, "kako treba" vece ili manje.

Nisi shvatio pitanje koje sam postavio. Procitaj ga ponovo. Ne ulazim u totalitarizam demokratskih, zapadnih drzava kao ni u parenje ljudi u ime raznih religija.

Ovo sam procitao, pa sam zato postavio pitanje. Znam da statisticki podaci i procenti ne govore apsolutno nista, al eto, recimo, kakvo je razmisljanje na zapadu:  "Savremena eugenika ogleda se uglavnom u propagandnom delovanju, podržano mogućnostima genetičke tehnologije. Jedna od takvih organizacija, posvećenih sprečavanju rađanja dece sa urođenim anomalijama, je 1993. godine je objavila sledeće podatke: 11% roditelja bi abortiralo dete ako se dokaže sklonost ka razvoju gojaznosti, 75% bi isto učinilo u slučaju da se otkrije neka urođena fizička anomalija, a 43% bi pristalo na genetički inženjering u cilju psihofizičkog pojačanja svog potomka."


Da li drzava ima pravo da bilo koga nasilno natera na sterilizaciju samo zato sto misli da ce ta osoba uopste praviti potomstvo?

Da li drzava ima pravo da heroinske narkomane, sidase, najokorelije serijske ubice, silovatelje nasilno, odnosno sudski, natera na sterilizaciju samo zato sto misli da ce ta osoba uopste praviti potomstvo?

Kada malo bolje formulises pitanje, verovatno ces dobiti vise pozitivnih odgovora, jer ima dosta ljudi na forumu koji bi podrzali zakon o kastraciji/sterilizaciji silovatelja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.1
Browser
Safari 536.25
mob
I-mate 30 Pro
Katolicka crkva...koja je u isto vreme protiv abortusa i protiv gey populacije...prosto se zapita covek da li oni znaju sta hoce.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Da li osoba sa IQ 70 moze da uopste da svoj pristanak na sex?

Da li osoba sa IQ 70 moze da uopste donese svesnu, informisanu odluku o roditeljstvu?

Da li treba prepustiti tako vaznu odluku osobi koja ima IQ 70 i odluci se na potomstvo - o kome nece moci da se brine, nego ce morati biti angazovano X ljudi zdrave populacije da se brine o njima?

Meni je potpuno jasno zasto ljudi podrzavaju sterilizaciju, ali to se uglavnom radi da bi se prikrilo sexsualno zlostavljanje takvih osoba.

Znaci ako se desi da 2 osobe ometene u razvoju odluce da imaju decu - tu bi poslala psihologe - psihijatre da im objasne sve realnosti njihove odluke, ako ne upali, i dijete se rodi - pa ebi ga, nase je da ga ljuljamo.

Ali kad vidim po nasim selima i gradovima kako nazovi normalni, nazovi pametni, nazovi domacini iskoriscavaju lokalnu ludu - pa se radjaju djeca koju dave ko macice - tad ne samo da bi radio noz, nego bi se doticni nasli upregnuti u plug, umjesto volova.
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
Проблем је лажно саосећање... Одређене јединке већ од рођења нису за живот, рођене са разним тешким болестима. Боље је да се љубав, труд, време и новац који би били узалуд потрошени за одржавање неуспелих јединки преусмери на оне којима помоћ може да чини разлику између живота и смрти или да им побољша квалитет живота. Ни породица, ни друштво не треба да буду таоци деформисане јединке.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.