Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skandal, radikali i pobune- Francuski predsednički izbori 2017  (Pročitano 34943 puta)
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Холограм Меланшона на предизборном скупу у Паризу


тањуг

Кандидат радикалне левице на председничким изборима у Француској Жан-Лик Меланшон започео је своју кампању у Лиону личним присуством, а технологију је искористио како би се путем холограма обратио присталицама који су били неких 500 км даље у Паризу, тачније у предграђу Обервилије.



Преношен сателитским сигналом, догађај је радила компанија Адреналин, а слика у Паризу је емитована са две секунде заостатка и према тврдњама људи из Меланшоновог кампа, коштала је између 30 и 40 хиљада евра. Меланшон се, на тај начин, појавио пред 12. 0000 људи у Лиону,а још додатних 6. 000 људи га је видело у две одвојене дворане у Париском предграђу Обервилије, преноси АФП.

Он, међутим, није први политичар који је употребио ту врсту технологије.

Турски председник Реџеп Тајип Ердоган употребио је холограм 2014. године, а исту технологију је користио и индијски премијер Нарендра Моди, наводи Ројтерс.

Меланшон је данас покушао да се позиционира као кључни супарник лидерерке ултрадесничарског Националног фронта Марин ле Пен тиме што је изабрао Лион и, скоро исто време, за покретање своје кампање када је и она заказала митинг у том граду. Емануел Макрон је такође у суботу одржао митинг у Лиону пред 10. 000 људи.



У програму лидерке Националног фронта и Меланшона постоје одређене сличности јер су обоје скептични према Европској унији и глобализацији, али се значајно разликују у другим питањима, укључујући миграцију.
« Poslednja izmena: 06. Feb 2017, 12:32:15 od sergio ramos »
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Fijonova konferencija za medije, očekivala se objava povlačenja iz kampanje, medjutim desilo se suprotno- Fijon ostaje u trci!

-Supruga radila 15 godina kao asistent, prosečna plata 3. 677 evra, lažne su optužbe da je posao fiktivan, njen posao je bio značajan i neprocenjiv tokom moje političke karijere

-Svi ugovori su bili legalni, sve sume isplaćene su bile oporezovane, sve je bilo javno i transparentno

- Postoji i ona druga strana osim legalne-moralna, zbog toga se duboko izvinjavam francuskoj naciji

- Večeras objavljujem onlajn kompletne prihode moje supruge, kao i našu imovinu, što sam uostalom uradio predajući kompletne dokaze i istražnim organima, naša imovina je naš dom u Sartu vredan 750 000 evra, 44% očeve kuće u Baskiji pripada meni, ona vredi 130 000 evra kao i trećina njegovog doma u Sartu koji vredi 41. 000 evra

- Ništa me neće  sprečiti da se kandidujem osim ako ne bude pokrenuta formalna istraga






Fijonov dom u Sartu


« Poslednja izmena: 07. Feb 2017, 00:02:34 od sergio ramos »
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava








IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava




IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
cuo sam da je le pen nesto pominjala i  srbiju i kosovo..
kao kosovo treba da se vrati srbiji itd...

inace le penovi i seselj su dobri prijatelji...
znam da je stari le pen htio da posjeti seselja  u hagu ...pa mu nisu dali itd....

ne znam koliko je to sve dobro za svet i eu..a posebno za zapadni balkan....
ovdje je svejedno 'bure baruta' oduvijek...i mislim da bi ti desnicari samo napravili jos vece sranje od ovih mentola kao ljevicara....
koji nas ovdje jebu  20 i kusur godina  Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
kaze ovaj putinov da je kosovo oteto... Smile

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
fijon je danas nesto pricao kako su crtalii granice kosova i pre rata itd....
ali dzaba je to pricati ovim sledbenicima -zuca
za njih je milosevic kriv za rat na kosovu i tacka...

samo koliko ce se tek shokirati sta ce sve njemcki desnicari   da kazu....ako i kod njih bude rutava kampanja...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Nije on rekao da je oteto, lepo je on to uvio u oblandu, postavljeno mu je pitanje o Krimu, a on je valjda želeći da ublaži aneksiju Krima rekao kako su i oni crtali granice pa naveo Kosovo kao primer, a onda se prebacio na to kako ljudi imaju pravo na samoopredeljenje itd dakle nije baš bio direktan.

Imao je on daleko bolju izjavu kad se tukao pre par meseci na stranačkim izborima na isto pitanje o Krimu je rekao da naravno da ne podržava aneksiju Krima, ali isto tako onda treba da se zapitamo zašto je Kosovu data nezavisnost koja je u potpunosti protivna medjunarodnom pravu, dakle tu je bio pravo u centar.

Inače sam mišljenja da bi sa neke naše tačke gledišta bila najbolja njegova pobeda mada je potpuno osakaćen ovim skandalom tako da će to biti jako teško. Marin Le Pen ne može izgurati drugi krug,a ako ovaj feget Makron dobije računajte da smo na čelu Francuske dobili klona Hilari Klinton.
« Poslednja izmena: 21. Mar 2017, 23:01:10 od sergio ramos »
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
Btw sergio, ti si radikal u dusi, gde god  Smile
IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.