Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sin Vojina Đorđevića drži Suboticu u strahu  (Pročitano 3016 puta)
09. Sep 2008, 09:03:47
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Raspojasani mladići pretukli penzionisanog policajca Nikolu Dimića
Sin Vojina Đorđevića drži Suboticu u strahu
Utorak - 09.09.2008
Slobodan Đorđević (19), sin Vojina Đorđevića, vlasnika kompanije „Si end si“, i Luka Tubić (20), sin Ilije Tubića, trenera odbojkašica Subotice, pretukli su u petak ujutru Nikolu Dimića, bivšeg policajca iz Subotice...



...pošto su na silu ušli u zgradu u kojoj Dimić stanuje, zato što ih je Nikola opomenuo da ne prave buku na ulici u šest sati ujutru.
Mladići su istoga dana uhapšeni i nalaze se u pritvoru.

- Posle ovog , ceo grad je strahu. Ovo je stoto privođenje najmlađeg Đorđevića, poznatog pod nadimkom Boba. Čim ga uhapse, otac se pojavi i izvede ga. Svima u gradu jasno pokazuje da ima moć, pa se svi povlače - kaže jedan Subotičanin.
Slobodan Đorđević i Luka Tubić su u aprilu ove godine, na subotičkom Trgu Cara Jovana, Nenada napali i nožem u grudi uboli Atilu K. (19). Međutim, na suđenju je ranjeni dečak izjavio da nije siguran ko ga je od momaka ranio.

Dvojica mladića u petak rano ujutru, oko šest sati, iz petnih žila drali su se ispod prozora porodice Dimić u ulici Đure Đakovića 13 u Subotici. Kako buka nije prestajala, Nikolina supruga Melanija izašla je na terasu i zamolila momke da se utišaju.
- Moja supruga ni mrava ne bi zgazila i jedva da sam čuo kada im se obratila jer je jako tiha i mirna žena. Međutim, momci su počeli da je vređaju i da govore pogrdne reči. Ustao sam iz kreveta da vidim šta se dešava. Čim sam progovorio, jedan od mladića me je pozvao da siđem na ulicu rečima: „Dođi, ustašo, ako smeš„. Molio sam ih da me ne vređaju, ali oni nisu prestajali. Ušao sam u stan - priča nam Nikola.
Pobesneli mladići došli su na ideju da uđu kod Dimića u stan. Pozvonili su na interfon, ali kako ovi nisu otvarali, Slobodan i Luka su se dočepali kamenice i razbili staklo na ulaznim vratima. Popeli su se na prvi sprat i zazvonili na njihova vrata.
- Čim sam ih čuo, pozvao sam policiju. Međutim, jedan od momaka je već počeo pesnicama da udara u vrata. Uplašio sam se da ne uđu u stan i ne naude mojoj porodici, pa sam skupio snage i izašao napolje. Čim sam pomolio glavu, usledili su udarci. Jedan me je tukao, a drugi gledao. Uspeo sam tog dečka da odguram do prizemlja, a žena me je sprečila da ga bacim niz stepenice. Rekla mi je: „Nemoj, Nikola, ubićeš dete!“. Pustio sam ga - kaže naš sagovornik.
Nikola je na trenutak pomislio da je kraj i da su se mladići urazumili. Međutim, oni su otišli do susednog gradilišta i naoružali se kamenicama i letvama.
- Nisam hteo da uđem u stan, jer bi oni ušli za mnom i možda napali moju porodicu. Poslao sam sina i suprugu unutra i rekao da ne izlaze. Momci nisu odustajali, gađali su me kamenicama. Jedan od njih je bacio letvu ka meni. Uspeo sam da je izbegnem, ali je ona zakačila Melaniju po ruci i nozi - objašnjava Nikola.
Nikola Dimić je opet na trenutak pomislio da su Slobodan i Luka odustali i krenuo u zgradu. Čim su momci videli da se ovaj „povlači“, krenuli su za njim da bacaju kamenice. Polupali su ulazna vrata i nekoliko prozora u zgradi. Međutim, čim su čuli policijske sirene, pobegli su. Uhapšeni su samo pola sata kasnije, u obližnjoj ulici.
 
Tata neće da komentariše

Vojin Đorđević juče nije želeo za „Alo!“ da komentariše ispad svog sina.
- Neću da pričam preko telefona, pošaljite mi pismeni zahtev preko PR-a - rekao je Đorđević
- Sve što mogu da vam kažem jeste da su Slobodan i Luka uhapšeni i da se nalaze u pritvoru. Za danas je određeno saslušanje oštećenih. Šta se zapravo tog jutra desilo, još u potpunosti nije poznato - kaže za „Alo!“ Matić, advokat porodice Đorđević.
 


E. A.

Izvor: Alo
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.