Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 06:48:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Shumi se uplasio...???  (Pročitano 14182 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 379
Jeste da navijam za njih, ali dosadili su i bogu i svetu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
NE znam za Vas ljudi ali meni se Shumi ni malo ne svidja, ni kao vozac ni kao osoba.
Sto se tice McRae i ponude za takmicenje, ponudu koju je Shumi odbio McRae je ponudio nekome drugome. Nije ni Raikonen i Coulthard (nemo neko da mi ga dira. Nije bas suvo zlato ali je dobar). U jednom trenutku je to bio Irvajn ali nisam nista dalje saznao. Saznam-javim.
Na Eurosportovom sajtu je u jednom trenutku bilo glasanje i od 550 glasova, 51% je bio da bi McRea pobedio bez problema !!!
A to sto Shumi ne zeli da se trka sa McReom: PRPA. Usro se deckic jer ne zeli da pokvari ugled.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 379
Schumi se ne boji trkanja, da je tako on ne bi radio posao koji radi, pogotovo zato sto je u dobrotvorne svrhe (ne zbog dobrotvorstva, nego zbog reputacije dobrotvorca). Cak i da izgubi, sto mi se cini jako tesko svestan je toga da ima 5, da cak 5 titula, tako da nece mu reputacija preko noci pasti. On se boji terorista, ali nikad trkanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Znam da Shumi ima 5 titula. Ne sporim ja to ni malo ali ne zaboravi da McRae ima 25 Rally pobeda sto je do sada najbolji rekord svih vozaca.
Kakvih se sada terorista on plasi??? Jos nisam cuo da mu je neko pretio.
Ma usro se covek BRE, kako ne kontas. On ne voli da gubi.
Pa, samo pogledaj kako su ga izvizdali kada ga je Barichelo na zadnjih 10m pred cilj propustio (gde to bese, Austrija?) !!! Bio je manji od makovog zrna. Pogubio se totalno.
Ne znam da li si gledao na RTL-u, gde je jednom bilo malko iza scene prikazan dolazak Barichela i Shumija na Monte Karlo stazu. Barichela je pozdravila cela masa a Shumi je tada prosao ko malo cigance pred palatom.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 200
Sumi je ipak zauzat fudbalom, nemojte tako... Mislim da Sumi ne bi znao da vozi reli auto. Nije on navikao da proklizava, medjutim u F1 je ubedljivo najveci ludak svih vremena i to mu se ne moze osporiti. Sto se McRee-a tice ko sto znate trenutno nije prvi al' ce biti sigurno. Al' bi se bilo ko od nas ukakio kad bi se 1-2 min provozao na Pravoj relly stazi sa McRee-om. To je potvrdio onaj iz TopSpeed-a kad se malo "vozikao" na probnoj stazi!!! Smiley  Smile  Smiley  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Kada se spominju ludaci u F1 nemojte da zaboravite Senu i Fandja.
Oni su i pored ovoga sto Shumi ima, ostali kao NAJbolji vozaci formule. To sto Shumi ima kao titule ja mu pola ne bi dao. Kakav je, nije ni zasluzio ali ajde, sta sada takav je svet.
Kada se onaj lik vozikao sa Fokusom??? Ja sam samo video da su slikali ali nije dobio priliku da se provoza. Obecali su mu next time da ce se provozati. Nisam BAS pratio zadnja 2 meseca redovno ali ovo je bilo medju zadnjim stvarima sto sam video.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 379
Prvo za teroriste: Schumi se osro ziv kada su bili oni teroristicki napadi na New York, bas onda nekako je bila trka za VN USA, Indianapolis, ne bas onda, prvo je bila Monza, ali on, toliko se presro da je izjavio da treba da se ukine (ili tako nesto mrzi me sad da kopam po svojoj arhivi).
Oko gubljenja: Volis li ti da gubis?
Zatim za Austriju: Svi znaju za moju spremnost da uvek uvazim druge timove (Ferrari je ipak nesto izuzetno), ali tada je Michael, koji nije bio ni za sta kriv toliko zestoko napadan, Rubens je toliko naduvao to sve, napravio se nevinasce, jeste da je on stvarno bolji covek od Michaela, ali tada se to i nije bas pokazalo. Ni Michael nije bio zlato u celoj toj frci, ali stvari su se izgladile i ne verujem da ce Ferrari da napravi nesto slicno bar za sledecih godinu dana. Sreca njihova da je ostalo na milion dolara.
Sto se Rally-ja tice: Cini se da se Formula morala voziti po tom predlogu, gde McRae ima toliko sansi koliko i Schumi u Rally-u
Oko Schumijevog osvajanja titula: On je 5 komada osvojio zato sto je znao kako to da uradi, sad, da li voznjom ili sabotiranjem, sto bi rekao moj drugi idol u F1, Lauda "It`s only score that counts"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Anonymous
Gost


E-mail
Citat
Oko gubljenja: Volis li ti da gubis?

Normalno je ponekad izgubiti da bi skontao gde se nalazis.
Shumi je JAKO digao nos i plasi se BRE svega. Citao sam nesto i za onu reklamu za Fiat Stila. Tu se isto nesto plasio kao da ta kola nisu dovoljno stabilna. A vidi se na reklami kako su vozili.
Citat
Zatim za Austriju:

Ne znam. Meni to smrdi i na dvostruku telemetriju.
Citat
Sto se Rally-ja tice: Cini se da se Formula morala voziti po tom predlogu, gde McRae ima toliko sansi koliko i Schumi u Rally-u.
Citat

Pa u cemu je onda problem?
Oko Schumijevog osvajanja titula: On je 5 komada osvojio zato sto je znao kako to da uradi, sad, da li voznjom ili sabotiranjem, sto bi rekao moj drugi idol u F1, Lauda "It`s only score that counts"

Cifra je cifra i to je tako i tako ce se i dalje gledati. "Postuj cifru."
IP sačuvana
social share
E-mail
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 4
...Pa nek zovu mene..

......ja necu odbiti........


                     .........  Smile
IP sačuvana
social share
...fucking amateur..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
Montoya rulla breeeeeeeeee....
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 06:48:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.