Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 48
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Shopping saveti & iskustva ~ još jedna ŽENSKA tema  (Pročitano 213901 puta)
25. Mar 2011, 22:15:55
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16


Dakle, drage dame, ovde se nalazi još jedan kutak posvećen nama i našim shopping iskustvima, savetima, preporukama, smernicama, traumama.  Smile

Obzirom da je do sada u ove svrhe služila Ženska kafana, problem je bio u tome što ne posećuju sve žeMske kafanicu, tako da smatram da je bitno da imamo ovakvu temu.

Šminka, kozmetika, odeća, obuća, aparati, sve za kuću, muškarci  Smile
podelimo naše savete & iskustvaSmile

Napomena: u ovoj temi važe sva pravila kao i u ostalim temama; dakle, koliko je to moguće - držimo se teme. Smile
« Poslednja izmena: 25. Mar 2011, 22:17:13 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
dobro veče Smile
a sad ozbiljno,zbog problema sa stopalom,a i sa stopalIMA jer su ravna,ne smijem da nosim ravno i obične patike.
pošto mi se čini da su patike čije ću slike okačiti od pomoći,zanima me znate li kakve su,jeste li ih vi ili neko vaš koristili i kakva su iskustva? hvala unaprijed  Smile
-Walkmaxx
-perfect step
postoje još Reebok-ove i Skechers-ove
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Nokia 
Sophie ja citavog zivota, od najranijeg detinjstva imam ravna stopala pa ne nosim specijalne patike...imas li nekih zdravstvenih problema? Kicma te boli? Znas li pouzdano da su problem tvoja ravna stopala? Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
mila,pazi ovo-ravna su 21 godinu i bole kao djavo ponekad,sve je gore s godinama jer su čvršća ,znaš po sebi Smile
e sad,prije čak 7 mjeseci,na ...ne znam kako da definišem taj način,izvrnem nogu(u avgustu). onda odem na more,malo me boli...prodje malo pa opet boli i prestane. i onda mi jednom natekne i ja(kreten) odem kod nekog čovjeka koji kao vraća zglobove i takve stvari u prvobitni položaj. 2x mi je to radio i kad sredilo se. onda sad za vikend izadjem i obujem štikle,vratim se i odem na spavanje. ujutro mi je zglob opet bio otečen. i tako je bilo sjutradan,pa sam pošla da mi snime nogu. i onda su mi rekli da više ne smijem da nosim ni ravno ni štikle,nego patike koje su podignutije,da  masiram zglob nekim gelom,nosim steznik za zglob,idem na fizikalnu. i tako....malo smorih,ali rekoh da objasnim zašto mi treba Smile
 Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Nokia 
Mislim da ja to znam, da smo nas sve vec pricale na tu temu. Znas kako ...meni se nekako cini da to nema veze sa stopalima nego da ti noga ili zglob "nije namesten" kako treba.Nesto "pritiska" pa dolazi do otoka. Ono stobih ti ja preporucila bez sve zajebancije je rengen skocnog zgloba. Nesto tu "nije selo" kako treba, znam, lomila sam ga na 2 mesta, znam kako izgleda kad nije namesten kako treba.  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
snimili su mi baš skočni zglob i kaže da je u suštini ok,znaš Smile a danas me jezivo boli i nekako je i stopalo sa strane čudnog oblika Smile
danas mi je jedna radnja bila na usput i rekoh samo da probam jedne od ovih..tako su prijatne na prvo nošenje i manje me ovo boli,ali nema broja(treba mi pola broja veća patika). baš gledam na netu,na jednom forumu baš kažu da ih nose i zbog ravnih stopala,a meni je dr rekao da baš zbog ovog sa zglobom moram da nosim nešto sa  pojačanim zglobom
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
otkrila sam kafanu zene, u zemunu, samo da vam javim  Smile  ima dobrih komada  Smile  mislim a propo ovih soping saveta  Smile

iskustva jos nisam imala, ali sutra cu da proverim pa javljam  Smile
« Poslednja izmena: 25. Mar 2011, 23:43:53 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Nokia 
heheh pa i meni je doktor rekao da imam jedan prelom, terali su me da hodam nisam mogla, dok nisu otisli sa snimcima kod drugog lekara.Ispostavilo se da imam 2 preloma i da su daljim forsiranjem mogli da naprave od mene invalida Smile
Idi ...neka jos neko pogleda  Smile..Vidis ...kako se sve nekako poklopi ,ima raznih prica, svasta se desava.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
hoću Smile
i baš bi mi značilo da me malo informišete kad su patikice u pitanju,ne mogu da škode,dosta su stabilne ovako kako mi se čini Smile



kad smo kod izlazaka,uživajte u toj zemunskoj kafani,meni je daleko Smile Smile,a kad dodjete u PG,obavezno podjite u Titograd i 3 pub-a(Irish,Skotish,Eng pub). ooodlični su Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Nokia 
Iskreno, malo sam skepticna, ali...naravno ako neko nesto zna ...odmah javljam Smile

Nikad roze kaputic ili jakna od stofa. To sakuplja svu prasinu i prljavstinu. A u busu skupi sve chupice sa tudjih jakni. Vise je na hemijskom ciscenju nego u plakaru. Nemojte padati na lepe slike. Kupite radje neku tanku jaknicu koju mozete da perete u masini  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 48
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.