Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 46 47
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Shopping saveti & iskustva ~ još jedna ŽENSKA tema  (Pročitano 214703 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
Nokia 
Videla sam da imaju pamucne, bez zice, imaju i neke sporske varijante, u simpaticnim dezenima ili jednobojne ali, iskreno, nisam gledala cenu jer nisu moja ciljna grupa.
Obisla sam pola grada, pa ono je sramota sta prodaju za 2 ili 3 hiljade, po materijalu vidis da je raspadnom stanju, a bretele siroke jedva 1cm  Smile To ne bi izdrzalo moje grudi cela 3 dana...

Mada sam kupila jedan iz Turske , donela komsinica za celih 500 dinara, jos je ziv Smile
Svuda ima iznenadjenja.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
Cao devojke. Treba mi dobar crveni karmin za usne, pa sam guglajuci naletela na neke nove matirane Aurine: http://www.aura.co.rs/index.php/proizvodi/usne/final-matte-mat-kremasti-ruz-za-usne.html , da li znate mozda kakvi su? Imaju jednu vrhunsku nijansu koja mi se mnogo svidja pa sam mislila da ga kupim, trebace mi za neku svecanost..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.6.3
mob
Apple iPhone SE 2020
I posto je je danas 1. jun, leto na vidiku... jedna preporuka za zene koje imaju prirodnu kosu, a zele da je postepeno posvetle i mrzi ih da cekaju 2 meseca da sunce to samo odradi.

L'oreal Sun Kiss Jelly - gel na bazi hidrogena i zastitnih ulja koji posvetljuje i regenerise kosu.

Koristila sam neredovno prosle nedelje i u manjoj od propisane kolicine, evo vec 4 puta i vec imam svetle pramenove, iako sam omasila cak i potrebnu jacinu. Umesto 1, uzela 2 (jer ocigledno ne znam da citam Smile) i posto sam vec krenula da mackam... mrzelo me da kupujem novu.

Elem, cena tubice je oko 700 dinara i mozete da se mackate koliko hocete. 1 je za smedju do tamno plave kose, 2 za tamno plavu do srednje plavu kosu i 3 za srednje plavu kosu do svetlo plave.

Mislim da moze da se izvuce i neki fini ombre.

Kosa je zbog regeneratora malo kruta posle mackanja, tako da je najbolje stavljati dan pre pranja. Nije suva i dalje je svilenkasta. I kazu da je samo za prirodnu kosu, ne preporucuje se za farbanu, ali zene su koristile sa promenljivim uspehom...
Moguce je da ce nekim osobama zbog hidrogena kosa biti suvlja, ali onda je dobra maska prva pomoc...


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
sta god zene da kupuju od garderobe je plasticno i jeftino ili samo plasticno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 46 47
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.