Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:22:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sharon Stone - Šeron Stoun  (Pročitano 30762 puta)
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
HTC Smart
Šeron Ston u vezi sa milionerom

Glumica Šeron Stoun već nekoliko meseci u vezi je sa Johanom Eliahom, milionerom i vlasnikom kompanije "Head".



Iako je prešla pedesetu Šeron Stoun je i dalje žena za kojom se svi muškarci okreću. Njenoj lepoti nije odoleo ni milioner švedskog porekla Johan Eliah inače direktor kompanije za proizvodnju teniske opreme "Head".

Njih dvoje počeli su da izlaze pre dva meseca, a prvi put su primećeni zajedno na privatnoj žurci povodom dodele Oskara u Los Anđelesu. Šeron je u intervjuu za jedan francuski magazin rekla kako je njihovo prijateljstvo moglo da preraste u nešto više.

"Mi se od nedavno poznajemo, imamo puno poštovanje i divljenje jedno prema drugom - dve stavri koje su osnova za rađanje ljubavi", izjavila je zagonetno glumica.

Šeron se razvela pre sedam godina, dok je Eliah to isto učinio još 2007. godine od supruge Amande.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
mob
HTC Smart
Šeron Stoun ponovo prekrstila noge...

Glumica Šeron Stoun 19 godina nakon kultne scene iz filma "Niske strasti" u kojoj prekršta noge (bez gaćica!) na snimanju novog filma, ponovila je svoje remek-delo...


Prekrstila noge kao dobra stara vremena: Šeron Stoun

Šeron Stoun se ne da godinama- tako pišu svetski mediji o 53-ogodišnjoj glumici koja ovih dana snima svoj novi film "Gods behaving badly".

Film kao film, ali scena u kojoj glumica prekršta noge kao u filmu Niske strasti koji je snimila 1992. godina, opet je šokirala svet i oduševila brojne fanove seks-bombe. Šeron, svaka čast na hrabrosti!

Izvor: Vesti online
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
mob
HTC Smart
Šeron Stoun: Slavu sam stekla jakom voljom, a ne površnim kvalitetima

Pedesetčetvorogodišnja glumica koja se pre dvadeset godina proslavila se ulogom u filmu Niske Strasti, otkriva koliko je bio težak put njenog uspeha.

Poznata holivudska diva koja se proslavila ulogom u filmu Niske Strasti i čuvenom scenom prekrštanja nogu, u intervjuu za američki magazin The Sun otkrila je detalje o putu ka uspehu, o kojima ranije nije govorila.

- Volela bih da sam sa 18 godina imala jasniju ideju slave i šta to znači. Preselila sam iz malog grada u Njujork kada mi je bilo 18, a u Holivud sa 22 godine. I tada je započela moja duga borba, a sve sam stekla zahvaljujući jakoj volji, a ne talentu, šarmu i površnim kvalitetima – rekla je Stounova.

- Znala sam sve ljude u svom poslu i pre nego što sam postala slavna i to tako što sam se trudila nešto postići. Nisam tada imala nikakvu vrednost za većinu njih. Ali, kada sam postala popularna, ljudi koji su prema meni umeli da budu grubi i nepristojni, počeli su da mi se obraćaju kao da se nikada ranije nismo sreli. Meni je to neverovatno, ali pohlepa za novcem od ljudi čini čuda i bez problema će vas iskoristiti samo da bi se obogatili - dodala je glumica.

U samo nekoliko dana od početka prikazivanja Niskih Strasti sve se promenilo. Glumica je u petak sasvim normalno radila, a već narednog utorka ljudi su vrištali, plakali i lupali po prozorima njenog auta kada bi je ugledali.

- Usledio je i festival u Kanu, a bura u vezi sa filmom se nije stišavala. Bila sam izložena pritisku 24 sata i nisam više mogla da izdržim. Završila sam na podu svog kupatila, znojava i sa groznicom. Tada sam takođe imala mali nervni slom, vrištala sam, plakala i mislila da gubim razum - rekla je Šeron, koja je ipak uspela da se izobri sa teretom slave i ostavi ga iza sebe.

Danas kaže da je njena najveća vrednost to što je uvek bila spremna na rizik, te da je mnogo više plaši da ne pokuša, nego da doživi neuspeh. Ona je mladim ljudima poručila da postoje brojne mogućnosti, bez obzira na to za koju se oblast opredele.

Izvor: Story

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

hh.jpg
(144.85 KB, 366x550)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:22:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.166 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.