Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:56:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sexualni problem...  (Pročitano 23684 puta)
04. Avg 2008, 02:56:16
Poznata licnost


Za pobede,za miran san,za titule,za Partizan !

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4579
Zastava Vrnjacka Banja
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Qtek HP h6300
Ne znam da li je ovo pravi pod forum za to ali mi treba pomoc , tj. ne bash meni...Problem je sledeci :



Moja devojka i ja nemamo bash buran sexualno zivot jer nju svaki put kad trebamo da imamo odnos boli kao da je bushim. Ona se zali na moju velicinu (nije da se hvalim ali treba da bude prezadovoljna ) jer misli da je tu problem...Njena vagina je ,valjda, preuska ili tako nesto...Ja moj penis ne mogu da smanjim niti da suzim sigurno...Da li je neko imao slican problem ? Da li postoje neke vezbe da se proshiri ? Da li postoje neke poze ili nesto .... ?
IP sačuvana
social share


Sta je pesnik hteo da kaze ?

e ovi svi sto ljude treniraju fudbal,kosarku,ragbi i tako dalje bar neki sport recimo fudbal da trenira ronaldinjo mi bi isto bili kao drugi timovi al bi  bili malo losiji od drugix

muskarac je sam po sebi erogena zona   Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Živela abortirana djeca

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 600
Zastava Za kompjuterom
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia 
Ne znam da li je ovo pravi pod forum za to ali mi treba pomoc , tj. ne bash meni...Problem je sledeci :



Moja devojka i ja nemamo bash buran sexualno zivot jer nju svaki put kad trebamo da imamo odnos boli kao da je bushim. Ona se zali na moju velicinu (nije da se hvalim ali treba da bude prezadovoljna ) jer misli da je tu problem...Njena vagina je ,valjda, preuska ili tako nesto...Ja moj penis ne mogu da smanjim niti da suzim sigurno...Da li je neko imao slican problem ? Da li postoje neke vezbe da se proshiri ? Da li postoje neke poze ili nesto .... ?

Jebas je dok joj oci ne iskoce !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
koristite lubrikante, problem moze da bude tvoja velicina ali i to da nije dovoljno vlazna  Smile
sve u svemu, s lubrikantima ce joj biti manje bolno bez obzira na velicinu, a nadajmo se i da uopste nece biti bolno vec naprotiv, jepo  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 04. Avg 2008, 09:05:31 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Ko što mačak reče koristi lubrikant(ulje koje proizvodi dureks i ima da se kupi u svakoj parfimeriji). I nemoj da navreš ko sivonja nego polako, predigrom, da se ona opusti, nanesi lubrikant i masiraj malo jdnim pa sa dva prsta. Takođe ne bi bila loša ideja da pri penetraciji na početku ona bude odozgo kako bi regulisala jačinu pritiska postepeno dok se ne prilagodi.

Znači na početku nežno i polako, a kad se ona opusti onda ubrzavaj tempo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5493
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC trophy
koristite lubrikante, problem moze da bude tvoja velicina ali i to da nije dovoljno vlazna  Smile
sve u svemu, s lubrikantima ce joj biti manje bolno bez obzira na velicinu, a nadajmo se i da uopste nece biti bolno vec naprotiv, jepo Smile Smile

... lep savet ... "pljuni i zapevaj..."
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
slazem se sa ovim gore sto je sim rekla Smile


IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Veni, vici,vidi

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3639
Zastava Sarajevo BIH
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Nokia 
koristite lubrikante, problem moze da bude tvoja velicina ali i to da nije dovoljno vlazna  Smile
sve u svemu, s lubrikantima ce joj biti manje bolno bez obzira na velicinu, a nadajmo se i da uopste nece biti bolno vec naprotiv, jepo Smile Smile

... lep savet ... "pljuni i zapevaj..."

Smile Smile
IP sačuvana
social share

sve ce to narod pozlatiti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Lubrikant definitivno. Onda malo drugih aktivnosti tipa mazenje, oralna stimulacija, opustanje, prosirivanje vagine prstima...Ukoliko ovo nisi radio - pod obavezno bi trebao.



Btw velika je prednost ako je u prici sa drugaricama  spomenula tvoju velicinu  Smile

IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2260
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
Podmazi, razradi prstima i lezi u misionarsku pozu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Za pobede,za miran san,za titule,za Partizan !

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4579
Zastava Vrnjacka Banja
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Qtek HP h6300
Lubrikant definitivno. Onda malo drugih aktivnosti tipa mazenje, oralna stimulacija, opustanje, prosirivanje vagine prstima...Ukoliko ovo nisi radio - pod obavezno bi trebao.



Btw velika je prednost ako je u prici sa drugaricama  spomenula tvoju velicinu  Smile



De nisam to radio , radim to svaki dan dojadilo mi vishe , samo to i radim ... Nisam ga ubacio mesec dana :S

Inache pomenula je drugaricam  Smile

Hvala ako ima josh neko misljenje samo izvol'te Wink
IP sačuvana
social share


Sta je pesnik hteo da kaze ?

e ovi svi sto ljude treniraju fudbal,kosarku,ragbi i tako dalje bar neki sport recimo fudbal da trenira ronaldinjo mi bi isto bili kao drugi timovi al bi  bili malo losiji od drugix

muskarac je sam po sebi erogena zona   Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:56:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.