Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:43:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sexualni problem...  (Pročitano 23686 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Ma nju je neki put zabolelo i od tad ne može da se opusti u strahu. Ipak je najbolje da zajedno odete kod ginekologa, ali i da malo probaš stimulaciju prstima G tačke. A može i ona sama sebe da stimuliše da bi naučila da se opusti.

« Poslednja izmena: 04. Avg 2008, 18:19:35 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Za pobede,za miran san,za titule,za Partizan !

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4579
Zastava Vrnjacka Banja
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Qtek HP h6300
Ma ne pricam ti o tome , nego to sto je ona uska nema veze sa mojom dobrotom ona ce da bude uska i za 20 godina ako se nesto ne preduzme...
IP sačuvana
social share


Sta je pesnik hteo da kaze ?

e ovi svi sto ljude treniraju fudbal,kosarku,ragbi i tako dalje bar neki sport recimo fudbal da trenira ronaldinjo mi bi isto bili kao drugi timovi al bi  bili malo losiji od drugix

muskarac je sam po sebi erogena zona   Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Kad bolje razmislim ima Paki pravo, hajde ovako, napravi mali eksperiment. Uzmi lepo ilustrovani seksualni priručnik i počnite da ga čitate zajedno, stranu po stranu, polako. Možda bi bilo dobro da ga pročitaš pre sam. I vidi kako se tvoja devojka ponaša. Ako su joj slike fuj, ako ona to ne može da gleda onda jednostavno ona nije zrela za seks. Ako joj se dopada počnite da upražnjavate jednu po jednu temu. Ne morate da se upuštate u akrobatiku ili perverzije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Ma ne pricam ti o tome , nego to sto je ona uska nema veze sa mojom dobrotom ona ce da bude uska i za 20 godina ako se nesto ne preduzme...
Moze da nadje decka sa malim Smile

Salu na stranu... vidi...Pri pocetku sexa je boli, kasnije ne... tako da ocigledno da nije problem sto je uska... razumes...


Kad bolje razmislim ima Paki pravo, hajde ovako, napravi mali eksperiment. Uzmi lepo ilustrovani seksualni priručnik i počnite da ga čitate zajedno, stranu po stranu, polako. Možda bi bilo dobro da ga pročitaš pre sam. I vidi kako se tvoja devojka ponaša. Ako su joj slike fuj, ako ona to ne može da gleda onda jednostavno ona nije zrela za seks. Ako joj se dopada počnite da upražnjavate jednu po jednu temu. Ne morate da se upuštate u akrobatiku ili perverzije.
Ne verujem da je problem bas toliki...
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat
sex bez veze moze a veza bez sexa, NE!

ja mislim da sex bezveze ne moze nikako, al ajd  Smile

* a sad ozbiljno:

ne palis je dovoljno sto je krivica vas oboje jer, ako se ona ne trudi da sazna sta je lozi, onda ti mozes do sutra stimulisati prsticima, cime li vec, i neces nista postici.
mozda da porazgovarate o tome ?
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Za pobede,za miran san,za titule,za Partizan !

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4579
Zastava Vrnjacka Banja
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Qtek HP h6300
Ljudi pazite ovako...Znam sta kad joj uradim ona poludi...To joj uradim na bukvalno pola sekunde i ima da se trlja sama kao blesava... Napali se nenormalno...
Nije fora u tome...

@paki

Nju boli dok joj ne ubacim , kao brate da se zatvara   , kao da je opet bushim...Kapirash ? Nije ona bukvalno uska , nego nesto izmedju uska i zatvorena...I to sto kazes za decka sa malim , imala je decka sa malim pa o5 je bila ista prica...


IP sačuvana
social share


Sta je pesnik hteo da kaze ?

e ovi svi sto ljude treniraju fudbal,kosarku,ragbi i tako dalje bar neki sport recimo fudbal da trenira ronaldinjo mi bi isto bili kao drugi timovi al bi  bili malo losiji od drugix

muskarac je sam po sebi erogena zona   Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone SE 2020
Kad bolje razmislim ima Paki pravo, hajde ovako, napravi mali eksperiment. Uzmi lepo ilustrovani seksualni priručnik i počnite da ga čitate zajedno, stranu po stranu, polako. Možda bi bilo dobro da ga pročitaš pre sam. I vidi kako se tvoja devojka ponaša. Ako su joj slike fuj, ako ona to ne može da gleda onda jednostavno ona nije zrela za seks. Ako joj se dopada počnite da upražnjavate jednu po jednu temu. Ne morate da se upuštate u akrobatiku ili perverzije.

Seks za pocetnike... super knjzica... od 7 do 77 godina...

Sto se tice "uskoce"... budi srecan... to znaci da devojka ima jake vaginalne misice... Smiley

U sustini... njoj treba doooosta predigre... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat
sex bez veze moze a veza bez sexa, NE!
ja mislim da sex bezveze ne moze nikako, al ajd  Smile
Mislis ili znas?  Smile

Nju boli dok joj ne ubacim , kao brate da se zatvara   , kao da je opet bushim...Kapirash ? Nije ona bukvalno uska , nego nesto izmedju uska i zatvorena...I to sto kazes za decka sa malim , imala je decka sa malim pa o5 je bila ista prica...
Nas kako...dve varijante... ako je decko sa malim imao isti problem, onda postoje dve opcije, ni on je nije palio kako treba ili do ide kod ginekologa pa da onn vidi..

IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
brajko, a kad ližeš, el se ovlaži? El onako, baš dosta zasapunja? I vrišti i udara te u glavu, i stegne nogama? E tad skoči, i uteraj ....  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Samsung s3
koliko ima ona godina???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:43:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.