Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:10:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 31 32 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Seselj srpski junak i mucenik da ili ne?  (Pročitano 23658 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
cni , ako smo "mi" izgubili RSK, ajde je vi vratite, dobri ste sa Solanom.
A pitajte i Siptare,Hrvate i Muslimane da li zaista u vama vide prijatelja ili samo jos jednog Srbina ?
Zasto se zapadna politika koju vi volite da generalizujete kao "medjunarodna zajednica", uopste nije promenila prema Srbiji posle 5.oktobra ?
Mozda treba da nas ubedite da je Sloba bio vece zlo od hitlera, ali ja danas ne vidim Nemacku koja daje deo teritorije Jevrejima i placa reparaciju svim nacijama koje je unesrecila.
Ja danas vidim veliku Nemacku ujedinjenu koja bombarduje ponovo one koje nije uspela da dotuce pre pola veka i citam feljtone o hitlerovim oficirima koji u miru umiru u demokratskim S.A.D. radeci za pentagon, fbi ...



Ti nemozes Njemacku i Srbiju nikako da uporedis. Njemci su iza 2 svjetskog rata pohvatali 90% od svoih nacista, zlocinaca i sami ih osudili na smrt(neki su uspjeli pobjeci za juznu ameriku), sto se nemoze reci za srbiju(mladic itd itd.) U njemackoj su se pobijeni nacisti sahranjivali tajno da njihovi grobovi nepostanu kult mjesta za neo naciste, sto se nemoze reci o srbiji jeli se dizu spomenici cetniku drazi itd(to bi bilo isto ko kad bi hrvati digli spomenik anti ili njemci himleru)
Njemci i dan danas placaju ratnu ostetu belgiji, holandiji, austriji..nekima sa novcem nekima sa izvozom struje itd itd.
Njemacka nije dala dio teritorije zidovima, jeli zidovi nikad nisu imali svoju drzavu u njemackoj, jedino su im mogli da vrate kuce i sve ostalo sto su oduzeli.   
U njemackoj nema 40% ljudi koji glasaju za nacionalisticku partiju kao "jadikali" i nesanjaju o 4. reich kao sto 40% posto glasaca jadikala sanjaju o velikoj srbiji. U njemackoj nepostoji  40% posto ljudi sto bi podrzavali partiju ciji je clan u hagu. Zapad nemrzi Srbiju vec mrzi milosevicevu politiku i njene pripadnike. Srbija bi mogla biti kao najmanje austrija da se rijesi snova sirenja teritorija i drugih nacionalnih kompleksa. zar to nebi bilo fino ?
« Poslednja izmena: 19. Jul 2006, 15:31:30 od SavoNaSavi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Pa Šešelj je sam rrrekao na frrrontu u "Krrrajini" da ga boli kurrrrac jerrrr da ima on Beogrrrrad pa će se vrrrratit tamo ako oni ne uspiju obrrrranit "Krrrrajinu"  Smile Smile

S time im je sve rekao,što bi u prevodu značilo ako ne uspijete obranit moje bolesne ideje ja ću kući u BG a vi se jebite.Tako su se na kraju i jebali samo sad neki se prrrrave ludi kao da zaborrravljaju koji je Šešelj šupak bio prema vlastitom narrrodu.Ja da sam Srrrrbin odrrrrekao bi ga se prrrreko novina  Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
SavoNaSavi ,tvoja mrznja prema Srbiji je bezgranicna, krajnje je vreme da se asimilujes.
Prvo cetnici nemaju veze sa fasizmom, pa zar bi americki ratni veterani dodelili posthumni orden tom Drazi, dosli su ovde u Beograd slikali se Drazinom cerkom i vratili se u S.A.D.
Ali ta vest izgleda nije uspela da se probije do Sarajeva, pa Bosnjaci i dalje veruju da su Srbi imali organizovane fasisticke odrede kao sto je cetnicka gerila.
Danas najveci evropejac u Srbiji Vuk Draskovic svake godine slavi Cetnistvo na Ravnoj Gori, pa zar mislis da jedan takav ekstremno prozapadni politicar bi smeo da se pojavi u Briselu, da su cetnici stvarno fasisti.
Pa on ne bi smeo da izgovori slovo č, a ne da slavi Drazu svake godine javno.
Da su cetnici fasisti, ne bi mi smeli da dizemo cetnicke spomenike po Srbiji, takodje po R.Srpskoj Srbi ne bi smeli da daju ulice po poznatim cetnickim komadantima sa tih prostora.
To je samo jos jedan pokusaj da cetnike stavite u isti kos sa ustasama i handzar divizijom.
Ali kada vam Amerikanci budu dodelili orden za spasavanje americkih pilota, javite se.

p.s. zapad gleda samo interes i saradjivace i sa samim djavolom, ako od toga imaju koristi, zato ne lupetaj gluposti.

nikola34 , ja da sam Hrvat ... znao bih da sam pokatoliceni Srbin.Ali zar sve ustase nisu Srbi koji da bi se dokazali kao veliki Hrvati i cine i cinili su najstrasnija zlodela u Evropi.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Гамбино 
Ja nemrzim srbe ili srbiju. Ja mrzim onie sto glasaju za "jadikale" i podrzavaju njihove ideje. Siguran sam da ima puno srbijanca iz srbije sto dijele moje misljenje. Hvala bogu!Skroz dok bude "jadikala" bice i problema.
Ne nisam nikada cuo da su veterani iz amerike dolazili da dodjele drazi ikakav cin, imas li mozda izvor te informacije pa da procitam? 
To o vuku nevidim nikakve relevancije u ovoj diskusiji. Koliko znam da je jorg hajder imao svoj nacionalisticku partiju u Austriji i opet je smio da ide u Brisel, zasto nebi i vuk smio? Cuj, cetnici nisu fasisti. Koje pjevao bice mesa, bice mesa kad su ulazili u Vukovar? Ko je klao po bosni sa sjekirama i nozevima? Fasisti nisu samo oni koji bacaju zidove u gasne komore, i ne fasisti nisu samo ustase i handzar divizija.   
Smjesno je to sto pricas o spasavnju americkog pilota. Ako pricas o onoj epizodi u bosni onda si stvarno smjesan."Nas" makar amerikanci nisu bombardovali radi tipova kao seselj. i kako sad taj covijek moze biti junak?
ps. ti meni govoris da lupetam gluposti a ovde govoris nikoli da je pokatoliceni srbin...gdje tu ima zdrave smisli?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54

nikola34 , ja da sam Hrvat ... znao bih da sam pokatoliceni Srbin.Ali zar sve ustase nisu Srbi koji da bi se dokazali kao veliki Hrvati i cine i cinili su najstrasnija zlodela u Evropi.


ne laphrrrrdaj bezveze  Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Ljudi ne prepucavajte se bzvz....
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Evo jedne slike,pa sad ti meni kaži da četnici nisu bili fašisti,a to da smo mi pokatoličeni srbi je samo dokaz vašiih kompleksa manje vrijednosti

IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog ALL CAPS-a
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2323
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Ti nemozes Njemacku i Srbiju nikako da uporedis. Njemci su iza 2 svjetskog rata pohvatali 90% od svoih nacista, zlocinaca i sami ih osudili na smrt(neki su uspjeli pobjeci za juznu ameriku), sto se nemoze reci za srbiju(mladic itd itd.) U njemackoj su se pobijeni nacisti sahranjivali tajno da njihovi grobovi nepostanu kult mjesta za neo naciste, sto se nemoze reci o srbiji jeli se dizu spomenici cetniku drazi itd(to bi bilo isto ko kad bi hrvati digli spomenik anti ili njemci himleru)
Njemci i dan danas placaju ratnu ostetu belgiji, holandiji, austriji..nekima sa novcem nekima sa izvozom struje itd itd.
Njemacka nije dala dio teritorije zidovima, jeli zidovi nikad nisu imali svoju drzavu u njemackoj, jedino su im mogli da vrate kuce i sve ostalo sto su oduzeli.   
U njemackoj nema 40% ljudi koji glasaju za nacionalisticku partiju kao "jadikali" i nesanjaju o 4. reich kao sto 40% posto glasaca jadikala sanjaju o velikoj srbiji. U njemackoj nepostoji  40% posto ljudi sto bi podrzavali partiju ciji je clan u hagu. Zapad nemrzi Srbiju vec mrzi milosevicevu politiku i njene pripadnike. Srbija bi mogla biti kao najmanje austrija da se rijesi snova sirenja teritorija i drugih nacionalnih kompleksa. zar to nebi bilo fino ?
Ja ne vidim iz ovog izlaganja da @SavoNaSavi mrzi Srbiju, jer sve što je rekao je u potpunosti tačno, osim dela o Draži i Četnicima gde mnogo, mnogo greši, . . . to je deo Srpske istorije koji ćeš morati dobro da istražiš, ali ne iz knjiga koje su pisali komunisti i ne iz pogrešnog imenivanja stvari tokom ratova devedesetih . . . pa nisu Četnici ovi koji su se tokom devedesetih tako predstavljali i išli da prave cirkuse u i oko Srbije, oni najmanje imaju veze i sa Dražom i sa Četnicima, . . . a to što su oni sami sebe tako nazivali ili što ih je neki nepismeni nepoznavalac Srpske istorije tako zvao, pa to nema veze sa mozgom!!! . . . a ja da ti objašnjavam ko su Četnici, sada zaista nemam vremena, . . . a i najbolje ćeš naučiti i shvatiti ako sam budeš istraživao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0


IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog ALL CAPS-a
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2323
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Evo jedne slike,pa sad ti meni kaži da četnici nisu bili fašisti,a to da smo mi pokatoličeni srbi je samo dokaz vašiih kompleksa manje vrijednosti


A ti "pobjedniče" nije lepo od tebe što izvlačiš komunističke arhive, pa svi znamo kakva je politika vašeg mašinbravara iz Kumrovca bila prema Četnicima od 45-e pa sve dok ga nisu skrkali u mauzolej ovde kod nas, puno je to godina mraka da bi se nepismeni obrazovali, neobaveštani obavestili, a slepi progledali!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 31 32 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:10:26
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.