Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 03:24:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Serije od 99Mb,filmovi od 300mb  (Pročitano 6440 puta)
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Naravno da je moguce.U pitanju je x264 kompresija.Za dalje pitaj cika gugl-a...


Citat
All movies are compressed using the x264 codec which is far superior to XViD, the output format is in .mkv. The sources of the movies can range from 1080P & 720P Rips/HD-Rips/DVDrips to DVDSCR/R5 (Depending on when the movie was released)

A jeeeeste sad!
Sto volim kad se ljudi ovako mesaju a pritom su "dobro" obavesteni  Smile
To su filmovi u MKV formatu. Skoro je izasao program koji AVi pretvara u MKV, jako malo se gubi na kvalitetu a prepolovi ga skoro na pola. takodje moze da pretvara DVD u MKV sto je najbolja opcija, tada skoro i nema gubitaka.
To je sada nova "moda" koja ce jako brzo da se svuda prosiri  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Pa ja uglavnom vidjam da su HD filmovi u doticnom formatu Wink Posedujem njih dosta, kao i nekoliko video spotova u doticnom formatu...
Ta "moda" na stranim forumima je vec popularna Smile
« Poslednja izmena: 28. Avg 2008, 02:56:28 od milan91 »
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 601
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Motorola 
Dobro "obavesteni" nek se ne mesaju i ne pricaju razne price tipa da ne moze, nema sanse itd. Ko malo izgugla znace o cemu je rec, a sto se tice programa ima ih da se skinu avi to mkv, dvd to mkv Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 114
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Šta se vi svađate bez potrebe.Ripovanje HDDVD, BlueRey i DVD-a u Matroska (mkv) format je stvarno nešto novo i tek uzima maha.Verovatno je to budućnost za vrhunsku konverziju video i audo zapisa.Ogromna većina ljudi nikad nije ni čula da postoji taj format a kamoli da mogu da toliko komresuju DVD- a de se ne gubi mnogo na kvalitetu slike i zvuka.U prvom momentu kad sam naleteo na takav film mislo sam da je to neko zezanje.Međutim kad sam skinu taj film od 300 MB (upitanju je bio" IamThe Legend") poroszo sam zanemeo.Skinu sam baš taj jer sam već imao taj film u Xvid.avi formatu od 700MB.Kvalitet slike i zvuka ovog mkv od 300MB je mnogo bolju nego kod ovog od 700MB. Od tada sam skinuo desetak filmova u tom formati i uvek je kvalitet fenomenalan.
Pronašao sam i tutorijal(na engleskom) za početnike ,kako se ripuje DVD u mkv.
Ako nekoga interesuje može da ga skine odavde: http://dodownload.filefront.com/11632623//ac7b29835db6f47e87c7b679a500078dfdd6adaca86d66da169e2902ec68f19749a5420ad158da0f

Ili ovde:rapid
« Poslednja izmena: 28. Avg 2008, 22:15:06 od purke62 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I spent my whole childhood growing...what a waste!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2133
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia N95 8GB
nasao sam sajt sa gomilom filmova od 300-400mb.... veceras cu da pocnem da skidam.... sve su rapidshare linkovi...
« Poslednja izmena: 29. Avg 2008, 13:56:36 od ivicanikolic034 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Sony xperia
E dobro da znamo. Sad' mozemo na miru da grickamo semenke.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 03:24:04
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.