Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 27 28 30 31 ... 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Serije - Najave, aktuelnosti i druge infomacije  (Pročitano 152696 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Bloodline: Final Season (2017)

Prikazuje se od maja 2017. godine.

Porodične tajne počinju da se otkrivaju kada brat koji je bio porodična ‘crna ovca’ vrati se kući…



https://www.youtube.com/watch?v=cqNcPDBgyOM

serijala.com
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
„Досије икс“ се враћа на јесен


Потрага ФБИ-јевих агената Фокса Молдера и Дејне Скали наставиће се у новој сезони „Фоксове“ хит серије „Досије икс“, открили су представници те ТВ мреже.

Нових 10 епизода стиже на јесен, у којима ће фиктивни агенти Федералног истражног бироа Фокс Молдер и Дејна Скали – чије улоге припадају Дејвиду Дуковнију и Џилијан Андерсон – наставити са истраживањем необјашњивих случајева.

Популарна серија, емитована између 1993. и 2002. године, прошле године добила је наставак у виду шест нових епозода, у којима је откривено да Молдер и Скалијева имају сина Вилијама.

Нове епизоде привукле су готово 16 милиона гледалаца, истиче се из компаније "20th Century Fox Television".
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
j se na francuskom izgovara kao z...znaci bice da je zilien... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Ljudi se bude u jalovom svijetu, u prvom traileru za SF seriju “Extinct”

BYUtv je objavio prvi trailer za novu originalnu znanstveno fantastičnu seriju “Extinct“, čiji je tvorac ni manje ni više nego Orson Scott Card, autor popularnog žanrovskog književnog serijala o Enderu.

Radnja se odvija 400 godina nakon izumiranja ljudske vrste, te prati malu grupicu ljudi koji su ponovno oživljeni od strane vanzemaljske civilizacije. Vanzemaljci tvrde da žele povratiti ljudsku vrstu, ali ponovno oživljeni otkrivaju skrivene namjere koje osporavaju tu tvrdnju, i dapače potkrepljuju činjenicu da žele samo nanovo uništiti ljudsku civilizaciju.

Sutvorac i suscenarist serije je Aaron Johnston (Earth Unaware, Earth Afire, Earth Awakens), dok režiju potpisuje Ryan Little (Saints and Soldiers, Outlaw Trail). Glavne uloge tumače Chad Michael Collins (Sniper, Freakish), Victoria Atkin (Assassin’s Creed: Syndicate), Jaclyn Hales (Unicorn City), Yorke Fryer (How to Get Away with Murder), Jack Depew (Mad Men, The Fosters) Matthew Bellows (Grimm, Fuller House) i Jake Stormoen (Mythica).

Extinct na male ekrane stiže 01. listopada.




https://www.youtube.com/watch?v=ws6HoEkKpWQ

serijala.com
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 175
Oružje kao u seriji i filmau star gate.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Serija Sudija Dred (Judge Dredd): Mega-City One ‘u razvoju’


Britanska strip ikona Sudija Dred izgleda da dobija svoju visoko budžetnu TV seriju.

Kompanija IM Global i britanski izdavač igara Rebellion su se udružili da bi realizovali televizijsku seriju Sudija Dred: Mega Grad (Judge Dredd: Mega City).

Sudija Dred: Mega Grad će navodno biti “ansambl drama o timu Sudija”, sa čelnicima kompanije IM Global Television, Stjuartom Fordom i predsednikom Markom Sternom (koji je pomogao da se naprave Syfy serije kao što su Battlestar Galactica, Helix, i Defiance), i vlasnicima kompanije Rebellion, Džejsonom i Krisom Kingslijem kao izvršnim producentima projekta. Projekat će se snimati u Velikoj Britaniji, prema saznanjima BBC-ja.

Sudija Dred se prvo pojavio u dugo izdavanoj Britanskoj strip antologiji 2000 AD., kao nasilan, ponekad mračno smešan, smešten u distopijsku budućnost u kojoj ljudi žive u prenatrpanim velikim gradovima, a policajci koji su poznati kao sudije imaju ovlašćenja da oštro sude, pa čak i da pogube kriminalaca na licu mesta. Dredd je jedan od najbeskompromisnijih sudija i jedan od najstrašnijih. On je više anti-junak nego superheroj. Godine 1995, Silvester Stalone je igrao lik u osporavanoj adaptaciji Sudije Dreda od strane kritike, ali 2012 Pit Trevis snima film pod nazivom Dred, (koga glumi Karl Urban), koji postaje omiljen među obožavaocima.



izvor prolog

  Ovo se čeka Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
TV serija “The Gifted” dobila prvi trailer

TV serija zasnovana na karakterima iz Marvelovih X-Mena pod nazivom The Gifted dobila je prvi trailer. Serija se fokusira na roditelje koji su otkrili da njihova djeca posjeduju mutantske supermoći. Prisiljeni na bijeg od neprijateljski nastrojene vlade, porodica se pridružuje podzemnoj mreži mutanata i bori se za opstanak. Seriju je producirao TV odjel filmskog studija 20th Century Fox i televizija Marvel. Bryan Singer, koji je režirao četiri X-Men filma, među kojima su prvi i drugi film, te dva najnovija, X-Men: Days of Future Past i X-Men: Apocalypse, režirao je pilot epizodu. Seriju je napisao Matt Nix (APB, Burn Notice), a u ulogama se pojavljuju Stephen Moyer, Amy Acker, Percy Hynes White, Sean Teale, Blair Redford, Jamie Chung kao mutant Blink i Natalie Alyn Lind kao mutantica Polaris.



https://www.youtube.com/watch?v=qTzW9rMcbzk



serijala.com
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
“The Leftovers” svojom trećom sezonom najavljuje kraj svijeta

Ako ne gledate HBO-ovu seriju „The Leftovers“, vjerojatno ni ne znate što propuštate. Shame on you. Žao mi je da ovakva istinska kvaliteta pada u drugi plan, pored površnih sapunica za mase kao što su „Game of Thrones“ i „The Walking Dead“. Naravno, volite ono što volite, nije u tome problem, problem je taj što umjetnost polako nestaje, a zamjenjuje ju čista, praznoglava zabava. Ako smatrate da serije, filmove, knjige i što već služe samo kao eskapističko bježanje od stvarnosti, onda nam se razmišljanja jednostavno razilaze. Sva sreća pa ipak ima kreatora koji i dalje stvaraju nešto što bi se moglo nazvati umjetnošću i, mada ne previše, i dalje ima ljudi koji takvu vrstu fikcije odabiru probavljati.

„The Leftovers“ je jedna takva serija, ona proučava ljude, priča nam o religiji i obitelji, o gubitku i onome što dolazi nakon njega. To su sve ozbiljne teme, one kojima bi se umjetnost i trebala baviti. Lindelof i Perrotta ne troše puno vremena na pokušaje da zabave publiku, što je vjerojatno i razlog zašto su je neki u startu otpisali kao dosadnu (naravno, tu dolazi i faktor globalne mržnje nad Lindelofom kojemu još uvijek mnogi nisu oprostili „Lost“ i „Prometheus“), ali istovremeno je serija koja od početka pažljivo gradi svaki svoj kadar. Likovi su tako stvarni da ih nije fer nazvati dosadnima, no možda je to mnogima i problem u današnjem vremenu kad želimo da je sve veće od života. Nekima je valjda takva prizemljenost dosadna pošto, budimo realni, svi smo mi robovi jednake vrste prizemljenosti.

Druga sezona je ipak malo promijenila smjer, tako ono više nije bila samo priča o običnim ljudima nakon globalnog, nadnaravnog događaja, već se istovremeno počela graditi prava radnja, ili barem naznaka iste. Stvari su postale čudnije, veće, likovi više nisu bili samo statisti neke veće priče nego su postali njezin centar. Vjerujem da je to i razlog zašto se naglo dogodio preokret po mišljenjima kritičara i gledatelja. Serija više nije bila apstraktan niz slika ljudske psihe, već je postala standardnija, s glavom i repom. Poseban uspjeh postignut je time što serija nije zbog toga postala površna. Dapače, uz takozvani stil, dobili su i supstancu. Kraj druge sezone dočekan je uz digitalne ovacije i nije čudno da je uskoro potvrđena i treća, posljednja sezona. Kraj dolazi, najavili su Lindelof i Perrota, doslovno i figurativno.

Treća sezona počinje epizodom „The Book of Kevin“ i, kao i na početku prethodne sezone, nudi nam podulji, očaravajući uvod. On je ovoga puta smješten u devetnaesto stoljeće i prati obitelj koja s veseljem iščekuje kraj svijeta. Datum je zacrtan i kraj samo treba doći. Samo što ne dođe. Umjesto njega, svećenik najavi sljedeći datum. Tako se to nastavi ponavljati, u krug, sa sve očajnijim likovima. Cijeli taj prolog ispričan je bez ijedne riječi, tu su samo neprikladno vesela glazba i standardna leftoverovska depresija. Već sljedeća scena nudi prvi šok sezone koji neću otkriti, jer spoileri su zli i ovdje im nije mjesto.

Nakon početka, kako to i inače često biva, epizoda prati isključivo jednog lika – Kevina Garveya (Justin Theroux), policajca koji održava red u svetom gradu Miracle koji je poznat po tome da iz njega nije nestao apsolutno nitko, što ga čini globalnim fenomenom. U njemu sada žive gotovo svi važni likovi iz prošlih sezona i ova nam sezona nudi kratke uvode u svih njih.

Nakon bombastičnog starta, epizoda je standardno uvodna. Ništa VELIKO se ne dogodi. Ima par jako lijepih scena, od kojih se posebno ističe scena krštenja, ali generalno, prva epizoda je spora i lijepa.

Ono što se kroz cijelu epizodu najavljuje je još jedan datum kraja svijeta. Mnogi vjeruju da će sedma godišnjica neobjašnjenog nestanka ljudi istovremeno biti povod za nešto drugo, možda i veće od onog što se dogodilo ranije. Jer, kako oni kažu, sedam je sveti broj i nakon sedmice stvari se ponavljaju ili potvrđuju ili kako već. Sedma godišnjica je udaljena trinaest dana od početka treće sezona, zbog čega se grad počinje ispunjavati plakatima koji najavljuju kraj, a tu su i avioni koji po nebu pišu nimalo manje ohrabrujuće poruke. Leftoversi tako postaju prva prava midapokaliptična fikcija, barem koliko ja znam. Apokalipsa je počela na početku prve sezone, završit će na kraju treće, a mi smo zapravo gledali ono što se događa između.

Uz sve to, Kevin bi mogao biti novi Isus. Tako barem vjeruje dio likova koji su čak počeli raditi na titularnoj knjizi koja treba poslužiti kao direktni nastavak novog zavjeta. Lude stvari, ljudi. Bit će divlje.

I onda serija ode još nekoliko koraka dalje i u posljednje dvije minute servira nam ogromni spoiler. Da, Leftoversi su uspješno spoilali sami sebe. Naravno, konteksta nema nigdje na vidiku i koji vrag smo točno vidjeli saznat ćemo tek nakon što sezona završi, ali jedno je jasno – godinama u budućnosti, svijet će biti drugačije mjesto.

Kraj se približava. Pravi kraj, ne samo još jedno lažno najavljivanje. Nažalost, s njime dolazi i kraj serije. No ako ništa drugo, nakon njega moći ćemo reći da smo u svijetu fikcije dobili nešto istinski posebno. Ili ćemo barem tako reći nas devet koji ovu seriju fanatično pratimo.


serijala.com
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Zavrsio mi se Supernatural, odgledao sam fantasticni Agents of S.h.i.e.l.d., i dok cekam GoT7 i nove sezone, mogli biste preporuciti neku seriju slicnog zanra za ovo leto. hvala.
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
„Сага о Вешцу“ постаје серија у продукцији „Нетфликса“!


Сага о Вешцу“, како се зове серијал романа пољског писца Анджеја Сапковског, биће претворена у серију у продукцији „Нетфликса“, а за специјалне ефекте биће задужена компанија "Platige Image S.A.".

Један је од најуспешнијих романа у жанру епске фантазије, а по мотивима из књиге настала је и једна од најпопуларнијих и најнаграђиванијих видео-игара у историји.

„Анджеј Сапковски је створио невероватан и упечатљив свет. Чаробан. Не можемо да опишемо колико смо сви узбуђени што ћемо радити драмску адаптацију“, рекао је Ерик Бармак, потпредседник „Нетфликса“.

„Одушевљен сам што ће 'Нетфликс' да ради адаптацију мојих прича и остати доследан изворном материјалу и тематици коју сам писао више од 30 година“, рекао је Сапковски у званичном саопштењу.

„Узбуђен сам због будуће сарадњем, као и тима којем ће бити поверен да оживи ликове“, истакао је пољски писац.

компанија "Platige Image S.A.".

Један је од најуспешнијих романа у жанру епске фантазије, а по мотивима из књиге настала је и једна од најпопуларнијих и најнаграђиванијих видео-игара у историји.

„Анджеј Сапковски је створио невероватан и упечатљив свет. Чаробан. Не можемо да опишемо колико смо сви узбуђени што ћемо радити драмску адаптацију“, рекао је Ерик Бармак, потпредседник „Нетфликса“.

„Одушевљен сам што ће 'Нетфликс' да ради адаптацију мојих прича и остати доследан изворном материјалу и тематици коју сам писао више од 30 година“, рекао је Сапковски у званичном саопштењу.

„Узбуђен сам због будуће сарадњем, као и тима којем ће бити поверен да оживи ликове“, истакао је пољски писац.
Трејлер за трећи део видео-игре „Вичер“

Извршни продуценти на пројекту су Шин Данијел и Џејсон Браун, а специјални ефекти поверени су студију "Platige Image S.A.", који има неколико номинација за Оскара.

Није званично речено да ли ће бити играна серија са компјутерски генерисаним елементима или ће у потпуности бити компјутерски генерисана. Ипак, највеће шансе су да буде прва опција, попут Игре престола.

Још једна добра ствар за читав пројекат јесте што је исти студио радио на интроима у видео-играма Вичер, а режирао их је Томас Багински, који ће такође бити један од режисера на серији.

Сага о Вешцу прати Гералта од Ривије, једног од вештаца, реда појединаца који су подвргнути хемијским мутацијама од којих, уколико преживе, развијају посебне особине и надљудске способности.

Вешци се баве убијањем чудовишта која прете обичном народу, али је Гералт другачији, а са тиме су и његове авантуре занимљивије.



https://www.youtube.com/watch?v=7i23ZDoxClk
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 27 28 30 31 ... 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.136 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.