Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Serbuan maut [The raid: Redemption, 2011]  (Pročitano 4730 puta)
19. Mar 2012, 12:46:54
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
http://www.imdb.com/title/tt1899353/

The Raid: Redemption or Serbuan Maut is an Indonesian martial arts action film directed by Gareth Evans and starring Iko Uwais which is set for a 2012 release. This is the second collaboration of Evans and Uwais after their first action film, Merantau released in 2009. Both films showcase the traditional Indonesian martial art Pencak Silat. The fight choreographers of The Raid are Iko Uwais and Yayan Ruhian who also worked on Merantau. The US release of the film features music by Mike Shinoda of Linkin Park and Joseph Trapanese.

After its world premiere at the Toronto International Film Festival (TIFF), critics and audience alike hailed The Raid as one of the best action films in years.

Due to copyright issue in US and the plan of a trilogy, the original English title for US distribution has been slightly changed with the additional word; Redemption.[

Synopsis


Deep in the heart of Jakarta's slums lies an impenetrable derelict apartment building which became a safe house for the world's most dangerous killers and gangsters. The rundown apartment block has been considered untouchable to even the bravest of police. Cloaked under the cover of pre-dawn darkness and silence, an elite team is tasked with raiding the building in order to take down the notorious drug lord who runs it. But when a chance encounter with a spotter blows their cover and news of their assault reaches the drug lord, the building's lights are cut off and all exits are blocked. Stranded on the 6th floor with no way out, the unit must fight their way through the city's worst criminals to survive their mission.

Cast


    * Iko Uwais as Rama
    * Doni Alamsyah as Andi
    * Yayan Ruhian as Mad Dog
    * Ray Sahetapy as Tama
    * Joe Taslim as Jaka
    * Tegar Satrya as Bowo
    * Pierre Gruno as Lt. Wahyu





Izvor: Wikipedia




На ИМДБ има огромну оцену (8.3) за један акциони филм, а оценио га је поприличан број људи. Погледао сам трејлере и могу рећи да обећава. Ко воли добро рокање нека баци поглед на клипове, верујем да неће бити разочаран. Земља порекла је Индонезија, зато ко не воли азијске филмове нека заобиђе у широком луку и овај. Smile

« Poslednja izmena: 19. Mar 2012, 12:47:34 od monk13 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mora se gleda  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Qtek 小米
Нема везе са Србијом  Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Нема везе са Србијом  Smile

Нема. Smile




„Umri muški“ na indonežanski način

Jedan kralj droge, 30 spratova haosa kojima on vlada i 20 specijalaca koji će pokušati da ga pobede, radnja je napete akcije "The Raid: Redemption". Kada sazna za upad policije, gospodar kriminalaca gasi svetla i zatvara sve izlaze u soliteru, pa dobrim momcima ne preostaje ništa drugo do borbe na život i smrt.

Najavljivan kao najbolja akcija u poslednjih nekoliko decenija, film The Raid: Redemption stiže iz Indonezije.

Duboko u srcu sirotinjskog kvarta Džakarte stoji soliter koji je postao sigurna kuća za najokorelije kriminalce, a sve pod neprikosnovenim vođstvom kralja droge Reja.



Čak ni najhrabrijim policajcima nije padalo na pamet da upadnu na Rejevu teritoriju i pokušaju da zauzmu 30 spratova pakla.

Zadatak da obave tu nemoguću misiju dopao je timu 20 specijalaca.

Dobri momci uspevaju nekako da stignu do šestog sprata. Međutim, kada do glavnog gangstera dođe vest o upadu, naređuje da se pogase svetla i zatvore svi izlazi.

U situaciji kada ne mogu da pobegnu i nemaju gde da se sakriju, specijalcima jedino preostaje da se bore na život i smrt.

Film je već dobio brojne nagrade i pozitivne kritike među kojima se ističu one na festivalima u Torontu i Dablinu.

Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
mob
Apple 5
Siroki luk  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
  Ima već nekoliko meseci kako tražim prevod za ovaj film za koji sam čuo samo reči pohvale.Marantau koji je prvenac ovog reditelja me nije baš nešto oduševio ali ovo jedva čekam da vidim.
« Poslednja izmena: 27. Mar 2012, 00:18:47 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Још увек нема превода. Нисам ни знао да већ постоји добар снимак. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
  Ovo nema veze sa filmom Umri muški.Mektirnan,B.Vilis i ostali iz Holivuda su naspram Evansa koji je na privremenom (?) radu u Indoneziji obične male i ćelave bebe.
  Napisao sam gore da sam gledao Marantau koji me nije impresionirao.Ovde igra isti glumac.Nadam se da će neko ko bude gledao film napisati nešto ovde o tome.Mene je ovaj film doslovno oborio sa nogu.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Превод сам пронашао али изгледа да добар снимак још увек није изашао, само неки биоскопски. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
  Čovek je održao reč i preveo za manje od 20 sati film.Svaka čast.
  Dobrog snimka još uvek nema ili ga bar nisam našao.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.