Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Serbian History X  (Pročitano 2634 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2180
a ako je film o kojem se prica onaj o kome ja mislim,mlogo je dovar
IP sačuvana
social share

Nisam vegeterijanac zato sto volim zivotinje vec zato sto mrzim biljke
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Isti post kao na onoj temi SHX 2

Necu da se svadjam, slab sam sa zivcima jer slabo spavam od svega ovoga, ali cu ti odgovoriti sta imam
Nemci su krenuli u osvajacki rat, isli su napred, gazili i osvajali.... opcije koje smo imali je da ih pustimo da prodju ili da im se suprotstavimo i da nas ugaze. Mi smo morali da demonstriramo i primoramo ih da nas ugaze. Ok.... nije ni prvi ni poslednji put. Dalje... dosli su ovde preuzeli vlast... postavili svoja pravila...mi ih nismo postovali, a znalo se sta po tom pitanju sledi. I sledilo je, metak u celo, vesanje ili sta ti ja znam, ali nije bilo kao sto je kod nasih i nama bliskih uvek bilo.. cupanje noktiju, nabijanje na kolac, vadjenje ociju, secenje ruku i sl. Ubijali su kao ljudi, nisu se izivljavali. Bilo je i takvih primera, ali veoma malo. Znas li koliko je Nemacka vojska ubila ljudi van bitaka [gde je bilo manje vise jednakih gubitaka sa obe strane]? Manje od 30000 za 4 godine rata. Znas li koliko su hrvati ubili srba u jasenovcu? Oko 580.000 [ostali su se deklarisali kao hrvati, bosanci, muslimani i sl]. Znas li koliko ljudi umre od raka pluca za 4 godine? Oko 50000. Nemojmo se zavaravati i saliti da su nemci nasi najveci neprijatelji, pusti ti tiletove filmove i politiku. Imao si 2 dogadjaja u ratu koja si mogao nazvati nemackim zverstvima, mada su i ona bila opravdana u toliko sto su ljudi bili upozoreni a naravno nisu poslusali to je Krvava bajka u Kragujevcu i slican dogadjaj u Kraljevu. Vrlo je poznata bila partizanska politika da se deca u ratu aktiviraju, pa setimo se i debelog rumenog Boska Buhe i kompletne serije salas u malom ritu ... jesu nemci krivi sto smo mi slali decu u rat kao topovsko meso? Da li si ti uopste svestan da su nemci u svom najvecem ubijanju ubili 5000 kragujevackih mladica a da je tito na sremskom frontu u smrt poslao 11000 klinaca koji nisu znali ni kako se koristi oruzije jer su pravo sa prijema poslati na ratiste i ako su se nemci povlacilii nije bilo uopste neophodno praviti tu ofanzivu. Znas li koliki je procenat srba u tih 11000? Znas.
Ne mislim da su deca debili... debili su oni koji su ih poslali da ratuju.
Zapamti, pod NDH zastavom rukom sa crnom kosuljom ubijeno je 40 puta vise srba nego pod kukastim krstom, jer jasenovac nije bio jedini.
Jasenovac nije bio nemacki logor... bio je ustaski.
Sta su nemci radili jevrejima i kako ih mucili i sl to moze da bude predmet neke diskusije ovog tipa, ali mi i oni nikad nismo imali isti tretman.
Nemci su platili cenu onoga sto su uradili svetu... poravnati su sa zemljom i za 50 godina su se vratili da budu najjaca zemlja evrope, mi smo pobedili , rusi su pobedili pa opet zivimo kao stoka jer smo idioti.
Tito je kriv? Sloba je kriv? Zasto?
Tito je imao podrsku 70% naroda a sloba je na izborima imao 2.500.000 glasova koliko nakon njega svi kandidati zajedno nisu uspeli da skupe. Krivi su oni koji su ih birali... a to smo mi. Ne ja i ti i ne moji i tvoji matori, ali MI je svih 6.500.000 srba ovde...
Nemci? Nemce boli kurac ko je na vlasti, oni rade i uzivaju u plodovima svoga rada pritom ni ne znajuci ko im je predsednik.
Pusti ti Nemce. Ako zelis nekog mrzeti, mrzi ustase ili hrvate... ma koliko izmedju tih pojmova ne bio znak jednakosti, svakako je znak slicnosti jer su ustase i nekada i sada imale vecinu tamo... Meni ne znaci nista sto 5% siptara voli srbe, kao sto mi ne znaci nista sto 20% hrvata voli srbe...
Nije ovo verbalna gimnastika, nije ovo prica u prazno ili neko ubedjivanje, za to nema nikakve potrebe. To su cinjenice sa kojima cemo se jednom morati pomiriti da i dalje ne bi bili ubedjeni da smo od kosova na ovamo sve bitke pobedili.
 
Nacisti nisu bozanstvo kome se klanjam, ali... tako treba da izgleda i da se ponasa vojska, tako se postuje protivnik , tako se bori za svoju drzavu. Ti si svakako svestan da da njih nije bilo danas ne bi bilo autoputeva, mlaznih aviona, letova u svemir i svega onoga sto je nemacka a kasnije i amerika razvila od 1930te pa na ovamo.
 
Toliko....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Pa...i nije nesto
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2180
nemam pojma kako sam skpio hrabrost da procitam ono sf-ovo
IP sačuvana
social share

Nisam vegeterijanac zato sto volim zivotinje vec zato sto mrzim biljke
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 354
I nemoj da se svadjas jer nemas sa kim, a ako te neko napada samo mi ga pokazi.

"Vuk na ovcu svoje pravo ima
ka tirjanin na slaba covjeka;
al' tirjanstvu stati nogom za vrat,
dovesti ga k poznaniju pravu,
to je ljudska duznost najsvetija!"
   
   Da su i jaki skocili kao nejaki SRBI rat bi kratko potrajao. Zar treba posmatrati kako tirani osvajaju svet. Sta bi se desilo kad bi svi samo gledali i slusali? U redu sada kada se pogleda mozda nije najpametnije da tako mala zemlja pruzi tako ostar otpor bez oslonca, ali tako je bilo, mi smo SRBI. I kada se vec tako desilo treba pohvaliti nas ponos i nasu nepokornost, a dalje cemo razmisljati sta cemo. Nije bilo pametno ni nepozdraviti Hitlera na olimpijadi, a jedini smo ostali da sedimo. Ja se ponosim sto pripadam jedinom narodu koji se nije pred njim ustao. Zar ih sada treba poslusati? Da im pustimo da nam otkinu srce?
   Metak u celo... Cak i da je potpuna istina, a nije. Metak u celo... I onda je sve u redu? Jedna decija suza i mnogo je zlocina!
   Sta ti znaci ova prica o raku? To je bezosecajnost nad vrednosti coveka. Zar je to opravdanje za ubijanje? Ti pricas o brojevima koji uopste nisu vazni. Vazni su ljudi, a njima nisu bili jer nisu pripadali njihovoj naciji. Neosecanje svetosti coveka je nesto najgore. Previse je i ono sto su radili Jevrejima pa da ja ne volim kukasti krst. Ja vidis kazem ne volim, i kazem za kukasti krst. Ne kazem Nemce jer se to ne moze. Ti mozes one koji ne zasluzuju.
   Stalno napadas nas sto smo se branili i slali, a njih branis sto su ubijali. Bilo je gresaka u nasoj politici u kojoj su deca polagala zakletve i govorila da ce dati zivot za otadzbinu. Kome onda otadzbina ostaje... Ali to je SRPSKO. Zar je veci greh slati decu kada se vise nema sta da brane svoje ili ubijati decu da bi se otelo tudje. Mi bez slobode nikada nismo mogli.
   Ova politika i Sloba i Tito, to mi nista ne trebas pricati. Nije pametno, ali nema veze sa kukastim krstom. To sto uvek ne odigramo pametno nego slusamo cesto i neke druge organe sem mozga, ili neslusamo nista, to je isto srpsko. Srbine tu se bar mozes prepoznati, a i svaki drugi. Mozda se opametimo jednom, mozda nas izostre nevolje koje za cudo i dosada nisu, ali ako i ne, ako ostanemo ovakvi, i ovakvi smo nebeski.
   Sto se tice autoputeva... Bilo bi ih mozda manje, a verovatnije vise jer sem oruzja koje se unapredjuje, u ratu se mnoge stvari unazade.
   Nemci su imali dobru vojsku. Za svaku osudu je njihov osvajacki rat, za pohvalu nas prkos velikoj sili. Bar se sami pohvalimo, jer nas drugi nece razumeti.

P.S. Boli me kako su Nemci stavljali kukasti, ovo je tvoja zastava. Pricate o nekom velikom srpstvu, a oko vrata nosite kukasti krst.
IP sačuvana
social share
Ako to do sada niste ucinili obavezno posetite: http://www.burek.com
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 354
Samo sloga Srbina spasava

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

SSSS.jpg
(33.15 KB, 500x250)
IP sačuvana
social share
Ako to do sada niste ucinili obavezno posetite: http://www.burek.com
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
SSSS
=
Samo
Slavko
Seje
Strah
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.175 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.