Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Serbian History X  (Pročitano 2637 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Zato sto u nekim situacijama ne mozes da biras. Ne mogu da mrzim nekoga ko nije nista kriv, a neki crnac sa strane to svakako nije, mogu da mrzim jevreje ili recimo deo kineza, ali kakve veze imaju crnci?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 293
ja bih mrzela crnce koji bi dosli u ovu drzavu i poceli da je skrnave bas kao i Kinezi..... Inace, nemam nista protiv crnaca iz Afrike, jer je to njihova domovina.... U ovi u Americi me nerviraju.... jer su gamad.... jer imaju vece privilegije jer su crnci... imaju manje zatvorske kazne jer su crnci..... vise se pojavljuju u medijima iako su svi ti reperi krimosi, svi ih vinu na nebesa..... a bele odmah trpaju u zatvore..... veruj mi tako je...... i rasno mesanje bih definitivno zabranila jer je u Americi neverovatno zastupan.... ali je ne pravim zakon... mislim da znas ko ga pravi.....
IP sačuvana
social share
Ono što me ne uništi čini me jačim!! Oh, yeah! Smiley
                                                              K.P. (1988-?)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Definitivno si potpala pod neciju propagandu... Sto se mene tice crnci su mi prijatelji posto degenerisanu americku naciju zaista ne mogu da podnesem, a to kakva prava imaju, to sto ti pricas, to je samo bajka, no dobro, svako ima pravo da veruje u ono sto zeli.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 293
Ne podnosim ni ja izdegenerisanu americku naciju u koju by the way spadaju i crnci, a nisam potpala ni pod ciju propagandu....
IP sačuvana
social share
Ono što me ne uništi čini me jačim!! Oh, yeah! Smiley
                                                              K.P. (1988-?)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jesi, izbija iz svake tvoje poruke Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 354
A gde si ti SF odgledao citav film. Ovo sto se prikazivalo kod nas je cenzurisana verzija bez kraja.
Mislim da je lose mrzeti cak i jednog coveka koji ti je ucinio zlo, a mrzeti kompletno jednu naciju, to su price iskompleksiranih likova. Ti jos prikrivas to kao fora poznavanjem istorije. Svako ko poznaje srpsku istoriju ne moze voliti kukasti krst i Hitlera. Ali zato recimo ti mrzis jevreje, ne znam da li si upoznao kada nekog.
IP sačuvana
social share
Ako to do sada niste ucinili obavezno posetite: http://www.burek.com
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Imala je da se nabavi na divx full verzija ako se dobro secam, relativno davno je bilo, mnogo mi je svezije ovo sto se skoro prikazivalo.
Kukasti krst je nasem narodu mnogo manje zla naneo nego ustaska crna kosulja, nemci su bili vrlo jasni, to sto smo mi idioti druga je stvar. Bili su stotinama puta jaci od nas, postavili su pravila igre i rekli sta ce biti ako ih ne budemo postovali, mi smo uzeli da se kurcimo i pravimo sranje , kao sto obicno biva. Oni nisu klali, mucili, silovali, oni su bar upozoravali i ubijali kao gospoda, dok se zna kako su to radili cetnici i ustase , ne retko svom rodjenom narodu.
Imao sam prilike upoznati svega par zaista pravih jevreja i tim ljudima jednostavno nikako ne mozes da se primaknes, imalo je i par ljudi koji su bili malo slabiji u svojoj veri i njih se uglavnom porodica odricala zbog sticanja prijatelja koji nisu jevreji.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 354
To izgleda samo ti znas kako su nas Nemci gospodski ubijali. Uzasno je ubijanje Srba nazvati gospodskim cinom, i totalno je nepatriotski reci da su bili debili svi oni koji nisu mogli da trpe neprijatelja na nasoj zemlji. Ja podrzavam da se od neprijatelja uci i da se neprijatelj postuje, ali nikako da se velica zastava pod kojom su klata srpska deca (bez obzira sto ti mozda mislis da su gospodski ubijana ili da su ta deca debili). Sve te vase price su toliko uzasne da ja slusajuci ih gubim smirenost i nemam vise volje ni da branim svoju misao ni da napadam vasu. Jedini razlog zbog kog imalo postujem ljude koji tako pricaju je to sto vas na shvatam ozbiljno.
IP sačuvana
social share
Ako to do sada niste ucinili obavezno posetite: http://www.burek.com
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2180
mislim da ste obojica na neki nacin u pravu,nemci nas jesu upozorili ali ubijanje nikako ne moze biti gospodski cin.
IP sačuvana
social share

Nisam vegeterijanac zato sto volim zivotinje vec zato sto mrzim biljke
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 132
Za vreme nemacke okupacije trebalo je prvo sacuvati glavu. Lako je bilo jednom "Hrvatu" (ili sta god da je bio) da ubija Nemce po Srbiji kada je znao da se osveta nece vrsiti na njegovom narodu. Sta je falilo Cesima tada, pustili Nemce da prolaze i nisu imali vecih problema. Nego je copavi nasao da se kurci po Srbiji. Za vreme rata je sasvim normalno da se postavljaju pravila igre.
Danas vidis sta nam je donela nasa politika koji smo vodili posle ´41. Da smo tada ispostovali dogovor sa Nemcima (ili kao sto su nas komunjare ucile "kapitulaciju") imali bi danas minimum 2 milona vise Srba. Uvek ce biti jakih koji ce se boriti za dominaciju u svetu. Evo sada se svi mi trudimo da udjemu u Evropu. Pa ko je prvi pokrenuo tu ideju o EU - Hitler. Samo sto je on bio debil koji je to pokusao da ostvari na silu.

Jos jedna stvar: istoriju pisu pobednici, tako da necemo znati sta se sve tacno desavalo u to vreme.

Moje licno misljenje: nismo trebali da furamo fazon Bolje rat nego pakt, i bolje grob nego rob. Sacuvali bi mnoge zivote, a ne bi izgubili nista. Ipak smo mi mali narod da se zajebavamo, a zajebavali smo se pre 60 godina isto kao i pre 10 godina. Danas bi vecina ljudi robovala u Nemackoj i USA Smile

Sta je Srbija dobila s´tim sto se borila protiv nacizma ? NISTA !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.