Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Maj 2024, 12:43:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sensation White 21. Maj 2011 Beograd  (Pročitano 42084 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Deluje mi da je vizuelno stvarno zanimljivo, ali opet, nikad ne bih dala tolike pare za kartu...Ne znam sta i ko mora da dodje da iskesiram minimum 9 'iljada za kartu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia 


Mozda su prodali i vise od 70% karata  Smile
Vredi videti, ali ne vredi 7000 u svakom slucaju, bar ne na ovu bedu.
« Poslednja izmena: 22. Maj 2011, 14:06:55 od Marco V »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Qtek 小米
Realno. Garnitura koja je "slusala" iskljucivo dizel,sad slusa house i taj polu tehno...
Taчно тако и то је маса коју можеш да обликујеш како год желиш.

Ono sto mi slusamo je najbolje i najpoucnije a ono sto slusaju drugi je sranje i sund Smile
Тако размишљају клинци, који се идентификују само са једним музичким правцем.
Ја поред хип хопа и осталих црначких музичких жанрова који чине хип хоп, волим рецимо и гранџ и уопште ту алтернативу 90-их , да не буде оно ''од Силване до нирване'', преко Бетовена, али отприлике је тако.
Можда најмање волим метал, али мегадет је учинио да и о том правцу имам позитиван став.
Сваки правац је имао неку сврху и квалитет, али шта је ово данас.
Дакле ја сматрам да чак и турбо-фолк извођачи могу да ураде бар једну квалитетну песму, што значи да сматрам да свака музика има бар трунку квалитета осим овог новокомпонованог електронског смећа, који престаје и да буде музика.
Значи није ја слушам боље од свих вас, него сви слушају бољу музику од вас.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
koji su to svi?

gde mogu da nadjem te sve?
« Poslednja izmena: 22. Maj 2011, 15:13:11 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
I kako bilo ljudi ?  Smile
IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3325
Zastava Београд
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung S4 mini
Realno. Garnitura koja je "slusala" iskljucivo dizel,sad slusa house i taj polu tehno...
Taчно тако и то је маса коју можеш да обликујеш како год желиш.

Ono sto mi slusamo je najbolje i najpoucnije a ono sto slusaju drugi je sranje i sund Smile
Тако размишљају клинци, који се идентификују само са једним музичким правцем.
Ја поред хип хопа и осталих црначких музичких жанрова који чине хип хоп, волим рецимо и гранџ и уопште ту алтернативу 90-их , да не буде оно ''од Силване до нирване'', преко Бетовена, али отприлике је тако.
Можда најмање волим метал, али мегадет је учинио да и о том правцу имам позитиван став.
Сваки правац је имао неку сврху и квалитет, али шта је ово данас.
Дакле ја сматрам да чак и турбо-фолк извођачи могу да ураде бар једну квалитетну песму, што значи да сматрам да свака музика има бар трунку квалитета осим овог новокомпонованог електронског смећа, који престаје и да буде музика.
Значи није ја слушам боље од свих вас, него сви слушају бољу музику од вас.
Degustibus non est disputandum.  Smile
I sta bi ti rekao za osobu koja je muzicki obrazovana, samim tim svira odredjeni instrument, slusa underground rap i ide na zurke ovog tipa?
Svako nadje u necemu ljepotu, zadovoljstvo, i svaka muzika ima kvalitet u nekom segmentu...
peace Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 49
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Jao jao, koliko samo pljuju ovi ljubomorni na muziku, na dobar provod, na sve sto im padne na pamet! Tisina bre misevi, niko vas nista nije ni pitao, ovo je bio vrhunki dogadjaj svetskih razmera u Beogradu!
IP sačuvana
social share
Bosses have these crazy ideas in their mind that the raid wants to kill them...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
@Gambino

Mogu da razumem da neko ne slusa neku vrstu muzike ali ne mogu da verujem koliko ti mrzis bilo sta sto nije rep i to crnacki, americki. Iz one amerike koju ti mrzis svakodnevno.

A znas li sta je po meni zalosnije od repa koji slusaju crnci iz geta i koji se loze da su do jaja? Belci koji tripuju da su crnacki reperi. To mi je smesnije od nekog Stanojka iz Belu Palanku koji zna napamet sve Dimcine pesme. Svaki reperski spot je isti zadnjih 20 godina. Ribe, kola, kajle i nabildovani crnci, u svakom spotu samo to. I rep slusaju pretezno klinci, odnosno 90% rep publike je do 25 godina.


Ne slusam haus, tehno i ostale tuc-tuc-tuc pokrete ali u svakom muzickom pravcu postoje stvari koje su ok. White sensation je spektakl koji zaista vredi doziveti. Druga je stvar sto su nasi napumpali cene pa posle obarali i na dan koncerta si mogao da kupis kartu za 2000 dinara i to gde god si hteo. MAsa ljudi koje znam je otislo i kupilo karte po 2000 dinara, a pola njih uopste i ne slusa tu muziku. Svi su se odlicno proveli.



I da, nisam bio i zao mi je sto nisam, imao sam druge obaveze. Nikad nisam cuo za Ingrosa, kazu da je bilo najjace dok je on bio disko-dzokej.
« Poslednja izmena: 24. Maj 2011, 00:13:15 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Mozda su prodali i vise od 70% karata  Smile
Vredi videti, ali ne vredi 7000 u svakom slucaju, bar ne na ovu bedu.

Sve ulaznice su otisle. Moj drug hteo da ide, nije nasao karte, a tapkarosi prodavali za 100e. 20000 ljudi bilo. Zao mi je sto nisam bio, ali nema veze, dobra vest je da je Beogradska Arena potpisala trogodisnji ugovor sa Sensation timom, tako da, kazu, sledece godine ce biti jos bolje!!! Na to cu ici, pa da je neznam sta. Smile
lol, ionako ce sledece godine biti smak sveta, pa da se izivimo do kraja.  Smile Smile
« Poslednja izmena: 24. Maj 2011, 01:29:51 od Aconja »
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.60
mob
Tel.Me Your.Number
Sledeće godine Wicked Wonderland Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Maj 2024, 12:43:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.