Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:18:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Selo Gori a Baba Se Ceslja  (Pročitano 91639 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
Dakle mislim da juznjacki govor nije los cak je previse OK ali ne prihvatam seoske izraze i fraze jer mislim da ga nisu skinuli u opriginalu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Serija je snimljena u okolini Trstenika, tacnije u Medvedji i Kukljinu. To, koliko ja znam, nije jug Srbije. Serija je dobra i poucna i po meni trenutno najbolja koja se prikazuje.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
serija je odlicna za retardirane. cak su i pinkovi seljaci bolja varijanta od bajicevog tradicionalnog djubreta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 61
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
serija je ludilo ............. znaci valjao sam se od smeha ......... odlicno ............ moze li se negfe skinuti?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


905. члан форума по реду!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1636
Zastava Bresno Polje, Trstenik, Rasinski okrug, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One M9
O Selo Gori A Baba se Ceslja [OVDE]

"Mojim seljacima još uvek niko nije porušio crkvu, nije im oteo njive i zabrane, nije im posekao mlade voćke i zapalio seno. Film 'Selo gori a baba se češlja' nikada neće biti prikazan u Kanu i Veneciji, biće mi dovoljno da ga vole i čuvaju Radašin, Milašin, Živojin, Dragojlo, Radenko, Milica, Milona, Radojka, Zlatana, Milutin...

Ovo je priča o njima i za njih.
Ako je budu razumeli i drugi – biću srećan."

Radoš Bajić

Serija je pravljena za ljude iz Trstenickog i Krusevackog kraja tako da ne cudi to sto je drugi ne razumu. Nemojte da vredjate seriju a jos manje da je uporedjujete sa Pinkovim seljacima jer je ta serija bedan izgovor da se potrosi nekoliko metara filmske trake. Sama cinjenica da je "Selo gori a baba Se ceslja" najgledanija, pokazuje da je serija u potpunosti uspela i da je stvarno kvalitetna i dobra kako sto sam ja o njoj i pricao.

NOVA SERIJA 'SELO GORI, A BABA SE ČEŠLJA' GLEDALO 3 MILIONA GLEDALACA
 
 Naša nova serija 'selo gori, a baba se češlja' autora Radoša Bajića postavila je novi rekord u broju gledalaca od kada se elektronski mere rezultati gledanosti. Prvu epizodu gledalo je gotovo 3 miliona gledalaca, sa rejtingom 33 odsto , odnosno udelom u gledanosti od 64 odsto.

Na listi najgledanijih emisija u Srbiji, Radiotelevizija Srbije sada ima 8 od prvih 10 emisija.

Lista:

1. Selo gori a baba se ceslja - RTS
2. Eurosong (finale) - RTS
3. Serija: Stižu Dolari - RTS
4. Film: Zona Zamfirova - RTS
5. Film: Ivkova Slava - PINK
6. Serija: Zona Zamfirova - RTS
7. Serija: Bela Lađa - RTS
8. Fudbal: SCG - BiH Kvalifikacije za SP - PINK
9.  Izvačenje nagrada Grand Kafe - RTS
10. Germany 2006: SCG - Holandija - RTS
« Poslednja izmena: 26. Mar 2007, 09:47:59 od kirov »
IP sačuvana
social share

"Potreban nam je novi socijalni konsenzus, odlaganje svih sporova i sukoba, zavrtanje rukava, uvođenje reda" Dr. Zoran Djindjic
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


CS Maniac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5699
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
SonyEricsson k300i
Gledao sam prvih 5 minuta i vise nisam mogao da izdrzim, mislim katastrofa kako neko ima zivaca to da gleda  Smile
IP sačuvana
social share
         
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Da ne poredite je sa pinkovim seljacima posto je ta serija shit sund ali tezak i nimalo nije smesnaa vise je zalosna

Ova serija makar ima pricu
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


905. члан форума по реду!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1636
Zastava Bresno Polje, Trstenik, Rasinski okrug, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One M9
Gledao sam prvih 5 minuta i vise nisam mogao da izdrzim, mislim katastrofa kako neko ima zivaca to da gleda Smile

Pošto ne živis u rasinskom okrugu normalno je da ti nije smešno jer ne razumeš fore (pročitaj gore šta je Radoš rekao). Serija ima dobru pricu metaforicna je, poučna i smešna, a kao što sam već i reko, ko shvati metaforiku shvatiće i seriju.
IP sačuvana
social share

"Potreban nam je novi socijalni konsenzus, odlaganje svih sporova i sukoba, zavrtanje rukava, uvođenje reda" Dr. Zoran Djindjic
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1677
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Ziva glupost su seljaci,ali za ovo ne postoji nista da se kaze osim da je katasrofalno razocaravajuce losa
IP sačuvana
social share
... Ja kapiram da neko gotivi Maradonu,Tajsona,Rodmana,Kanidju,Mekinroa,Kantonu jer su ljudi nenadjebivi i na terenu i van njega i stvarno imaju originalan način pristupa životu...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


905. члан форума по реду!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1636
Zastava Bresno Polje, Trstenik, Rasinski okrug, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One M9
Ne shvatas fore....
IP sačuvana
social share

"Potreban nam je novi socijalni konsenzus, odlaganje svih sporova i sukoba, zavrtanje rukava, uvođenje reda" Dr. Zoran Djindjic
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:18:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.