Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:00:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ko bi po vašem mišljenu u ovom trenutku bio najpodobniji za selektora A reprezentacije?
Klemente
Mihajlović
Stepanović
Tumbaković
neko drugi
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Selektor A Selekcije  (Pročitano 4440 puta)
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.1
Znaci tebi su bitne izjave, a ne sta je realno. Ako dodje neko i realno kaze: mi cemo protiv Francuske i Rumunije uciniti sve da prodjemo na SP ali nije sigurno da cemo uspeti, taj ne veruje u reprezentaciju, njene mogucnosti i potencijal srpskog fudbala? Pa zato nam i ide tako sto stalno umisljamo da smo mocan i jak tim i posle se naravno razocaramo kad bureknemo, Jel taj tvoj "jak tim" bolji od Francuske i Rumunije i hoces i Mihu smenjivati i pljuvati ako nas ne odvede na SP? Takav mentalitet je i doveo do lose atmosfere na ovim poslednjim utakmicama, i to po meni vise govori o nama nego o reprezentaciji! I ne zaboravi, a s obzirom da si iz RS trebao bi i da znas da uvek moze gore!

U reprezentaciju su uvedeni mnogi igraci i ne vidim koja to masa dobrih igraca ne moze da pridje reprezentaciji, ovo ili ono ime je stvar ukusa, al masa dobrih igraca?

Vec sam rekao, nemam nista protiv Mihe, al bih mu pre dao da se dokaze u nekom klubu, i nemoj da preuvelicavate znacaj toga sta ce On da izjavi ili kako ce nekog da isamara, sve mislim da ce da ukori recimo Stankovica ako ovaj ne bude odigrao dobro...

Ja sam za dugorocnije i realnije razmisljanje i voleo bih da se nesto gradi od temelja korak po korak a ne da se stalno traze instant resenja sad i odmah. Pruzio bih Klementeu priliku da nas vodi jos jedan ciklus kvalifikacija i pri tom bih sasvim realno merio njegov rad ne spram toga hocemo li se plasirati na SP (jer mi takvi favoriti nismo) vec spram toga da li ce zavrsiti formiranje reprezentacije, da li ce stvoriti igru, i da li ce se stvoriti realni uslovi da se plasiramo na sledece EP sto mislim da bi trebao da nam bude cilj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
ma meni je bitno da, ko god dodje, utuvi igracima u glavu da igraju fudbal za reprezentaciju. da se tu daje najbolje od sebe i da se tu gine. klemete to ocigledno nije u stanju. neambiciozan, nikakav autoritet, lik kao da je dosao po penziju.
naravno da  pljuvati i mihu ako ne postigne nesto sto obeca. ali i on je toga svjestan. pa da li bi se ti nasao u kozi jednog ilije petkovica poslije njemacke?  da te mrzi tvoj narod?  ja mislim ovako - za mladje ljude - veci rizik zbog njihove sopstvene karijere - samim tim veca posvecenost poslu, ambicioznost, predanost - volja (da, volja. ono sto nam nedostaje kad se sve sabere)

i naravno, ne treba biti carobnjak da vidis razliku izmedju menatliteta jednog sinise mihajlovica, i havijera klemetea... jbg.. 

stvaranje tima... pa jbt. za sta sluze mlade selekcije? sta smo uradili sa mladim selekcijama u poslednje 3 godine? cudo, eto sta smo. pa evo ih u A timu. sta jos treba da se gradi?


ps.
sta bi ovo trebalo da znaci?

I ne zaboravi, a s obzirom da si iz RS trebao bi i da znas da uvek moze gore!


 Smile


IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.1
Igrati i boriti se za reprezentaciju nije stvar utuvljivanja igracima toga u glavu, vec je to stvar kucnog vaspitanja, nikom takvu stvar ne mozes da utuvis u glavu ako su njemu bitnije pare i komfor od zemlje za koju igra, a takvih je sve vise svuda, jedina mogucnost je da ga onda ne pozoves da igra za reprezentaciju, al onda ce javnost da te razapne na krst, zasto ga nisi pozvao, pa ti guras svoje igrace, pa nemas pojma itd. Kakav je to argument "mentalitet trenera"? Hoces da kazes da ako je neko smiren da nije ambiciozan i autoritativan? Pa evo dam ti primer Ivice Osima, pa Muslina, pa gomile trenera koji se ne bacaju sa velikim izjavama ni pre ni posle utakmice, ne znam sto svi padate na neke lajave likove...
Mladu selekciju postaviti kao A tim i mi smo automatski vicesampioni Evrope kao sto je to bilo u mladjim kategorijama, e pa kad bi to tako bilo, stvarno bi bilo lepo, da ne pricamo koliko talenata je ostalo samo na talentu, itekako tu ima da se radi i gradi sa njima...
Pljuvanje i mrznja je za mene vise odlika nerealnosti naroda nego zaista da je neko zasluzio da ga se bas toliko mrzi...

P.S. ovo da moze gore znaci da vi u RS stalno gubite deo po deo nadleznosti, neprijatelj nikako da stane, da mu se ukaze prilika najradje bi vas proterao...al necemo ovde o tome...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
ne pricam o "izjavama", nego o onom sto trener zacrta prije nego sto preuzme ekipu. da jasno i precizno kaze sta ce da uradi i sta mu treba da to ostvari.
"A" reprezentacija se ne "gradi" u presudnim mecevima kvalifikacija za EP ili SP. klemente neka preuzme kadete, pa neka pravi igrace i sporovodi u djelo svoje vizije buducnosti. 


e TO je ubilo fudbal. zbog tog nas jebu kazahstan i jermenija. zato sto oni igraju SAD sa nekim drvosjecama i konobarima a mi se sa gomilom svjetskih igraca satro spremamo da igramo NEKAD kad stasaju neki drugi, pa kad se uigraju neki treci... i uvijek dolaze neki vizionari, svaki im petogodisnji plan i ugovor na godinu dana...
jbt. pa zar ti stvarno mislis da je ovo realan domet sadasnje ekipe?

ps.

jbt. kako si to povezao, bas me zanima  Smile





 

IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1611
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Ako je savez imao para da ispostuje Klementea onda mogu da plate i za Antica ili Muslina, ili neka postave nekog mladjeg, npr. Djukica ili Mihajlovica (pod uslovom da tada prestane da obavlja funkciju u Interu) Tumbakovic i Stepanovic su sprdnja i to je korak u nazad, onda bolje da ostane Klemente.
Nije problem u selektoru vec u FS i ekipi koja je tamo ustolicena (pre svih onaj Savet sve sa Djoricem, Kosanovicem....) Slicna situacija se desava i kosarkaskom savezu, ljudi koji su kandidati za selektora nece da im popuju neznalice i bitange iz raznih "strucnih saveta".
Prvo treba da se sredi situacija u savezu pa tek onda traziti selektora.
IP sačuvana
social share
crno-bela zastava simbol je picketina

Stella Rossa
           Campione d' Europa 1990-91
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
бата Ђора је рекао да је разочаран шта се све ради у савезу и да одлази из истог.
Стварно не знам шта ћемо без такве величине
IP sačuvana
social share
Фудбалски савезе ти си брука земље Србије!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1479
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10766
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
Ovo ide u lock posto vidim da je otvorena slicna tema u kojoj se moze diskutovati o selektoru...

Фудбалска репрезентација Србије
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:00:14
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.126 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.