Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 18:18:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ko bi po vašem mišljenu u ovom trenutku bio najpodobniji za selektora A reprezentacije?
Klemente
Mihajlović
Stepanović
Tumbaković
neko drugi
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Selektor A Selekcije  (Pročitano 4463 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
Klemente
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

When there's grass on the field- play ball!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 338
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
SonyEricsson k810i
Ma samo da je Srbin i da nije totalni idiot i bice nam do jaja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1611
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Koji Tumbakovic, Mihajlovic...
Jedan je S L A V O L J U B   M U S L I N
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
crno-bela zastava simbol je picketina

Stella Rossa
           Campione d' Europa 1990-91
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1479
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
Ma MIHA,da ih sve išamara pizda im materna Smile
« Poslednja izmena: 28. Nov 2007, 00:45:07 od pilac »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja обе руке за Миху, али је по мени најреалније да се врати тумбаковић. И Терзи одговара да му екипу води човек који је научио да чути на махинације криминалаца који му диригују, човека који је ћутао и док су му газде биле Зека и Бјека и радили шта су радили. ове глупости које је неко навео како је Миха помоћни тренер па не може су по мени тотална бесмислица. Кога је то Билић водио? Па макар као помоћни? и сад би већина људи одавде буљу дало да имамо такве успехе. најреалније гледано, ретко ко да има такав карактер . А то је по мени пресудно, да неко размрда ове наше ћопавце кад треба да играју против фински, казакхстана, туркменистана, киргистана, и осталих ана и нија...
IP sačuvana
social share
Фудбалски савезе ти си брука земље Србије!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
ja sam za mihu

1. lud je ko struja
2. atraktivan trener  Smile
3. doci ce samo ako ode terza - sta vise treba...
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Koji Tumbakovic, Mihajlovic...
Jedan je S L A V O L J U B   M U S L I N
 Smile Smile Smile

Ma ajmo sad svi cigani da kazu jedan je Slavoljub Muslin, a svi Grobari jedan je Ljubisa Tumbakovic...
« Poslednja izmena: 29. Nov 2007, 04:04:54 od partizan u srcu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Ajde.

Jedan je Slavoljub Muslin.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.1
Ja sam pod br.1 za nekog ko se nece vraćati na staro, već će nastaviti pravljenje nove reprezentacije, znači muka bi mi bilo da dodje neko i da vrati u tim Kežmana i ostalu gardu, valjda je sa tim završeno. Isto tako mislim da je jako bitno da trener bude posvećen samo reprezentaciji tj. da ne sedi na 2 stolice ili ti da nije selektor samo onih nedelju-dve od objavljivanja spiska pa do kraja utakmice i konferencije za stampu nakon nje...

Mihajlović može da bude dobar potez, a primer za to su Đukić i Bilić, al može da bude i katastrofa kao što su bili recimo Savićević ili "harizmatični" Slavnić u basketu, tako da nema tog koji može nešto da tvrdi kako bi nam bilo ovako ili onako sa Mihajlovićem, biranje njega za selektora je cista kocka, a pitanje je da li mi smemo da se kockamo sa reprezentacijom...

Tumbaković je bio dobar trener u našim okvirima, neko reče da ništa nije pokazao u Evropi, meni se više čini da On nije ništa pokazao u kup takmičenju, znači dve utakmice pa ko koga, dok se u kvalifikacijama igra liga sistem tj. skupljaju se bodovi, pa sad ako nas Francuzi kod njih napune 5:0, a mi ih ovde dobijemo 1:0, nije to tako lose, to su 3 boda na kontu protiv favorita...Ne znam gde je Tumba radio u poslednje vreme, al ga pamtim kao smirenog odmerenog i realnog čoveka koji je 100% posvećen onome što radi, tako da bi On pretpostavljam bio samo trener reprezentacije i bio bi tu u Srbiji...pošto uz to nisam nešto za kockanje, dao bih prednost Tumbakoviću u odnosu na Mihajlovića...

Stepanović, po meni uopšte nije ispušena muštikla, čini mi se da Čukarički igra veoma dobro pod njegovim vodstvom, i ne bih imao ništa protiv da čovek njegovog iskustva i renomea preuzme reprezentaciju pogotovo što se vratio u Srbiju, znači želja mu je da i ovde nešto uradi. Mislim da bu mu reprezentacija bila veliki izazov i da bi celog sebe ulozio u posao selektora, s toga bih ga stavio u rang sa Tumbakovićem ispred Mihe...

Muslin, Antić, Milutinović itd. sve su to dobri treneri, al mislim da o njima ne treba trošiti reči kad oni imaju neke druge planove u životu bar u ovom trenutku, možda će i njima jednog dana kao i Stepiju doći želja da urade nešto i u Srbiji (dobro, Muslin je već probao), a do tada sve najbolje...Sto se stranaca tice, mislim da nekog kvalitetnijeg trenera ne mozemo da platimo tako da se tu necu gadjati sa imenima...

Na kraju Klemente. Ja lično ne bih imao ništa protiv ni da Klemente ostane. Započeo je jedan posao, to nije odmah dalo rezultat u vidu plasmana na EP, al mene On nije razočarao a uz to iskusniji je za jedan ciklus kvalifikacija. Mi smo ove kvalifikacije prokockali u utakmicama kada smo bili favoriti. Jeste da je On taj koji treba da spremi igrače za te tekme, al ne zaboravimo ni mentalitet naših igrača! Po meni ni ove kvalifikacije za SP nije izvesno da ćemo proći, zar smo bolji od Francuske i Rumunije? A ne treba zaboraviti ni to da samo prvi ide na SP dok drugoplasirane reprezentacije igraju baraž pa sad ja pitam koji to trener može da nam garantuje plasman na SP? Po meni ni jedan, i za nas je najbolje da kroz ove kvalifikacije nastavimo proces stvaranja reprezentacije, njenog uigravanja i spremanja za kvalifikacije za naredno EP. To je važnije nego da se palimo kako ćemo da odemo na SP pa ako to ne uspemo opet ćemo da menjamo trenera i tako u krug...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23


 a pitanje je da li mi smemo da se kockamo sa reprezentacijom...



pa gledao si kazahstan. tribine. atmosferu prije i poslije utakmice. sta jos ima da se prokocka?
ko god da dodje, moze da bude samo bolje. ja sam za rizik sa mihom, prije nego za nekog ko ce se kriti iza stvaranja nekog zamisljenog buduceg velikog tima.. sa tim neka se bave kazahstani i jermenije, dobro im je krenulo. mi vec imamo jak tim. masa dobrih igraca, realno, ne moze da prdje klupi reprezentacije, a to je po meni dovoljno.
 ma neka dodje bilo ko ko ce reci - na SP idemo do polufinala. tome skidam kapu. kako da postignu rezultat kad ni sami u sebe ne vjeruju. zato treba lik kao sto je miha.


IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 18:18:53
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.