Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:43:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Seksualna zivotinja  (Pročitano 11143 puta)
20. Maj 2009, 06:52:42
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
   Na zalost,desilo se da sa devojkom sa kojom sam imao lepu dvogodisnju vezu raskinem,tj. ne ja,vec smo seli,popriali,i slozili se. Desava se,ljudi se ohlade. Dobro,to je veliki problem,ali ne mislim da je potrebno da mi neko ikako pomaze sa sevetima kako da prebrodim,desava se svima... Mada je u pm...

   E,sada nailazi moja prava zabrinutost: Isti dan sam nasao neku drugu,svidela mi se. Ovo je jedina prema kojoj imam pored seksualnih namera i nezne erotske... Jednu devojku sam isprepadao perverzijama,nije traumirana,ali se skenjala malo. I ne mislim da prestanem sa njom,svaki dan kada je vidim cu malo po malo. Sa njom imam iskljucivo,u bukvalnom smislu,teske zivotnjske nemare. A svestan sam da to nije ljudski i da je uznemiravanje. Jednu mi drugarica startuje da je celo vece,ali celo,na neki nacin koristim,opet se u ovom slucaju mesa erotika,ali ne kao kod prve,nego zivotinjska. Neka cetvrta je vec zavrsena...

   Sve se ovo desava u roku od tri dana... Moram da napomenem da sam mlad.

   Osecam se izgubljeno! Iz mene kulja sex! A devojke moje generacije jos nisu nasle taj nivo oslobodjenja kao npr dvadesetcetvorogodisnjakinje,pa da smatraju sex zabavom... Povredicu ljude. Sebe necu,ali ostale hocu.

   Npr.ta sa kojom sam se prvo kontaktirao mi deluje super,da nisam upravo raskinuo sa ribom,mislim da bih sa njom probao vezu,ali kako ja njoj da objasnim da zelim da imamo neznosti,erotike i seksa,bez ukljucivanja emocija...

   Treba mi pomoc... Znam da nije ovo normalno,ali kome god da sam se obratio,nije znao pravi odgovor. Inace,ne vrede mi saveti "smiri se malo",trebaju mi saveti kako da se smirim,kako da kontolisem moju glad. Sam po sebi sam malo izopacena,perverzna osoba sa seksualnom gladju iznad drugih,to je jedan od razloga za raskid sa tom dugogodisnjom devojkom (cini mi se da nisam zavisnik,ali sam na dobrom putu). Nalazio sam druge ventile,ali nista. Seks je za mene umetnost,ljubav mog zivota,sveopsti cilj...a ja to ne zelim! Zelim da mi postane,kao svima normalnim,iskljucivo seks...

   Molim vas,kazite nesto na sve ovo... Kako da savladam sam sebe?
« Poslednja izmena: 20. Maj 2009, 06:59:55 od Jarooko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Čitajući tvoj post, setila se početne scene "anđela 2" ...kad Nikola stoji na simsu i čeka da muž obradi ženu....i posle duuugog čekanja on kaže "idi kod sexologa p**** ti m*******" Smile

Svaki čovek ima želju, jbg to je prirodni nagon, samo ga trebaš naučiti kontrolisati. Mislim da bi ti sexolog dosta pomogao. Stručna pomoć za tvoj problem.
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


´Ω ξεíν´, ´αγγέλλειν Λακεδαιμονíοις

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1049
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson p910i
Čitajući tvoj post, setila se početne scene "anđela 2" ...kad Nikola stoji na simsu i čeka da muž obradi ženu....i posle duuugog čekanja on kaže "idi kod sexologa p**** ti m*******" Smile

Svaki čovek ima želju, jbg to je prirodni nagon, samo ga trebaš naučiti kontrolisati. Mislim da bi ti sexolog dosta pomogao. Stručna pomoć za tvoj problem.

Ma daj, kakav seksolog... Decko samo treba da nadje svoj tip.  Smile
NIsta se ti ne brini momcino, pun je grad zena i djevojaka koje bi nista manje, i nista vise od seksa. poz Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
Čitajući tvoj post, setila se početne scene "anđela 2" ...kad Nikola stoji na simsu i čeka da muž obradi ženu....i posle duuugog čekanja on kaže "idi kod sexologa p**** ti m*******" Smile

Svaki čovek ima želju, jbg to je prirodni nagon, samo ga trebaš naučiti kontrolisati. Mislim da bi ti sexolog dosta pomogao. Stručna pomoć za tvoj problem.

Ma daj, kakav seksolog... Decko samo treba da nadje svoj tip.  Smile
NIsta se ti ne brini momcino, pun je grad zena i djevojaka koje bi nista manje, i nista vise od seksa. poz Smile

   Hvala na pokusaju,ali kazem,u ovoj meri nije normalno. Meni se drugovi iscudjavaju i zbunjeni su oni sami zbog savih riba,i uopste svih pokusaja,a ne ja sam da ne budem. Moguce da mi stvarno treba strucna pomoc...
« Poslednja izmena: 20. Maj 2009, 07:53:12 od Jarooko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N97
Ili nadji neku koja je gora od tebe, a ima ih ... ili, shto birekao Thug, omlati majmuna svako jutro po tri puta.  Smile

Bez shale, ja i ne vidim da imash neki problem, ili nisam skontao. Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
   Na zalost,desilo se da sa devojkom sa kojom sam imao lepu dvogodisnju vezu raskinem,tj. ne ja,vec smo seli,popriali,i slozili se. Desava se,ljudi se ohlade. Dobro,to je veliki problem,ali ne mislim da je potrebno da mi neko ikako pomaze sa sevetima kako da prebrodim,desava se svima... Mada je u pm...

   E,sada nailazi moja prava zabrinutost: Isti dan sam nasao neku drugu,svidela mi se. Ovo je jedina prema kojoj imam pored seksualnih namera i nezne erotske... Jednu devojku sam isprepadao perverzijama,nije traumirana,ali se skenjala malo. I ne mislim da prestanem sa njom,svaki dan kada je vidim cu malo po malo. Sa njom imam iskljucivo,u bukvalnom smislu,teske zivotnjske nemare. A svestan sam da to nije ljudski i da je uznemiravanje. Jednu mi drugarica startuje da je celo vece,ali celo,na neki nacin koristim,opet se u ovom slucaju mesa erotika,ali ne kao kod prve,nego zivotinjska. Neka cetvrta je vec zavrsena...

   Sve se ovo desava u roku od tri dana... Moram da napomenem da sam mlad.

   Osecam se izgubljeno! Iz mene kulja sex! A devojke moje generacije jos nisu nasle taj nivo oslobodjenja kao npr dvadesetcetvorogodisnjakinje,pa da smatraju sex zabavom... Povredicu ljude. Sebe necu,ali ostale hocu.

   Npr.ta sa kojom sam se prvo kontaktirao mi deluje super,da nisam upravo raskinuo sa ribom,mislim da bih sa njom probao vezu,ali kako ja njoj da objasnim da zelim da imamo neznosti,erotike i seksa,bez ukljucivanja emocija...

   Treba mi pomoc... Znam da nije ovo normalno,ali kome god da sam se obratio,nije znao pravi odgovor. Inace,ne vrede mi saveti "smiri se malo",trebaju mi saveti kako da se smirim,kako da kontolisem moju glad. Sam po sebi sam malo izopacena,perverzna osoba sa seksualnom gladju iznad drugih,to je jedan od razloga za raskid sa tom dugogodisnjom devojkom (cini mi se da nisam zavisnik,ali sam na dobrom putu). Nalazio sam druge ventile,ali nista. Seks je za mene umetnost,ljubav mog zivota,sveopsti cilj...a ja to ne zelim! Zelim da mi postane,kao svima normalnim,iskljucivo seks...

   Molim vas,kazite nesto na sve ovo... Kako da savladam sam sebe?

1. Kazes devojci da zelis samo sex. Iako zvuci glupo, uvek ima odgovarajuca forma da se sve lepo kaze. Kazes da ne zelis nikoga da povredis? Onda je najbolje reci, ako jesi toliko savestan bolje i da ispadnes kreten u njenim ocima kada to izgovoris (a ona zaboravi za 10 min) nego kreten koji ju je emotivno povredio.

2. Ako mislis da je to tvoje stanje problem, pocni da konzumiras brom i problem resen kada to pozelis  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Vidi... meni bi trebao grafikon da povezem ovo sto si ti napisao Smiley
Verujem za sebe da nisam glup, cak mislim da sam vrlo inteligentan, ali je ovo ipak nekako prekompleksno...

Ako si kinac, sve je dozvoljeno dok zbog toga ne ispasta neko drugi...
Dakle, ako te hormoni ubijaju, i cilj ti je samo sex, nadji nacin da do tog cilja dodjes...
Jedan od nacina je da lazes... sto nije dobro, ali moze da bude razumljivo...
Ako ti je simpaticna, uradi ono sto mislis da je ispravno, jer mozda se iz toga razvije neka vezica iako to nije pocelo kako treba...

Ako bas ne mozes da kontrolises nikako svoju seksualnost, idi kod psihologa i popricajte... hiperseksualnost moze da se resi... tj da se naucis da ovladas sobom...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S8
Predlazem da se za ovakve teme otvori top ''Pomoc slucajevima'' ili ''Laza place za nama''
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N97
Gde si ti do sad ? Moram ja da delim tvoje savete.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5493
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC trophy
.. a da kupis lutku .. pa udri ???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:43:38
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.