Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:02:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: seks nakon poroda  (Pročitano 20684 puta)
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E

Bravo za to, ali muskarci su vecinom beskicmenjaci, posebno sto se tice ove poslednje stavke...
Pa pazi Anea u tom da kazem "kriticnom" trenutku uradio bih sve sto bi od mene htela, ili da odem ili da ostanem! jos nesto, zajedno smo napravili to dete zajedno cemo ga cuvati, vaspitavati, skolovati ako Bog da zeniti odnosno udavati ne vidim ni jedan razlog zasto oboje ne bismo bili tamo kada to maleno bice dolazi na svet, dobro ovo je malo glupo receno jer ona mora da bude tamo gde treba  Smile, ali znam ja da me vi razumete sta sam hteo da kazem. Kakav bih ja to bio suprug i otac na kraju krajeva i muskarac kada bi mi zena trazila da u tom trenutku budem sa njom a ja joj kazem ne mogu ili ne smem ili ne zelim...
Moja drugarica je pre par meseci rodila sina a vec ima devojcicu od 7 godina, njen stav je na primer da nema potreba da suprug bude sa njom, bas sam na ovu temu razgovarao sa njom, rekla mi je doslovce ovako:
~Ajde bezi tamo, malo li je sto se sekiram za dete da li ce sve da bude kako treba i sto ne znam kad cu da padnem u nesvest jos mi samo on treba tamo da se glupira ili i on pada po sali za porodjaje! A i posteno da ti kazem ne bacaju mi se pare za to!
Ne znam kakva je situacija u drugim gradovima ali u Nisu se placa da suprug prisustvuje porodjaju i mislim da cifra nije simbolicna  Smile

U principu i nas muskaraca kao i zena ima raznih tako da  Smile
« Poslednja izmena: 24. Dec 2009, 01:04:25 od Dominick »
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64

Sto se tice strija viska kilograma i ostalih promena kod zena nakon porodjaja, ni sa tim nemam problema, kako neko moze se opterecivati fizickim izgledom koji je vrlo promenljiv, valjda je najbitnija stvar da su i dete i ona zdravstveno dobro a sve ostalo se da nadosmestiti, ako nekog volite nema diskusije volite ga i sa i bez viska kilograma i sa i bez strijama i sa i bez opustenim grudima, zaista ne razumem pojedine muskarce!  Smile


Dok sam citala postove na ovoj temi, vise puta sam se zapitala gde je nestalo upravo ovo sto si napisao: "ako nekog volite nema diskusije volite ga i sa...". Kao sto je opste poznato ne postoji zena koja se fizicki (a vala i psihicki) nece promeniti u trudnoci. Jedina je razlika u tome sto ce jedna porodilja moci brzo da vrati stari izgled, druga malo teze, a treca nece moci koliko god se mucila i trudila cime samo sebi moze da ugrozi zdravstveno stanje. Ukoliko zanemarimo "plasticare i mesare" i ovo suludo vreme, same smo krive sto mozda nasi izabranici (ili ti mamini sinovi, uvek zena, rekoh ja  Smile ) daju sebi za pravo nesto da ocekuju/zahtevaju. E sada se ponovo vracam na "ako nekog volite nema diskusije volite ga i sa..." pivskim stomakom, recimo? neurednom kosom, prljavim carapicama smrdljusicama koje su razbacane, volite ga i bez obzira sto vas njegovama mama ne mirise... itd itd itd... na kraju krajeva, odlucile ste da bas on bude taj sa kojim cete imati svoje cedo, jer ga volite... sve ostalo su sitnice.


Dominic, nadam se da ce se sve zene ovog sveta potruditi da ne dozvole da muskarci kao sto si ti izumru, ili predju u suprotni tabor  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nazalost,porodjaj uopste nije prijatan dogadjaj generalno,a to nema veze sa tim sto jeste ujedno i fenomenalno iskustvo.

paradoks...

licno,nisam mogla a da ne nasjednem na mit da zena,pod obavezno,mora da lici na kita i u trudnoci i na kita dugo nakon porodjaja,ako ne i citavog zivota nakon toga.

cinjenica jeste da je tih primjera velike gojaznosti,ipak,manje nego li onih drugih...a krivica,donekle,lezi u zenama koje dopuste da se zapuste...ali to je vec neka druga prica.

zablude su ogromne...oko tih stvari...i normalno je da robujemo njima do onog trenutka dok ne budemo u toj ulozi.

recimo...kada sam bila pred porodjaj cula sam se fonom sa dobrim prijateljem iz studentskih dana sa kojim nisam bila u kontaktu nekoliko godina.
njegovo pitanje u sred razgovora:" reci mi...je l' ti kez i dalje isti?"
ja:" kako mislis isti?"
on:" imas sve zube na broju i onaj tvoj kez?"
ja: " ne razumijem...sto ne bih imala sve zube na broju?" (ja i dalje ne kapiram zasto je konverzacija otisla u smjeru koji lici na budalastinu)
on: "pa,znam da je moja mama iz trudnoce izasla za pokvarenim zubima i nikada vise nije imala dobre i zdrave zube..."

u pitanju je zaista inteligentan momak...ne znam sta mu bi u tom momentu.

seksualnost i za vrijeme trudnoce i nedugo poslije nje funkcionise na potpuno normalan i zdrav nacin...jedino tome bih dodala novu dimenziju u bliskosti izmedju partnera koja ne moze da ne prija.
dozvoljavam da u nekim primjerima nije tako...a razlozi vjerujem da imaju veze sa mnogo cime,ali ne i sa trudnocom.ona jedino kod nekih moze da bude paravan iza koga se kriju neki drugi problemi kod tog para.
ona kod normalnih osoba i prilikom zdravog odnosa koji je postojao i prije toga...ne moze da smeta.
ukoliko je i trudnoca normalna...seks je izvodljiv i zelja za njim se javlja i neposredno prije porodjaja...
i prosto je fascinantno koliko se zena brzo i fizicki i psihicki oporavi,a znajuci koliki je to napor u svakom smislu...ali to nije dzabe jedno od najvecih cuda prirode.
tacnije,sve vezano za to.

nisam imala mogucnost da moj partner prisustvuje...to nije bilo dozvoljeno u bolnici gdje sam se ja poradjala.
medjutim da jeste i da sam ja imala zelju...naravno da bi bio uz mene.

sada...kada imam to iskustvo...da budem iskrena...ne znam da li bih trazila da bude uz mene sledeceg puta kada bi postojala mogucnost za tim.
u mom slucaju...to je bilo iskustvo u kojem sam na momente imala zelju da i ja ne budem prisutna...da se ne lazemo Smile
nisam sigurna...zaista ne mogu da tvrdim...koliko bi mi njegovo prisustvo,a i prisustvo bilo koga drugog bliskog,uopste odgovaralo i pomoglo u tim trenucima...
nesto nisam sigurna da bi...

valjda sam takav tip osobe Smile
« Poslednja izmena: 24. Dec 2009, 14:46:00 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Obicno,mada ne mora da bude pravilo..U trudnoci stradaju zubi.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
da,u vrijeme nasih majki i baka... Smile

jer tada zene generalno nisu pile i uzimale nista (moja mama recimo nije) od vitamina i proteina ili bilo kakvih tableta koje se danas pod obavezno pripisuju tokom trudnoce,a upravo iz tog razloga Smile

posto nam beba uzma puno toga iz organizma,tacnije sve Smile,nije dovoljno samo se zdravo hraniti...vec i plus razni vitamini u obliku tableta koje sprijecavaju da to "otimanje" bebe ide na stetu majke Smile

drugo,do skora...bila je zabluda da trudnice ne smiju da idu kod stomatologa i rade razne "zahvate' na zubima...a danas...to se i preporucuje...pa cak,eto lijepe stvari,tokom trudnoce zene imaju pravo na besplatne preglede i korekcije Smile

« Poslednja izmena: 24. Dec 2009, 22:02:15 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Zene se u trudnoci ne zapuste zato sto su trudne,nego zato sto polude.
Placu i kukaju na 5 minuta  a menjaju raspolozenje na 3 minuta.
Moja ujna kad je bila trudna hteo sam da izvrsim hari kiri
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
trudnoca se zove "drugo stanje" Smile hormoni divljaju, izmedju ostalog
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa kod svake zene se to odrazava na razne nacine...

meni nije kroz neobicne zelje za jelom...ali jeste kroz napade placa dok gledam cak i TV reklame... Smile...sve mi je bilo pateticno i sladunjavo...

mada,obzirom da su uglavnom u pitanju bile nase reklame...te suze i nisu bile bas toliko neobicne Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
I ?
Ko podnosi teze trudnocu,muskarci ili zene ?  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile

pa,ako je trudnoca normalna,a pri tom su i ljudi zreli i vole se...ne vidim zasto bi trudnoca i sve vezano za nju trebalo bilo kome da padne tesko...

naprotiv.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:02:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.