Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Secate li se sankcija? Srbija drzi Belorusiju pod sankcijom  (Pročitano 3526 puta)
13. Jan 2013, 15:06:48
Zodijak
Pol
Poruke 4
Browser
MSIE8.0
Secate li se kako je bilo pod sankcijom? Ceo svet nas napada i ne da da uvezemo niti izvezemo ni sliku patke.
Sankcije se uvode da bi se narod doveo u losu situaciju, zdravstveno i umno, i da bi pozeleo da se preda onima koji sankcije uvode, to je rat bez oruzja.
Srbija je u ime onih koji su nas drzali pod sankcijom i bombardovali nas, zavela sad to isto predratno stanje Belorusiji, da im vrati to sto nisu hteli da nas bombarduju, kao prijatelji, i zato sto su nam pomagali sa stvarima koje nam nedostaju.
I zato sto se njihova najbolja teniserka ne slika sa Klingonom kao nase Ana i Jelena, koje su za priliku da se Klingonu digne od njihovog drustva nasmejano pristale da sa njim gledaju filmove, verovatno filmove iz kamere projektila koji pogadjaju putnicki voz ili decu neku, ta Beloruskinja nije normalna, nece ni da ga podrzi tom velikom Klingonu, koji je cak i decu na komade sekao, pa ona nije normalna, zato smo uveli sankcije Belorusiji, nece da budu kao mi, nego izdrzavaju pritisak celog sveta i imaju zaposlenost od 99. 3%, umesto da budu kao vi, pegeri zli izopaceni koji prodaju turcima narezak od svojih heroja.



Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 14. Jan 2013, 13:04:10)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.52
mob
Samsung GT-S7580
Нисам у току.  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Sa ovima treba, u evrobove, oni su kao mi, ubijaju Srbe
hxxp:|| www. vesti-online. com/Vesti/Svet/281335/Srbi-izmasakrirani-u-Frankfurtu
a ovi Belorusi vidi se da ni pegeri nisu, kamo li da pobiju sve nas, placaju benzin 50 dinara a grejanje za stan 100 umesto 15000 kao mi, nisu normalni, nece ni svoju decu da siluju a kamoli da im premijer snimi film o paradi.
hxxp:|| www. youtube. com/watch?v=wtwxq2BguNY
I imaju BDP od 5% umesto kao mi minus, nisu u trendu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Kakve sankcije, kakva Belorusija, kakve veze to ima sa Srbijom  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.52
mob
Samsung GT-S7580
Јебем ли га, ништа ми није јасно  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Kakve sankcije, kakva Belorusija, kakve veze to ima sa Srbijom Smile
Pa Srbija zavela sankcije Belorusiji, i zato sad kod njih ide inflacija kao kod nas sto je isla, i podrskom agresiji i time sto nemamo protiv nista, podrzavamo sve sto su nama radili i pozivamo na jos. To je kao kad bi ameri rekli, pa sta ima veze sto im nesto radimo, to nema veze sa nama.
Srbija saradjuje na antislovenskom frontu, koji je i protiv Srba inace. Drzave koje su nam prijateljske izgleda od nas mogu da ocekuju samo da ih Srbija zaskoci od pozadi, evropska vrednost. Kao poludeli zarobljenik koga samo oni koji ga siluju mogu da vole, zato sto je poceo da trazi jos i da i sam siluje one koji hoce da ga spasu. Da li ima neko na ovom forumu kome je jasna paradigma principijelnosti, covecnosti ili pravednosti ili moram da nastavim da se pozivam na evropske paradigme. Znate li na primer, da kada u Americi neko izudara dete na ulici zato sto je nevaljalo, oduzmu mu dete i zatvore ga, a dete posle par sati vec siluju u nekom logordomu za otetu decu. To i kod nas sad najavljuju, naravno za cigan nece da vazi, oni i dalje mogu da prodaju svoje cerke prijateljima i salju svoju decu da prose i kradu, jos ce ljude da pustaju na tnn 'Ludi srbin udario dete po guzi' i da komentarisu uz scene odvodjenja uplakanog deteta u "humani" hamer ujedinjenih nacista da ce dete najzad jos za rucak da oseti evropske vrednosti. Razmislis malo kakve ima veze i ocigledno je. Veza je da mi napadamo jedine koji nas od ovakve buducnosti mogu sacuvati. A iako nismo mi licno to uradili, imamo obavezu da kazemo da se smo protiv toga i pozovemo na obustavu tih sankcija, pa zar nije promenjena vlast, ili sam to sanjao?
Sledeci put kad nas bombarduju unijati cemo i sami sebe da bombardujemo, vidim ja. I jos niko nece nista da kaze protiv toga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 534.57.2
Propadose bas zbog srpskih sankcija.... Mislim nije da podrzavam sankcije prema bilo kome ali nece propasti zbog nas Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.52
mob
Samsung GT-S7580
Шта сам кренуо да пишем.. Шоне ме омета закључавањем тема..  Smile

Citat
Белоруси су протестовали кад су нас нападали. Слали су хуманитарну помоћ и долазили усред бомбардовања.

Ако је стварно овако.. онда није у реду..
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Propadose bas zbog srpskih sankcija.... Mislim nije da podrzavam sankcije prema bilo kome ali nece propasti zbog nas Smile

Putin njih dovoljno terorise zavrtanjem gasa  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Citat
Propadose bas zbog srpskih sankcija.... Mislim nije da podrzavam sankcije prema bilo kome ali nece propasti zbog nas

Nisu propali, ali govori o ozbiljnosti drzave... Ah da ti se ne bavis geopolitickim temama...  Smile

Citat
Putin njih dovoljno terorise zavrtanjem gasa

Tezak teror sa najpovoljnijim cenama gasa u Evropi...  Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.