Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saznajte kako devojčica od 13 godina razmišlja o seksu  (Pročitano 9373 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.7.3
Browser
Safari 534.53.10
mob
I-mate 30 Pro
De objasni diplome ti...koja je to sluzbena knjiga?
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Fun fact of the day: Sve do početka prošlog veka, bake su nam se trpale već od prve menstruacije, ili tu negde.
Smile

Meni je jos zabavnija fakta kako svi upadoste u generalizaciju o tome kako su sve nase bake ili kurve ili svetice. Ono, il se trpaju sa komsijom pre braka il ulaze nevine u brak. Ko da ste gledali "Ranjeni Orao". Cak se i ponasate kao likovi iz istog. (nisam gledao ceo, dovoljna mi je bila jedna epizoda da vidim poentu  Smile )

Prava istina je negde izmedju. Tako ste(u zavisnosti od vaspitanja) imali primere gde zena nije smela ni da pomisli na seks pre braka i primere gde se podavala komsiji u njegovoj stali. Izmedju je to da su ih udavali rano pa nije bilo nikakve prepreke da se seks dogodi(govorim o rodovsko-plemenskom tipu domacinstva iz 19. veka koji se zadrzao pocetkom 20. veka do pojave moderne porodice).  Smile

Ovaj primer iz uvodnog teksta ide ka ovome

Citat
primere gde se podavala komsiji u njegovoj stali

i to je ono sto vecina previdja.

Da li je iko od vas video kakvi primeri devojcica se podaju u 13 godina?(govorim o Srbiji, za truli Zapad ne znam jer nisam video ali pretpostavljam da je isto ili jos gore po ovoj prici iz uvodnog teksta). Propaliteti, raspustene devojcice koje kasnije postanu jos raspustenije devojke od kojih kasnije obicno postane neko ko ne zavrsi skoro nista od skole, uda se rano i postane masina za decu. Takoreci olos iliti sto bi mrgi rekao "trailor trash".   Smile

Tako da, krivim vaspitanje. I drustvo je katastrofa ali jos uvek ne vidim da smo postali neko gde je ovakvo ponasanje kao "Dobar dan" pa da bude drustveno prihvaceno.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
Predbracni seks, vanbracni seks, maloletnicki seks, istopolni seks, razni fetisi bili u kroz ljudsku istoriju vrlo zastupljeni, mozda i vise nego danas.
stari narodi su uzivali u svim slobodama i radili su sta su hteli
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja nigde nisam rekla da su svi tako ziveli, vec da to nije bio nikakav škandal.

Ali, dobro... kao i uvek... slobodna interpretacija...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
Ovo me podseća na epizodu Sexi Grada kada Samanti 3 devojke od 14 - 16 godina kažu kako su već davale oralni sex dečacima i kako će da se kresnu sa nekim na rođendanskoj žurci jedne od njih, na šta Samanta kaže "Ja sam u vaše vreme prodavala kolače od vrata do vrata i igrala se lastiša".

Нисам гледала, али лепо им је рекла..
Данашња деца су хаос  Smile


Rasturaju u svakom pogledu  Smile

Inace, bolje i to nego ladan beton  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 2979
Zastava Arandjelovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
Ovo me podseća na epizodu Sexi Grada kada Samanti 3 devojke od 14 - 16 godina kažu kako su već davale oralni sex dečacima i kako će da se kresnu sa nekim na rođendanskoj žurci jedne od njih, na šta Samanta kaže "Ja sam u vaše vreme prodavala kolače od vrata do vrata i igrala se lastiša".

Нисам гледала, али лепо им је рекла..
Данашња деца су хаос  Smile


Rasturaju u svakom pogledu  Smile

Inace, bolje i to nego ladan beton  Smile

Ма ја сам пре за тај ладан бетон  Smile
IP sačuvana
social share
Да ли ме волиш или мрзиш?
У сваком случају имамо проблем.
Dr House
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.