Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Savetnik premijera Koštunice nazvao Crnu Goru kvazidržavom  (Pročitano 16993 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
I da se ne zaboravi - CG Vlada je obecala javno da ce izgraditi jedan most u Srbiji kao kakav takav revans za pomoc nakon zemljotresa 1979. I nista. Cg diplomatija bi znalacki iskoristila.

Evo vam prilike da ispunite obecanje-sagradite most u Beogradu koji ce ici preko Ade .
I onda da pricamo o jednakosti . Smile
sada bi ja kao trebao da stavim neku slicicu gde crvenim i vi bi bili zadovljni misleci da ste u pravu.
ovi poslednji komentari, narocito ovaj na osnovu koga ovo pisem, govori da se bavite temom koju niste sposobni da razumete. Pa vi ste puni mrznje koju su vam indukovali CG mediji kojima rukovodi mali broj ljudi na vlasti i  koji su takodje dominantno uticali na CG javnost. Vi se ponasate kako njima odgovara. NA CGce gledate kao na strano, maligno telo koje vam je donelo dosta loseg zivota. Isto to, samo za Srbe, ovde misle oni koji se smatraju nesrbima. Takvim nacinom "cobani" dresiraju pripadnike svog stada da se ne mesa i ne slusa cobane drugog stada. Takodje zaboravljate da su na poziciju ove vlasti dobrano uticali i SPS i DS, cime se ispunjava vek i po stari Germanski plan o uredjenju Balkana. Vazno je rasuti i iscepkati Srbe i napuniti ih mrznjom, a onda se pojavljuju "mirotvorci i civilizatori uvek blatnjavog i krvi zednog" Balkana. Dukljanii su max iskoristili navodnu okupaciju CG 1918, sudjenje gen Vesovicu,90te  dok pandani u Srbiji "pamte" raspustanje Cg vojske 1916, komunisticke lidere, pomoc u teskim situacijama itd. Ako to postane navika onda ce Srbija bez CG i RS nastaviti da se cepka, jer Vojvodina se pljacka, jug Srbije se zapostavlja, Sumadija je nekad imala prestonicu a sada je dolina gladi, naci ce se u istoriji ugusenih ustanaka, pronevera, ubistava i sl.
Ovime ne zelim da se svadjam nego da skrenem paznju da ako se nastavi sa pristajanjem na podele koje nam se namecu i Ser i Cg ce nastaviti sa problemima. Cobel je vama lepo najavio sta imaju u planu, dok mi imamo obaveze za "albansku sobu" unutar CG, pa nikad CGsku-uvek hrvatsku Boku isl. Podele nikad nisu resile problem, a vi kako hocete.
« Poslednja izmena: 10. Sep 2007, 10:14:00 od подгорица »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Сложићу се у потпуности са подгорицом.

Веома је заебато то што нам раде са стране а ми не изваљујемо.
Срби и Србија (ако мисле да наставе да постоје) морају тражити начина да изврше утицај на "одбегле" државе. То се на почетку ради чистим капиталом, касније политичком снагом, на крају медијима и културом...

Зато морамо схватити да нам је једини пут опстанка јединство и рад на томе да се поноо ујединимо са браћом ван Србије!
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1029
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3X
podgorico
Da nije vas crnogoraca, mi nebi znali gde da bacimo pare.Ti stvarno misliš da mi ništa neunamo? Dosta je nama brastva iz našeg dyepa. Eto vama vaša crna gora pa živite bolje, ali dosta je bilo pomaganja.Vi bi izgleda hteli da nama komandujete a mi vas da pomažemo materijalno. E neće moći.
IP sačuvana
social share
Misli svojom glavom.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
podgorico
Da nije vas crnogoraca, mi nebi znali gde da bacimo pare.Ti stvarno misliš da mi ništa neunamo? Dosta je nama brastva iz našeg dyepa. Eto vama vaša crna gora pa živite bolje, ali dosta je bilo pomaganja.Vi bi izgleda hteli da nama komandujete a mi vas da pomažemo materijalno. E neće moći.
Molim te , preskoci me sa komentarima na moje postove dok god mislis da vi sada komandujete sobom a mi nama, da su tamo samo Srbi, a ovde samo CGci, molim te iskreno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Подгорица је Србин колико ја схватам. И сматра да смо исти народ?!   Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Ma ostavite Crnogorce, i ne dirajte u njihov brlog. Sami su izabrali da ostanu u zapecku svega.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
je l se ovde vodi diskusija tako sto procitas poslednja 2-3 posta i raspalis ko ovi sa TV-a

Ma ostavite Crnogorce, i ne dirajte u njihov brlog. Sami su izabrali da ostanu u zapecku svega.
sada bi ja trebao da kazem da je i Srbija brlog , pa da vi dolazite u taj brlog na more , da ste paradajz turisti itd itd. Trebao bih, ali necu jer  tako ne mislim i trudim se da promenim steretipe koji su vam nametnuti. NEcu da ucestvujem u svadji koja nam se namece i koju ce drugi da smiruju, ne cu da ucestvujem u besciljnim raspravama o izokrenutim dogadjajima. Necu bre.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
pa da vi dolazite u taj brlog na more
Samo ako se mora. Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Ne moze visoki zvanicnik neke zemlje da odvali glupost i da prodje bez posledica.

Srbija treba javno da se izvuni CG, jer je glupost dosla od strane jednog zvanicnika jedne zemlje. Dakle, desila se glupost, Srbija treba da se izvini u svoje ime, sto je bilo-bilo je, a taj "savetnik" da snosi posledice za svoja ne/dela.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Ne moze visoki zvanicnik neke zemlje da odvali glupost i da prodje bez posledica.

Srbija treba javno da se izvuni CG, jer je glupost dosla od strane jednog zvanicnika jedne zemlje. Dakle, desila se glupost, Srbija treba da se izvini u svoje ime, sto je bilo-bilo je, a taj "savetnik" da snosi posledice za svoja ne/dela.
U suprotnom, crnogorski frendovi, albanci, ce poceti bombaske napade po Srbiji.... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.