Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:31:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saveti za negu kose  (Pročitano 101515 puta)
Zvezda u usponu


Ges who???

Zodijak
Pol
Poruke 2116
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia N 73
Citat

ja stavim malo pavlovicke, i kosa bude lepa i poslusna  Smile


 nista je tako ne osvezi kao najobicnija krema za lice ili ruke  Smile

I ja stavljam pavlovicevu  posle svakog pranja na krajeve, meni je duga ravna kosa al uopšte je ne umasti ali na mokru kosu , već na suvu bi mastilo malo!
« Poslednja izmena: 31. Maj 2008, 16:48:01 od lakedemon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
tako je! na mokru, na krajeve  Smile
doduse, ja stavim malo malkice i ujutru na krajeve da je lakse oblikujem... valjda se sva ispresuje o jastuk nocu pa ujutru opet bude sva suva i vunasta  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Neko ispred mi napisa da nisam dala dobar savet za resenje problema suve kose, a to je sisanje. Ja sam sigurna da je to jedini nacin da se resim suvih krajeva, do cega obicno dolazi zbog feniranja. Taj problem se moze preduprediti tako sto ce se izbegavati feniranje (nikad ranije nisam imala taj problem dok u poslednje vreme nisam pocela da se feniram), koriscenjem kvalitetnih pakovanja za kosu i slicno. Medjutim jednom kad se oni stvore sve je uzalud, i ostaje samo sisanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ja se potpuno slazem da je sisanje broj 1 kao lek... ali, ima i ali Smile
meni je kosa jako suva iako je ne feniram, farbam jednom u mesec i po ili dva itd.
prosto, takva je, jako gusta i kovrdzava, a ta vrsta kose je suva pa suva sama po sebi.
imam i kratku kosu, tako da se i redovno sisanje podrazumeva... al' opet je suva.
otkako sam odustala od kupovnih preparata za kosu i presla na pavlovicku za krajeve kose, situacija je mnooogo bolja  Smile
izgleda sva ta hemija, pa makar i krema za kosu a ne gel, samo dodatno isusuje Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Pa to i jeste glavni problem uvijene kose... ja sam imala cimerku koja bi svaki put posle pranja kose stavila na nju gomilu pavloviceve kreme plus maslinovog ulja, onda je osusi i kao da nista nije stavila! Kosa joj jednostavno sve to upije. Nisam mogla da verujem svojim ocima, ko zna kako bi izgledala narogusena da nije sve to stavljala Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
kao lavic...  Smile a ni merino-efekat nije iskljucen Smile  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Mene su isto prozvali lavic zbog radi frckave kose  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ges who???

Zodijak
Pol
Poruke 2116
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia N 73
a meni dosadna ravna kosa... Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia the best
Idealna boja kose



Vatrenocrvena, nežnoplava ili prirodno smeđa - koja vam boja kose najbolje odgovara? Prenosimo vam savete stilista koji odlučuju o frizurama svetskih zvezda, a na vama je samo da prepoznate svoj ten, karakter i oblik lica u njihovim savetima i odaberete savršenu nijansu za sebe.

Crvena za samouverene

Ako imate ružičast ten, onda ste vi idealna žena za farbanje u vatrenocrveno. Povrh svega, veoma ste samouvereni i vaša reč je poslednja, tako da je to još jedan razlog više da postanete vatrena crvenokosa. Zapamtite samo da crvena kosa privlači poglede okoline i naučite da živite s tim. Jedan stilista je davno rekao da je kosa farbana u crveno poput haljine sa šljokicama - ona ulazi u prostoriju pre vas.

 Kosu perite dva puta nedeljno.

 Izbegavajte jake šampone jer su agresivni za obojenu kosu, a najviše štete crvenoj boji jer ubrzavaju njeno ispiranje.

 Crvena boja oksidira mnogo brže od ostalih nijansi, pa ako provodite dosta vremena napolju, obavezno zaštitite kosu proizvodima koji sadrže UV zaštitu.

Zavodljiva plava

Kao mali bili ste plavi, a posebno na kraju leta - onda imate sve predispozicije da sada kao žena budete plavuša. Međutim, biti plavokosa zahteva redovne posete frizeru jer ova boja je kao modni dodatak koji nikad ne skidate i zbog toga je morate negovati s posebnom pažnjom. Nemojte zaboraviti da, kada se ofarbate u ovu atraktivnu boju, automatski postajete magnet za muškarce.

 Ako se sami farbate, opredelite se za hladne i neutralne tonove i nećete pogrešiti.

 Plavuše koje se farbaju kod kuće najčešće imaju suvu, beživotnu kosu i koriste proizvode koji sadrže visok procenat alkohola.

 Ako posvetljujete kosu više od dve nijanse od svog prirodnog tona, obavezno to uradite u frizerskom salonu jer je velika promena rizična za kućnu radinost.

Smeđa za skromne

Ukoliko imate lošu smeđu boju kose, onda je idealno rešenje da je ofarbate u neku prirodnu nijansu koja će joj dati sjaj. Ako nemate vremena za redovne odlaske kod frizera, smeđa boja to i ne zahteva od vas, ona je laka za održavanje.

 Prilagodite nijansu smeđe svojoj frizuri. Ako vam je kosa kraća, birajte tamnije nijanse, ako je duga i ošišana stepenasto, onda krajevi mogu da budu svetlije nijanse.

 Nemojte zazirati od ekstrema. Najupečatljivije brinete današnjice imaju veoma tamnu ili veoma svetlu nijansu kose.

 Ništa ne uništava sjaj smeđe kose kao lak za kosu, izbegavajte ga u širokom luku.

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sampon za odredjeni tip kose, ne mora biti skup . Za oporavljanje kose koristiti 1 flasicu Nirel sampona na recimo 6 meseci ... Kvalitetno pakovanje za kosu , silikonske kapi i ampule povremeno za rast i negu ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:31:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.