Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:59:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saveti za negu kose  (Pročitano 101531 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
pa sta znam, imam bas gustu i suvu kosu ... i jaku dlaku, kovrdzavu  Smile meni odgovara
i ne bude kosa masna posle pranja, sasvim lako se opere
maslinovim uljem skidam i sminku- ja sam ovisnik o maslinovom ulju Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
 Smile

Ja ne volem ulje, osim onog Johnsonovog, to mi je nesto drago  Smile

I sta, posle tog tretmana kakva bude kosa ? Koliko je primetna razlika ?  Smile

(Imam i ja gustu kosu i polukovrdzavu tako da muku mucim  Smile )
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
pa vidi... probaj jednom  Smile
kad pomislis da se za masu kozmetickih preparata reklamira kao aktivan sastojak maslinovo ulje (od farbi za kosu, preko krema i maski pa sve do kupki) kao da je pticje mleko pa ne mozemo sami da ga koristimo van tog njihovog pakovanja,
i da to isto maslinovo ulje i jedes i zdravo je i iznutra 'podmazati' se njim ... jel' treba jos da nagovaram Smile
100% prirodno, hranljivo, zdravo, a lako se opere- ja cak ni ne perem kosu dva puta samponom, dovoljno je jednom ( i to koristim extra blagi decji sampon, kradem od cvetitja Smile )
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Citat
kradem od cvetitja
Kao na reklami  Smile

Moram onda i to probati. A koja je mera, sta kako ?  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Ja sam poznata po mojoj kosi u okolini, i perem je 2x nedeljno, kada pereš kosu treba da je prvo jako vrućom vodom pokvasiš, da se otvore pore, onda da je našamponiraš, pa zatim spereš sa jako vrućom vodom, i ako je još masna,onda ponoviti....posle toga balzam ili pakovanje, njega spiraš što hladnijom vodom, ali ga drži, mislim na balzam ili masku, jedno najmanje 5 minuta! To je za kosu koja se masti i opada više nego normalno, ali je i za zdravu kosu važi.
To me je savetovao drug koji je radio u Retken akademiji u NS-u. Smile
Bilo koja ulja kažu da isušuju kosu, kao i silikoni, meni neprijaju proteinski šamponi i balzami, prave mi perut, sve što je na bazi voća mi prija koži glave!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ma odokativno...sipas malko ulja u solju za kafu, ubacis par kapi limunovog soka, prodjes rukama kroz kosu, malko masiras kozu glave (to bas prija i opusta) malko natapkas vrhove... i ostavis bar pola sata
maslinovo ulje je biljno ulje, nije isto sto i silikonsko (tj. parafinsko) tako da ne isusuje vec hidrira... kao i limun Smile
i jedno i drugo i ciste i hrane kosu..
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
 Smile ma znam to ali recimo da stavljam ulje posle pranja nekad na krajeve, ali kažu da je efekat ulja takav, frizeri!
Ali stavim kad imam. Bitno je kako stavljaš, recimo, uvek moraš da pratiš smer krljušti, tj. vlas mažeš ka kraju vlasi, jer tako ne lomiš kosu. Smile
Inače ulje Jonson od aloe je fenomenalno! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile 'bes frizere...
moja pokojna baba, koja je bila dalmatinka, primorka, stavljala je obavezno maslinovo ulje na krajeve i posle pranja- imala je do kraja zivota prelepu, gustu, dugu, kovrdzavu kosu... kad baba rasplete pundju, pomislio bi co'ek vila rajvijojla, a ne baba  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Kad smo vec kod tih morskih trikova  Smile , meni su svi primorci rekli da je so super za kosu, kao ojaca je sta li, a inace sam od onih ljudi koji ne trce pod tus posle kupanja u moru pa sam se obradovala da cinim nesto dobro za svoju kosu  Smile

Onda mi je frizerka rekla da nisam normalna   Smile

Ni meni nema logike da je dobro drzati so na kosi, ali su me na moru ubjedili da eto bas ima ..
Zna li iko ista o ovom fenomenu ?  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
 Smile pa jača tako što ipuni pore, tj. deo izmedju krljušti, ali isušuje kosu jako!
Kažu da se ne ide kod frizera pre mora nego posle, baš zbog toga da se skinu oštećeni krajevi koji nema sjaj! Smile

Machakz....i meni je baka Dalmatinka, tj. Talijanka, volela je da se macka sa svime i svačim, ali njena kosa nije bila jaka nego slaba, imala je uvek frizuru u trendu..... Smile

Dok ona druga je imala crnu, kuždravu i nije osedela do svoje smrti, a imala je 76.g kada je preminula.
Ona je iz Panonskih krajeva  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:59:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.