Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
banner
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 ... 228 229
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saveti za kupovinu racunara~ komponenti~ pitanja~ predlozi Vol. 2  (Pročitano 445146 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21776
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 8+, S10+
Au, izvinjenje svima, ja sam bio ubedjen da sam odgovorio nakon resavanja problema. :chuckel:

Dakle, maticna nije imala "aktiviran" VGA, a graficka je imala samo odgovarajuci DVI-(pa sad da me ubijete ne znam koji nastavak, ali onaj bez cetiri pina gde je flat deo, jer sam taj imao, a ovaj sam dokupio).

Na kraju sam uzeo taj adapter na HDMI pa sam update-ovao ostale drajvere za maticnu/graficku. Sad mi je hdmi-hdmi.

E da, malo bezveze koncept garancije, razumem ja da se sprecava "brckanje" oko hardware-a, ali sad ako hocu da dodam SSD ili RAM bukvalno mi kazu "donesi kod nas" ili preko telefona "samo pazljivo, i gledaj da ne ostetis nalepnicu". Pa sad ti vidi sta ti je ciniti...

Dobro je, bitno da radi.

Sto se tice garancije - standardno su bezobrazni.
Da li si uzeo gotovu konfiguraciju koja je bila ranije sklopljena, ili si ti porucio komponente koje hoces, a oni samo sklopili racunar?

Pozdrav,
Treba mi laptop do 1250eura za gaming i programiranje.
Svidio mi se Asus TUF A15 ,jer ima novu ryen seriju. 
Spec 16 GB  rama ddr4 3200mhz
Ryzen 7 4800h
Nvidia 1650 Ti ddr6 4GB rama
1 TB SSD
40W baterija ,ove spec kostaju 1100 eura u Bosni

Da li imate kakvu preporuku ,tj bolju od ove.  Hvala

Iskreno, nisam gamer, tako da ti u gaming segmentu malo mogu pomoci, posalji stranicu gde gledas laptopove, i do koliko bi novaca isao, pa ti pogledam ima li sta bolje, hardverski.
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
olx. ba je stranica u BiH
Planiram za NS na studije,paa ako ima i neki Srpski sajt moze
Do 1200 eura
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3246
Zastava Nis
mob
Samsung Galaxy S Advance
Sto se tice garancije - standardno su bezobrazni.
Da li si uzeo gotovu konfiguraciju koja je bila ranije sklopljena, ili si ti porucio komponente koje hoces, a oni samo sklopili racunar?

Poslao sam komponente, dobio ponudu nazad (nisu prva ruka, vec porucuju iz veceg centra pa sastavljaju u radnji).
Receno mi je da nakon sto komponente stingu, i sklapanja istih, bice testirane i eventualno update-ovan bios ukoliko za tim ima potrebe. (mislim da nije bilo jer mi nista nisu spomenuli).

I njima bila frka kada sam otisao sa kucistem, video sam odmah po faci "jel cemo da ga saljemo nazad ili da probamo sa nekim od adaptera  :chuckel:" i tako isli i bockali redom verovatno pre nego sto mi rekli da ima samo jedan izlaz trenutno  :D
IP sačuvana
social share
"You Can Not Change Your Fate, No Man Can" Prince of Persia - Warrior Within

Rimsko/Lancano pismo... Bezopasna verzija i diskusija na tu temu :[115]:
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 228 229
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: 24sata :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: ConQUIZtador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: Advokat Draganić :: MojaFirma

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.048 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.