Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 11:46:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saveti jednog oca svome sinu  (Pročitano 59264 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Pa 'nako, ličio mi Bijelo dugme.
Mene nisu savetovali, uglavnom su me mlatil k'o vola u kupusu.
Od saveta mi je ostalo:"Nemoj", "Ćuti!", "Ne diraj to"!
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
 Smile pa jesi slusala savjete... Smile i jesu uticali na tvoj zivotni put...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Nisam slušala...zato su me i mlatili.
Nisu uticali...i dalje ne ćutim, diram i radim šta hoću. Smile
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
ja kad sam bio mali...bio sam bas mali.... Smile
i miran pravo...i svako me je zajebav'o... Smile
jednom sam popusio neke batine...sto sam se kurchio...bezveze... Smile
i stari mi je dao pametan savjet...kad te neko dira, udara...
a siguran si sto posto da je jaci od tebe...uzmi kamen i razbij mu glavu...
i tako sam ja par puta razbio nekim majmunima glave...i skont'o sam da je stari skroz bio u pravu...
niko me ne dira...od tada... Smile
a i rek'o mi je sine...mani se skole...nije to za tebe... Smile
dzaba gubis vrijeme, svoje i moje zivce...i jer svejedno i sa skolom i bez nje,
 ces na kraju zavrsit kao svaka bitanga tvog kova...
i bio je skroz u pravu stvarno skola nije za mene...dzaba sam is'o u nju...tj oko nje....

a da i rek'o mi je da uvijek radim ono sto me veseli...i nasmijava... Smile
jer covjek bez osmijeha nije covjek... Smile nego namcor... Smile

Ovo do skole i skolovanja preslikan ja Smile isto sam bio miran, svi me zajebavali i tako to Smile a sto se tice skolovanja cale mi nista nije ni pricao, nije znao ni u koju skolu idem... ni dan danas ne zna u koju sam isao Smile a keva mi je probijala glavu oko skole i srecan sam bas zbog te cinjenice sto vise ne idem u nju Smile
A uvek sam reagovao, sto napisa covek iznad u citatu, po onome "cilj opravdava sredstva". Sto kaze covek, ako je jaci od tebe, uzmi kamen i gadjaj ga. Potpuno normalan potez.

A sto se tice teksta bas je za decu... totalna sprdnja od teksta.
« Poslednja izmena: 19. Nov 2010, 22:14:47 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2292
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Kakav bre kamen?!Kakvo je to pickaranje?Ako si mali smrda uzmes kamen roknes ga u glavu i bezis? Smile Daj covece...Ako ti dodje neki lik koji znas da je jaci od tebe ti skoci ugrizi ga za uvo pa ces videti koliko ce se usrati da ga ne unakazis  Smile

Salu na stranu

Najvise mrzim kad mi dodju neki likovi i kurce se:,,Brate znas kako smo prebili ove likove bilo je 5 na 5...'' Bilo je 5 na 5 ali je vas bilo 30 sa strane uvek spremno da uleti i pomogne  Smile Bezi bre u kurac nikad to nisam voleo,nikada nisam nikoga zvao da mi pomogne u tuci,a cesto su znali da me napadnu i dvoje ili trojica,pa se nisu bas proslavili...

Odosmo mi u off  Smile
IP sačuvana
social share
Citat
Buki si tu?Sta cemo da radimo

Citat
kako šta ćemo, pa da završavamo poso  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Pa da, njih je dvojica, a brat i ja sami.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
pa to mi je stari rekao kada sam imao devet godina....jer sam i ovako jedva razumeo... Smile
a i u to vreme se sa djecom pricalo  bas kao da su djeca...
a ne kao danas...sto covjek prica sa djetetom
 kao da je upravo dijete dobilo nobelovu nagradu..za ne znam sto...
samo sto moj stari nije bio neki bas otac...(dobar je on otac biio ali ne klasicni )pa da me savjetuje....
da kad me neko sutne da mu kazem hvala... Smile
jer ni on nije voleo da ga niko suta...niti ja znam nekoga ko to voli... Smile
a znam one koji svoju djecu tako savjetuju... Smile i lazu ih da je svet dobar... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Kakav bre kamen?!Kakvo je to pickaranje?Ako si mali smrda uzmes kamen roknes ga u glavu i bezis? Smile Daj covece...Ako ti dodje neki lik koji znas da je jaci od tebe ti skoci ugrizi ga za uvo pa ces videti koliko ce se usrati da ga ne unakazis  Smile

Salu na stranu

Najvise mrzim kad mi dodju neki likovi i kurce se:,,Brate znas kako smo prebili ove likove bilo je 5 na 5...'' Bilo je 5 na 5 ali je vas bilo 30 sa strane uvek spremno da uleti i pomogne  Smile Bezi bre u kurac nikad to nisam voleo,nikada nisam nikoga zvao da mi pomogne u tuci,a cesto su znali da me napadnu i dvoje ili trojica,pa se nisu bas proslavili...

Odosmo mi u off  Smile
Pricas potpuno drugu stvar... govorim o tome kada te kao klinca napadne stariji a ne o tome kako cu ja da pozovem njih 10 i svi zajedno odemo da isprebijamo nekoga... znas, kad si mali obicno te izudaraju i sve sto ti ostaje je da pocnes da places a tad mozes biti jos veca picka Smile ne mozes ti starijeg od tebe (dok si jos klinac) da sibas onako kako on tebe siba a onda ne moras da biras sredstva...

Citat
a cesto su znali da me napadnu i dvoje ili trojica,pa se nisu bas proslavili...
Rambo ti li si? Smile

« Poslednja izmena: 19. Nov 2010, 22:32:11 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2292
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Kakav bre kamen?!Kakvo je to pickaranje?Ako si mali smrda uzmes kamen roknes ga u glavu i bezis? Smile Daj covece...Ako ti dodje neki lik koji znas da je jaci od tebe ti skoci ugrizi ga za uvo pa ces videti koliko ce se usrati da ga ne unakazis  Smile

Salu na stranu

Najvise mrzim kad mi dodju neki likovi i kurce se:,,Brate znas kako smo prebili ove likove bilo je 5 na 5...'' Bilo je 5 na 5 ali je vas bilo 30 sa strane uvek spremno da uleti i pomogne  Smile Bezi bre u kurac nikad to nisam voleo,nikada nisam nikoga zvao da mi pomogne u tuci,a cesto su znali da me napadnu i dvoje ili trojica,pa se nisu bas proslavili...

Odosmo mi u off  Smile
Pricas potpuno drugu stvar... govorim o tome kada te kao klinca napadne stariji a ne o tome kako cu ja da pozovem njih 10 i svi zajedno odemo da isprebijamo nekoga... znas, kad si mali obicno te izudaraju i sve sto ti ostaje je da pocnes da places a tad mozes biti jos veca picka Smile ne mozes ti starijeg od tebe (dok si jos klinac) da sibas onako kako on tebe siba a onda ne moras da biras sredstva...

Citat
a cesto su znali da me napadnu i dvoje ili trojica,pa se nisu bas proslavili...
Rambo ti li si? Smile




 Smile

Ne boj se dobio sam i ja batine  Smile


Taj prvi deo posta je bio zezanje,naravno da nisam ozbiljno mislio
IP sačuvana
social share
Citat
Buki si tu?Sta cemo da radimo

Citat
kako šta ćemo, pa da završavamo poso  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Pa nisam ja ni mislio na prvi deo posta... i sam si napisao da se zezas. Mislio sam na sve posle ovoga "salu na stranu" Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 11:46:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.