Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:07:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Savet za brak i porodicu  (Pročitano 17503 puta)
15. Okt 2008, 07:45:54
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da li mogu na ovome mestu reci svoj problem i dobiti odgovor na isti?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Naravno ... Kazi slobodno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Imam veliki ali redak problem.  U vezi sam sa devojkom oko 6 god sa malim prekidima,ali to nije ni bitno.  pre par meseci ona je ostal u dr stanju,planirali svadbu nismo ali sta je tu je isplanirali smo je jer je ostala trudna.  Pozvali goste i skoro sve organizovali kada 3 dana pred svadbu ona izgubi dete u 5 mesecu.  Sada je proslo 3 nedel;je od tada a ja ne znam sta raditi sada, odloziti svadbu (moze) ili ne?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Volis li je? Zelis li je ozeniti? Sta ona misli i kaze o svemu, daj malo vise informacija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa danas cu da pricam sa njome o tome. Moj problem, da volim je ali da ja mogu odliciti to bi odlozio za neki kasniji period npr 2 god. Misli da nisam jos sazreo za tako nesto. Ona mislim da 80% zeli brak sada jer se vec sve tako desilo.Imam veliki problem i sa roditeljima koji su sokirani sinoc bili mojim razmiljanjem u vezi ovog, kao obraz,sta ce drugi reci sada i ako je volim ne bi se dvoumio vec bi mi ona bila dovoljna. Ja mislim da je u pitanju da mi sada ne moramo zuriti sa tim jer imamo i oko 25 god i nismo se jos sredili oko posla i zivota i ako imamo uslove za zivot.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mislim da nisam spreman na tako neku ozbiljnost i veliki korak u zivotu. Da se razumemo mi to u martu ove god nismo planirali nit svadbu, nit dete,eto desilo se i sada kada se vec desio nesretan slucaj mislim da bi trebali razmisljati kao pre. Ne znam ni sam, nisam pametan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Verovatno ce se sloziti sa tobom...
Ipak, izgubila je dete... to je veliki sok... sigurno joj nije do veselja...
Od tebe se jedino ocekuje da sada ne bezis, vec da ostanes uz nju, odrastes i pruzis joj potpunu podrsku...
Mislim da je greska sto ste odlucili da se uzmete samo zbog deteta, ali... sta da se radi...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Za pocetak morao bi razgovarati sa njom. Detaljno uporediti njene stavove i zelje sa svojim i nakon svega bi trebali doneti zajednicku odluku.
Vazno je da oboje zelite isto .
Pa sta ako se niste sredili sa poslom, do skoro si bio hrabar i spreman da se zrtvujes, a sad ne ... Kukavice idu linijom manjeg otpora. Ali ja zaista jako malo znam o stanju situacije u kojoj se nalazis pa nisam bas sigurna koliko je slika koju sam slozila u glavi (na osnovu tvoje price ) realna ...
Sto se tice roditelja, to je bilo i za ocekivati. Ali mislim da ni to ne bi smelo da bude razlog odluke .
Dovoljno se poznajete da mozete zajedno odluciti sta je najbolje za vasu buducnost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da ja cu pricati sa njom i pokusati joj sve objasniti kako bi me ona u potpunosti razumela i mene i ovu nasu situaciju i naravno dati sve od sebe da nadjemo kompromis i dog se oko svega.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1072
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Tesko je pitanje i odluka.  Moj savet je da ne zurite sa brakom, ako niste sigurni da to sad oboje zelite.  Kazem to jer sam se ja zaletela u brak i bez bebe pa sad kad vidim da nije to to, na mukama sam jer ne znam sta dalje ciniti.  Ipak ste dve zrele osobe i dugo se poznajete pa sami odlucite sta cete! Nikakve mame i tate se tu ne pitaju, vec samo vi, jer se radi o vama!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:07:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.