Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:05:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 50 51 53
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saturn  (Pročitano 127014 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zdravo svima! Evo mog saturna na 28st i 8 min.device i to u 3.kuci,a jos je i retrogradan i pravi opoziciju sa venerom.Sta mogu ocekivati? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 61
OS
Nepoznat
Browser
SEC-SGHE210 1.0
Meni je Saturn na samom pocetku Wodolije u trecoj i malo u cetwrtoj kuci,retro. je. . . Sta to gowori? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Intelectualka nema shta...:)

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 368
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300
Meni je Saturn na samom pocetku Wodolije u trecoj i malo u cetwrtoj kuci,retro. je. . . Sta to gowori? Smile
Preodredjena si da uradis velike stvari u zivotu,i imas kapacitet za mentalne napore(npr.nauka,elektronika,sociologija itd.)A sto se tice saturna u 3-oj kuci...Nemoj me shvatiti pogresno ali...Po ovome trebalo bi da je neko ranije bolno iskustvo(sa porodicom ili u skoli) prouzrokovalo tvoj strah od ispoljavanja,narocito intelektualnih sposobnosti.Trebalo bi malo vise da se opustis kad vodis razgovor sa nekim.
Mozda nisam bas pogodila...Ovaj saturn mi je nekako misteriozan.
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Sudbina se gotovo uvijek smiješi.Ne drskima - vec odvažnima.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 61
OS
Nepoznat
Browser
SEC-SGHE210 1.0
Ja sam uwek opustena:) Ne znam sta je to intelektualno lose trebalo da se desi,ali nije. . . TNX:)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 61
OS
Nepoznat
Browser
SEC-SGHE210 1.0
. . . Da li je tacno da polje u kome se nadje Saturn usporawa,da ne kazem unistawa tu oblast u necijem ziwotu? Recimo,ako je nekome on u polju braka,nowca nece se dugo zeniti-udawati i nece imati nowca u mladosti?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 106
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
procitala sam ovdje da ako je saturn u kvadratu ne donosi dobar aspekt, meni je saturn u kvadratu sa suncem, sta bi to trebalo znaciti? inace se nalazi u skorpiji i tacno je na granici 8. i 9. kuce?

tanx unapred Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kada imamo planetu saturn u nekoj kuci moramo biti izuzetno pazljivi jer nas on uci kako o pozitivnim stvarima tako i o negativnim..moramo biti oprezni,zato nas o tome i uci nasa planeta...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.342.8
Da li  bi mogao neko da mi kaze nesto o mom Saturnu? U Vagi je u sedmoj kuci.  A trenutno mi predstoji i saturnov povratak.  Hvala unapred
IP sačuvana
social share
hxxp:|| i924.   photobucket.   com/albums/ad81/abobban1981/astro/astro_chart_boban.   gif
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 8218
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
 Тешке планете у ваги, знаку односа, отежавају везе. Седмо поље, природно поље ваге симболизује брачног партнера па можеш мало да исчитаваш о томе. Претпостављам да имаш од 28 до 30 година и да чекаш први Сатурнов повратак, могуће да су већ сада ствари кристализоване и далеко боље дефинисане јер он доноси голему мудрост и искључиво заслужене дарове. Можда старијег партнера, можда пролонгирање брака... Сидерална астрологија и лоше планете у егзалтацији назива мање лошим, одузима им та негативна својства која се форсирају иако је Са планета која награђује, кад научиш.
IP sačuvana
social share
Ко те воли данас, тај те воли. Јер зна да си мати; јер пре нас ни поља ни кршеви голи не могаше другом свесну љубав дати.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.99
saturn moze da bude dobar i los zavisi od toga kako nam je postavljen
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 50 51 53
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:05:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.