Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:33:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 51 52
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saturn  (Pročitano 126587 puta)
Legenda foruma


narcis

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 41200
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
HTC desire
Saturn u Ribama u IX kuci retrogradan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
eh, pa sad ja nisam baš neki stručnjak za horoskop, ali evo ovo je moja natalna karta, pa ako neko može da mi kaže uticaj saturna na mene, pored toga što je to moja planeta  Smile
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_01_branka_priaunjak_hp.62322.29540.gif&res=63&va=&cid=kotfilefaOujv-u1287940551

hvala unapred  Smile
« Poslednja izmena: 24. Okt 2010, 20:15:35 od branchester »
IP sačuvana
social share
"Da li ćeš ikada odrasti mali veseljače?"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
saturn mi je u ribama u osmoj kuci moze li neko molim vas to da mi protumaci?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


zaštićeni svedok

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
dug život,  loše aspektovan donosi problem sa porocima
« Poslednja izmena: 12. Dec 2010, 15:00:42 od Anđelika »
IP sačuvana
social share
"Kad jedno odredjeno stanje počne da vas muči, da postaje neizdržljivo, nemojte stajati u mestu jer bolje neće biti, još manje pomišljajte da bežite natrag jer se od toga pobeći ne može. Da biste se spasili - idite napred! Terajte do vrhunca! Do apsurda! Idite do kraja dok ne dotaknete dno, dok vam se ne ogadi!"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 106
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
sta znaci kad saturn prolazi kroz 7. kucu? da li je to pozitivno ili negativno? i koliko dugo se obicno zadrzava u jednoj kuci?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 69
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Citat
Saturn je "naredbodavac" horoskopa. Tamo gde vam je Saturn u Natalnom Horoskopu - tamo se osećate ponajmanje sigurnim i nastojite da to na bilo koji način nadoknadite, rizikujući da odaberete baš onaj pogrešan. Saturn opisuje vaš "unutrašnji sistem za kočenje", vaša ograničenja, strahove i barijere; stvari kojih se plašite, kao i način na koji nastojite da obezbedite disciplinu i suzdržanost u svojoj životnoj sredini.

Nalazi mi se u V kući u Biku i još je u kvadratu sa Venerom iz VIII u Lavu.

Tačno je, nesigurna sam na polju ljubavi i odnosa sa decom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
saturn u 3. polju na cetvrtom steprenu vage...
negde sam procitala da saturn u 3. polju daje neduhovite ljude, ne bas blistave inteligencije? u kvadratu je sa suncem i plutonom u 6. polju (koji su u konjukciji) koliko tu ima istine?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
sta znaci kad saturn prolazi kroz 7. kucu? da li je to pozitivno ili negativno? i koliko dugo se obicno zadrzava u jednoj kuci?

Zadrzava se oko dve i po godine i donosi uglavnom zastoj po pitanju braka, odnosno neka ozbiljnija preispitivanja ako je osoba vec u braku. Mada, ovo je samo povrsno, treba uzeti u obzir i ostale delove natalne karte....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
saturn u 3. polju na cetvrtom steprenu vage...
negde sam procitala da saturn u 3. polju daje neduhovite ljude, ne bas blistave inteligencije? u kvadratu je sa suncem i plutonom u 6. polju (koji su u konjukciji) koliko tu ima istine?

Posto se treca kuca odnosi na komunikaciju, izmedju ostalog, a saturn daje ozbiljnost tamo gde se nadje...mozda je to razlog sto je neko napisao o neduhovitosti....ali opet kazem...treba uzeti u obzir i ostale aspekte, kao na primer odnos tog saturna sa vladarem treceg polja ili sa Merkurom kao njegovim prirodnim vladarem itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
U solarnom horoskopu (od 1.3.2012.) mi je retrogradni Sa u vagi na 29. stepenu u 4 polju u opoziciji sa venerom u 10., kvadratu sa ASC i trigonu sa neptunom u 8., a planirali smo da prodamo stan i kupimo malo veci (mnogo nas je na malom prostoru!!!). ima li sta od toga?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 51 52
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:33:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.