Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 23:32:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Satelitski internet  (Pročitano 9733 puta)
30. Jan 2006, 02:57:03
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Dal ima kod nas ta satelitska veza ali primopredajna, da se ne salje preko telefona vec da isto ide satelitski. Bas ne vladam tematikom, nemo se ljutite. I kolko kosta da se to stavi u racunar i kako ide pretplata ili kako se to vec zove?
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Samsung SGH-E630
Možda bi više odgovaralo da si je stavio u Internet ~ Novosti ~ Provideri. Pogledaj tamo, možda već postoje takva pitanja Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Bas tako- izvinjavam se!
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Samsung S7
Pilot imam ja satelitski pa skoro 2 godine,uzeo sam celu opremu u Easy Computers i kostalo me tada negde oko 400E,sa 3 mesecnom pretplatom.Placas direktno ASTRALINK.Group u zgradi Politike na 3 spratu.Cena je 13E  mesecno bez obzira na protok.Najveca moguca brzina downloada je (bar kod mene) bila oko 16MB/s ,ali upload ides sa neceg drugog kao DialUp,Cable ili sta ti ja znam.Rade P2P programi tipa Emule,DC++ itd.U opremi dobijas Tanjir (1.2m,Karticu,40m kabla i risiver za gledanje satelitskih kanala).

Poz!!
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

357 kume, 357...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 1503
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 5.5
ili nadjes nekog da ti uradi...
IP sačuvana
social share
Be sociable - have a Pepsi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
A jel ima i da saljes signal na satelit bez telefona?
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
SonyEricsson K800i
Imas ovu napomenu za upload preko telefona na astrasat sajt-u koja se bavi satelitskim internetom:
Modem ili bilo koji drugi vid konekcije za uplink Vam je potreban za konektovanje kod lokalnog provajdera, jer svi zahtevi idu klasičnim putem (dial-up, iznajmljena linija...)

Napomena:

Ako imate mogućnosti preporučujemo vam da se konektujete za uplink preko GPRS (mobilnog telefona) tada Vaš pristup je optimizovan i za GPRS korišćenje. Što znači da sav protok koji ide od Vas ide preko mobilnog telefona a sav dolazni link ide preko satelita i time se ostvaruje ušteda.

Mobilni operateri naplaćuju samo po prenetom kilobajtu podataka, a ne po potrošenom vremenu. Ovime se potpuno izbegavaju bilo kakvi troškovi za lokalnog provajdera kao i plaćanje telefonskih impulsa, a takođe potpuno Vam je slobodna telefonska linija i fiksna i mobilna. Ukupan protok koji ćete ostvariti kroz GPRS je manji od 1% ukupnog protoka, što je znatno jeftinije od bilo koje druge vrste satelitske konekcije za uplink.

Možete na ovu vrstu konekcije gledati kao na pristupačan dvosmerni satelitski link.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A evo ti i pravi dvosmerni satelitski internet: http://satwo.net/index.php
Ali cena...koliko sam video 3000E samo za opremu + 164E mesecno (minimum)!  Smile
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Samsung Wave
To je jedini problem kod satelitskog neta, sto je jednosmeran... tj. nije ali kosta Smiley .... za cega ti to treba u opste?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Zato sto ovde de sam ima samo ovaj dajl ap koji mi pije krv. Losa centrala li sta vec. Od ADSL nema ni pomena... mislio sam na satelitske veze. Dobro videcu- hvala vam svima Smiley
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
SonyEricsson K800i
To je jedini problem kod satelitskog neta, sto je jednosmeran... tj. nije ali kosta Smiley .... za cega ti to treba u opste?
Dvosmerni satelitski internet se relativno skoro pojavio (a i potrebna je dozvola za kompanije koje pruzaju tu uslugu), pa zato mora da bude skup. Jedino sto se ova oprema moze i jeftinije nabaviti, ali svejedno je to opet dosta skupo.
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 23:32:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.