Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 19:18:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 26 27 29 30 ... 80
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Satanizam i rituali  (Pročitano 202255 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Sony xperia
@ taxtex

Nisam prepoznao ? Kljucna tema ? Moze biti jos sto sta ... e bas u tome sto sta je i poenta. Jer bi se za dokazivanje toga koristile iste stvari koje se koriste u ovim temama.
Ako mislis da se tu ne govori o manipulaciji, onda gresis. Jer bilo da je rec o satanizmu, ili necem drugom, moze se slobodno reci, da je svrha i razlog postojanja manipulacija. Kao sto se moze reci da je zbog manipulacije neko u satanizmu video priliku za njegovo koriscenje.

I jeste kategorija svih manipulacija. A te sve manipulacije imaju svoje podkategorije. Jedna od njih je i marketing. Da li sada treba i o tome tema, u kojoj bi se dokazivalo postojanje ili nepostojanje manipulacije putem marketinga ... a onda to isto koristilo u malo drugacijem obliku za dokazivanje ili opovrgavanje satanizma ?

Malo li je tema koje govore o razlicitim aspektima gledanja na Boga, pa se ne drze istih vec stvari iz jedne prelivaju u drugu ? I isti dokazi i argumenti koriste u bilo kojoj od njih.
Zar to nije jedna lekcija i nauk koji se trebao nauciti ? Lako je nesto reci, ali treba imati i razloga za to, a ne samo neki vid  opravdanja. A razlog i opravdanje nisu isto.

Problem je sto ce sve biti na jednom mestu ?

Citat
Ovo je ključna tema ali bilo je dovoljno da Anea dodje i frljne bezvezni komentar pa da temu brzinom svetlosti baciš pod katanac.
I samo razmisljaj tako. Kroz to se dovoljno vidi nacin razmisljanja i argumentacije. A i sama namera nacina kako bi postigao odredjeni cilj. I ovde je ta ista Anea frljnula komentar, i na hiljade drugih tema, pa ih nisam bacio pod katanac.
« Poslednja izmena: 19. Dec 2009, 12:55:18 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
 Ako se malo naljutim na tebe to ne znači da nemam poštovanja. Zajedno smo od početka na forumu i ti si mi jedan od najomiljenih ljudi ovde  Smile

  Mora ponekad mala opaska da se ne pokvariš  Smile Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Sony xperia
Ne prijatelju, opet gresis.  Smile Ako sam uspeo da mnoge stvari prevazidjem, ne mislim ponovo postati njihov rob. Samo sam ti izlozio deo necega. A ako si malo naljutio na mene, veruj ja na tebe nisam. Sve ono je receno ne s ljutnjom, vec s ciljem da i ti prevazidjes neke stvari. Sto znaci, da iz najbolje namere je receno, bez trunke gneva, pakosti ... Ponekad moze izgledati tako, kao sto je tebi sada delovalo ... ali to je samo nesavrsenost interneta u prenosu celokupnog dojma. A smajli, ... jbg, cesto zaboravim na njih, a i deluju mi, opet cesto, da ne dopunjuju ono sta kazem.

Zato se nemoj ljutiti na bilo koga. Ono sta vidis ispred sebe, nije i iza. Ili bar ne mora uvek biti. Istina je uvek tamo negde, samo je treba pronaci. Smile Smile

( Eto, nabacih ti cvet, a musko si. Jedva kliknuh na taj smajli. Pa nek' misli sada ko sta hoce.  Smile Naravno i ovo je samo jedan od mogucih vidjenja samog smajlija, da neko ne stavi primedbu  Smile ali moze da posluzi za zezanje )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16


Nije bas o satanizmu, ali prica kako se srbija, amerka vec odavno, okrece satanizmu i prica kako je holivud totalno satanisticka organizacija...

I prica u pocektu kako se covek odrekao morala zarad telesnog zadovoljstva (droga, hrana, pica itd.)
« Poslednja izmena: 19. Dec 2009, 21:39:38 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Oce li neko da mi definise sta je Satanizam?
Mislim ovde svi pricaju a niko mi nista ne kaze bre
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
HTC One


Nije bas o satanizmu, ali prica kako se srbija, amerka vec odavno, okrece satanizmu i prica kako je holivud totalno satanisticka organizacija...

I prica u pocektu kako se covek odrekao morala zarad telesnog zadovoljstva (droga, hrana, pica itd.)

Najjace u celoj emisiji je deo o Ricardu Giru i pacovu u debelom crevu... valjao sam se 1o minuta, stomak me je zaboleo... jaci vic nisam cuo dugo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Nokia 
Citat
Najjace u celoj emisiji je deo o Ricardu Giru i pacovu u debelom crevu... valjao sam se 1o minuta, stomak me je zaboleo... jaci vic nisam cuo dugo
Ovo je na zalost istina...meni je ovo pricao tip koji je radio na vratima u clubu Rainbow na Sunset bulevaru u LA.Samo sto se ne radi o pacovu nego o nekoj maloj cupavoj zivotinji koja je slicna veverici....
« Poslednja izmena: 29. Dec 2009, 08:20:18 od sirkan »
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
Oce li neko da mi definise sta je Satanizam?
Mislim ovde svi pricaju a niko mi nista ne kaze bre

A ti kao da si pao sa marsa pa ne znas. Smiley
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Apple 
Oce li neko da mi definise sta je Satanizam?
Mislim ovde svi pricaju a niko mi nista ne kaze bre

laichki.. mislim da biti satanista predstavlja opredeljenje nekog da veruje u postojanje i obožavanje kulta Satane (koji po onome što se propagira u medijima i što propagira crkva predstavlja sve negativno), samim tim i deluje negativno ne čineći dobro, nego loše prema svojoj okolini (i sebi).. 

bem li ga dal sam potrefio sustinu.. al valjda je to to..
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16

uros80bgd

Nije tu samo satana u pitanju vec svi pali andjeli, a lepo si rekao da cine losu stranu, cineci lose stvari drugima i samom sebi, to ne mora biti samo fizickim putem vec i duhovnim.

IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 26 27 29 30 ... 80
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 19:18:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.